Plnoštíhlé těhulky 80-90 kg

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Viki_xxx
Kecalka 245 příspěvků 16.07.19 08:33
Plnostihle tehulky 80-90 kg

Ahoj všem, jsem dnes 10+0 tt, celý život řeším váhu a nemůžu se ubránit strachu, že strašně priberu, budu jak almara a po porodu budu mít problém kila dát dolů. Je mi 31, první těhotenství, startovní váha 82 kg, 164 cm, postava typu velká prsa a pneumatika v pase. Mám někdy od 7 tt pořád hlad, musím jist každé dvě hodiny, snažím se jíst zdravě, každý den ovoce, zelenina, k večeři často saláty, snídam neprislazovane musli, hollandii a ovoce, pečivo tak 2-3 za týden, zitne.. Obecně se snažím mouku minimálně, hlídám sacharidy… Ale co di budeme povídat, chutě jsou, maminka umí dobre omáčky, takže většinou o víkendech hresim. Mám zatím 1,5 kg nahoře. Je tu někdo s podobnými proporcemi, ať tehulka, nebo už maminka po porodu, která by předala nějaké zkušenosti a třeba mě trochu uklidnila? Vím, že bych měla být šťastná, radovat se z miminka a neřešit kraviny, ale nějak to nejde. Pěkný den všem.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Margit. Tomanova
Zasloužilá kecalka 735 příspěvků 16.07.19 08:39

Ahoj, já tedy zatím těhotná nejsem, ale už se dva roky s manželem snažíme, ale zatím bez úspěchu… mám víc než 90kg a 165cm, takže se taky dost bojím, že přiberu :(

Podle toho co píšeš, tak se stravuješ moc pěkně :palec: určitě se neboj, nabraná kila dáš po porodu brzo dolů, uvidíš.. Teda alespoň co jsem všechno tak vyčetla na různých diskuzích, tak tam holky s nadváhou píšou, že při těhotenství nepřibraly tolik a že po porodu šlo hodně dolů.

Držím moc palce ať se tobě i prckovi daří co nejlíp :kytka:

BublinaL
Stálice 90 příspěvků 16.07.19 08:40

Při prvním těhotenství jsem začínala na stejné váze jako ty. Přibrala jsem 8 kilo a domů z porodnice šla o kilo lehčí než před těhotenstvím. Říkala jsem si jak to bude paráda že při kojení ještě zhubnu. Jenže malej byl náročnej a já jedla vždycky až večer a vše co jsem našla a během kojení jsem 10 kilo přibrala… teď čekám druhý a začínám s o dost vyšší váhou než minule. Zase se budu hlídat abych moc nepřibrala a doufám že po porodu si to tentokrát zvládnu líp ohlídat a půjde to spíš dolů..

Sue2008
Zasloužilá kecalka 510 příspěvků 16.07.19 08:43

@Viki_xxx ahoj, já jsem oba těhotenství startovala s vyšší váhou (jsem vyšší). No měla jsem to štěstí, že mi naopak bylo zle. Fakt jsem do sebe nemohla nasoukat ani polevku a asi do 5. měsíce jsem hubla. K porodu jsem šla s asi 2kg plus oproti původní váze a 10kg jsem tam nechala :mrgreen:. Super dieta. Teď vážně, nějaké šílené diety v těhotenství neřeš, obzvlášť jestli máš chutě, nikam to nevede. Napíšeš jak jsi na tom s pohybem. Alespoň procházky? Zkus třeba těhotenské cvičení. Ať se alespoň cítíš lépe. Ta váha prostě nahoru půjde, s tím nic nenaděláš, ale ať jsi schopná k porodu dojít po svých.

Ba412
Zasloužilá kecalka 566 příspěvků 16.07.19 08:43

Podivej ja pred tehotenstvim 170/60, pred porodem 85 kg z porodnice domu v dzinach co jsem nosila pred tehotenstvim. Kojenim a peci o mrne sla kila jeste dolu. Druhe tehotenstvi totez. Znama pred tehotenstvim trochu baculka, pred porodem metrak a vse ji zustalo. Ale kaslala na to. Dalsi baculka tehotenstvim zhubla a dnes ma vahu nizsi nez za mlada. Dalsi zustaly nastejno. Roli hraje genetika, vyziva, pohyb…Drz se v jidle, ten neustaly hlad znam, mne bylo dokonce blbe pokud jsem mela hlad, rozumne se hybej a tes se na mimco :mavam:

iPodPrd
Kecalka 473 příspěvků 16.07.19 08:47

Taky jsem to hodně řešila. Start jsem měla taky na 82 kilech, jen teda 177cm, ale každé kilo na mně je hodně vidět. Rodila jsem s 98, ale myslím, že jen díky tomu, že jsem na začátku fakt hodně zvracela a shodila na 75 během pár týdnů, jinak by to šlo přes 100. Pak jsem do práce jezdila na kole, bylo to parádní :dance: Ale od 17. týdne jsem šla na rizikové a začalo to jít prudce nahoru, hodně jsem polehávala a brala hromadu léků, jedla :oops: Po porodu mi hoodně zůstalo, ale jde to dolů tak nějak postupně, já nána jsem se těšila, jak budu vyflusnutá a nebudu mít čas jíst, a ve skutečnosti mám od 2. měsíce spavé a samoúdržbové dítě, takže jsem vyspaná a věčně najedená :lol: Měla bych být vďečná, všichni mě strašili, jaký to bude záhul, a já si to užívám, ale tak nějak to narušilo moje násilně hubnoucí plány :lol:

