Plný nebo prázdný moč. měchýř na první ultrazvuk?

241
30.10.20 21:01

Plný nebo prázdný moč. měchýř na první ultrazvuk?

Ahoj všichni :mavam:
Někde čtu že na první ultrazvuk se má jít s plným měchýřem, jinde zas že to platí až u ultrazvuku přes břicho a že naopak u vaginálního se má jít těsně před vyšetřením na WC, tak jak to prosím je? :roll:
Občas mívám při ultrazvucich(ne těhotenských) problém s viditelností a jelikož budu 6+3 tak bych nerada aby mi řekl že nic nevidí :) :nevim:
Děkuji :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5206
30.10.20 21:08

Před vaginalnim jdi na wc, přes plný mocak by tam nic neviděl. Naopak na první screening přes břicho s plným mocakem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
150
30.10.20 21:34

Ja teda nevím, já šla na každý ultrazvuk s prázdným měchýřem. Nikdy mi nikdo neřekl, že bych mela jít s planym nebo naopak. A vždy bylo vše krásně vidět a ok. Asi co lékař to názor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4069
30.10.20 21:41

Plný močový měchýř jsem musela mít pouze před embryotransferem. Před všemi gynekologyckými vyšetřeními jsem šla čůrat. Ze stresu a kvůli pohodlí. A všechno proběhlo v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9316
30.10.20 21:42

Na začátku těhotenství mě doktor poslal vyčůrat, že přes plný močák nic nevidí. A dělá UTZ je přes břicho. Později jsem chodila pravidelně, testovali moč na bílkoviny na každé kontrole a stejně bych to většinou nevydržela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6864
30.10.20 21:46

Je to prezitek. Ja takhle sla s dcerou na 1. screening (necele 3 roky zpet cca) s plnym mocakem a dr se divil, ze jsem nebyla na wc. Tak jsem mu rikala, co jsem vycetla (jako ty) a smal se, ze to je blbost, at si dojdu, ze ho mam fakt plnej a ze se mi strasne musi chtet :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14441
30.10.20 21:53

Na utz přes pupek s plným močákem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
241
30.10.20 21:55

Děkuji moc všem, raději jsem se chtěla poradit, abych ho neměla špatně prázdný (kdyby byl plný a bylo to špatně tak by řešení bylo jednoduché ale naopak moc ne :lol: )
Takže půjdu naprázdno :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
111
30.10.20 22:00

Co je to za nápady? Já si před každým vyšetřením na malou radši došla. Nikdy nevíš, jak dlouho to vyšetření bude trvat a v půlce pak třeba přerušovat doktora, že musím na WC? Z viditelností nikdy problém nebyl. Navíc pokud jsi v takhle ranném těhotenství, tak ti bude dělat utz sondou spodkem. To by mohlo být s plným měchýřem, neuvolněná docela patálie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama