Plochý nebo třásňový Turbo mop od Vileda

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jaaaaba
Povídálka 30 příspěvků 33 inzerátů 03.04.19 18:05
Plochý nebo třásňový Turbo mop od Vileda

Milé dámy, ráda bych si zakoupila nový a konečně kvalitní mop, který by mi maximálně usnadnil úklid. Do oka mi padly tyto dva, ale který si vybrat??? Dle popisu mají oba zvládat všechny typy podlah i veškerou špínu.
Který byste doporučili a proč? Případně máte některá zkušenost s oběma typy?

Předem díky za praktické postřehy a tipy :-)

PS: v bytě máme dlažbu a staré parkety.

Reakce:
martites
Kecalka 251 příspěvků 03.04.19 18:16

:mavam: já mám viledu s plochým mopem. Za mě je super kvůli rohům v místnosti…s tím třásňovým zkušenosti nemám tak nemůžu soudit …už ho mám asi 7 let a žádný problém nikdy nebyl…za mě :palec:

Pipi 00
Závislačka 2821 příspěvků 03.04.19 18:28

Já mám plochý a je super.

lucielorenc
Zasloužilá kecalka 503 příspěvků 11 inzerátů 03.04.19 18:37

Také mám plochý několik let a jsem spokojená, třásňový jsem měla kdysi tedy od jiné značky a mám pocit, že se s tím nedá ani vytírat :mrgreen:

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 13734 příspěvků 03.04.19 18:37

Mám oba, na plochy a celkově kvalitou úklidu mi přijde lepší třásňový. Na rohy je jednodušší ten plochý, ale s trochou cviku to jde i s tím trasnovym.

P4ja
Echt Kelišová 8682 příspěvků 03.04.19 18:43

Já měla plochý, ale dost brzo se mně ochodily ty cvoky na hadřík. TAk už nedrží. Ale je fajn.

Martha03
Zasloužilá kecalka 706 příspěvků 03.04.19 18:45

Mám plochy jsem s ním spokojená. S trasnovym mi to nikdy nešlo, štvalo mě to zdimani a když potrebuju někde něco na rychlo setřít tak můžu použít i ten „hadr“ z toho mopu.

G.a.b.c.a20
Kecalka 443 příspěvků 03.04.19 18:51

Mám ten plochý a za mě super

ProfZav
Ukecaná baba ;) 2007 příspěvků 03.04.19 19:43

Nemám přesně tento typ, ale za mě ploché jsou lepší. Víc se dá pritlacit na celou plochu.

Stánina
Generální žvanilka 22057 příspěvků 03.04.19 19:46
@Jaaaaba píše:
Milé dámy, ráda bych si zakoupila nový a konečně kvalitní mop, který by mi maximálně usnadnil úklid. Do oka mi padly tyto dva, ale který si vybrat??? Dle popisu mají oba zvládat všechny typy podlah i veškerou špínu.
Který byste doporučili a proč? Případně máte některá zkušenost s oběma typy?

Předem díky za praktické postřehy a tipy :-)

PS: v bytě máme dlažbu a staré parkety.

Mam plochy, libi se mi, ze jde kazdy komponent koupit zvlast, kdyby se rozbil…
Plus se mi s nim lip vytira… trasnovy jsem mela, sice od jiny znacky, ale plochy mi prijde lepsi. Ten mop, nebo jak to nazvat, je vymenitelny, mam dva druhy, na plovoucku a na dlazbu.

Váš příspěvek
Reklama