Viki_xxx
Kecalka 245 příspěvků 16.07.19 08:48

@BublinaL tak to ráda slyším… Teď už bych se pribirani nebála být tebou… Už sis to jednou prožila a víš kde byla chyba a podle toho se zařídís :palec:

Viki_xxx
Kecalka 245 příspěvků 16.07.19 08:50

@Margit. Tomanova nám se taky nedařilo… Je to výsledek IVF… No já doufám, že to tak bude., díky moc :) a tobě preju ať se brzy zadari, doporučuji kapky jeřáb ptačí :mavam:

Viki_xxx
Kecalka 245 příspěvků 16.07.19 08:52

@Sue2008 mě blbě je, ale nezvracim.. A pořád hlad, jak u blbych… Zatím jen chůze, únava je svine.. snažím se zatím tak 2× týdne pár km procházku… A v 2 trimestru začnu plavání pro tehu a jógu

BublinaL
Stálice 90 příspěvků 16.07.19 08:53

@Viki_xxx jo snad ano :) uvidíme jak to bude tentokrát ale v prvním těhotenství jsem neměla skoro žádné chutě a když tak na zeleninu, ovoce a polívky. Po sladkém mě od začátku pálila žáha a to mi dělá i teď takže to jíst zase nebudu. Tak uvidíme. Doufám že přiberu zase co nejmíň :mrgreen:

Viki_xxx
Kecalka 245 příspěvků 16.07.19 08:58

@Ba412 moji mamce těhotenství pomohlo, z porodnice šla prý hubenejsi než před otěhotněním… Jenže já jsem spíš s metabolismem po tátovi, tuk se mu ukládá stejně a i když nejí hodně, tak je taky takový pěkný.. Rozhodně neuznavam přístup, že se má jist za dva nebo že chutě se mají vždy poslouchat, tak uvidíme. Jj, to znám, přesně, pokud se nenajim brzo co hlad přijde, tak je mi z toho pěkně blbě.. Tak se najim a je mi většinou blbě zase.. I když jim rozumné porce..

Uživatel je onlineAduš8
Kelišová 5352 příspěvků 16.07.19 09:01

Při prvním těhotenství jsme otěhotněla s 81kg/170cm. Přestala jsme pár dní předtím kouřit, nabrala jsem 30kg, rodila jsem se 111kg :oops: zhubla jsem na 95 kg a otěhotněla podruhé. Teď čekám na císařský řez :) a přibrala jsem dohromady 9 kg za celé druhé těhotenství. :srdce: nezvracela jsem ani u jednoho, ale teď jsem běhala kolem batolete a je to fakt znát. Neměla jsem čas na chutě a mlsání :lol:

Viki_xxx
Kecalka 245 příspěvků 16.07.19 09:01

@iPodPrd to ti moc preju takové hodné děťátko… Já prý taky pořád spala, mamka mě prý musela budit na kojení :) tak doufám, že bude mimi po mě… Když se chce, vše jde.. Léto, procházky s kočárkem.. To půjde ;)

Bídžej
Ukecaná baba ;) 2211 příspěvků 1 inzerát 16.07.19 09:01

@Viki_xxx ahoj, tak třeba já :mrgreen: první těhotenství startovací váha 70kg, hodně svalů, 174cm, štíhlá s větším zadkem. K porodu jsem šla +26kg, čili 96 :roll:

Teď po roce a půl od porodu aktuálně 31tt druhého tehu, startovací váha 80kg, zatím mám cca +10, ale na začátku mi to hrozně vyletělo, právě v prvním trimestru (u obou tehu), dokonce jsem měla už +12, ale po zjištění tehu cukrovky mi dvě kila zmizely a už dva měsíce nepribiram.

Dobře, že si váhu chceš hlídat, za sebe můžu říct, že každé kilo navíc k porodu a po porodu je znát. Hodně jsem cítila kolena, zadychavala se atd. Před druhým tehu jsem nechtěla shazovat těch posledních 10 kilo, protože mi to přišlo zbytečné, že to pak vezmu z jedné vody na čisto, ale byla to fakt chyba :roll:

Viki_xxx
Kecalka 245 příspěvků 16.07.19 09:03

@BublinaL já mám reflux, takže beru omeprazol… V tehu se může, mám potvrzené dr i v lékárně a zaha mě díky tomu netrápí. A v kolik tt jsi?

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama