Plný žaludek přitom pořád na něco chuť

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
agulla
Zasloužilá kecalka 599 příspěvků 24.10.18 13:46
Plný žaludek přitom pořád na něco chut

Holky jsem asi prsštěná… :-/ ale mám plný žaludek - že mi je až zle.. na druhou stranu - mám pořád na něco chut.. :-/

dá se s tím něco dělat?

Děkuji :nevim:

Reakce:
Margery
Echt Kelišová 9343 příspěvků 24.10.18 13:48

ovládnout se? Nebo něco na trávení, abys mohla jist dál?

agulla
Zasloužilá kecalka 599 příspěvků 24.10.18 13:52
@Margery píše:
ovládnout se? Nebo něco na trávení, abys mohla jist dál?

Zatím volím tu první variantu.. :-D ale ta druhá se mi zamlouvá víc.. takže co je to něco na trávení…

tininas
Ukecaná baba ;) 1360 příspěvků 24.10.18 13:53
@agulla píše:
Holky jsem asi prsštěná… :-/ ale mám plný žaludek - že mi je až zle.. na druhou stranu - mám pořád na něco chut.. :-/

dá se s tím něco dělat?

Děkuji :nevim:

Ahoj.

A ty jsi těhotná?

agulla
Zasloužilá kecalka 599 příspěvků 24.10.18 13:54
@tininas píše:
Ahoj.A ty jsi těhotná?

ne :-D

Helileli
Závislačka 3040 příspěvků 24.10.18 14:01

@agulla asi ti tvoje tělo říká, že ti něco chybí, buď v jídle samotném nebo po psychické stránce a ty to vyplnujes jídlem.

bublinek
Kelišová 5178 příspěvků 24.10.18 14:01
@Margery píše:
ovládnout se? Nebo něco na trávení, abys mohla jist dál?

na to se užíval husí brk, ne? Všechno se při hostinách vyhodilo a jedlo se nanovo.

BB zlaticko
Zasloužilá kecalka 704 příspěvků 24.10.18 14:02

Spatny jídelníček,poměr S,T a hlavně bílkovin,proto ty chutě.Pij 2 l vody, zvýšit poměr bílkovin v jídelníčku a bude po mlsání.

honeybunn
Zasloužilá kecalka 607 příspěvků 24.10.18 14:11

no, tak zalezi, co konzumujes… obecne chute podporujou slane/sladke/nez­drave/smazene apod. jidla.. proste si takove veci nekupuj, pak je nebudes jist, ne?

Lamia15
Nováček 4 příspěvky 24.10.18 14:23

za sebe doporučuji pomalu žvýkat. nebo ne tak pomalu jako hodně. čím pomaleji člověk jí, tím snáze ho zasytí i menší množství jídla

Premek_Orac
Závislačka 4413 příspěvků 24.10.18 14:27

@agulla Psychická záležitost. Nejlepší, jak se ovládnout, je nic doma nemít. Nebo si dát jeden gumový medvídek, max. tři denně. Slané nahradit slunečnicovými semínky. Apod.

Lenka_Hal
Kelišová 5656 příspěvků 24.10.18 15:06

A na co mas nejvetsi chut?

Margery
Echt Kelišová 9343 příspěvků 24.10.18 15:07

@agulla myslim pivo nebo nejakou becherovku  :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Došly peníze, nebo se mu nechce platit? Rosol žádá o snížení alimentů

Inspiroval se u svého nového kamaráda Tomáše Řepky? Lukáš Rosol měl požádat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >