Plod 2,6mm a GS zborcený

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
18
29.9.21 17:50

Plod 2,6mm a GS zborcený

Ahoj, trochu se rozepíšu. 30.8. jsem zjistila, že jsem těhotná u dr. Dva týdny předtím mi ještě tvrdil, že těhotná určitě nejsem. Takže to bylo překvapení. MS poslední skoncila 26.7.

Takže dr soudil, že byla ovulace později. O cca týden později od toho 30.8 byl plod velký cca 2mm(větší než na první prohlidce). Na další kontrolu jsem byla objednaná na 5.10. do toho jsem brala utrogestan. Ale včera jsem lehce spinila, tak jsem volala dr. Ten ma dovolenou, tak jsem musela dnes k zástupu. Tahle dr nemá moc dobrou pověst a i moje mamka kvůli ní málem potratila tehdy.
Dnes mi řekla, že plod má 2.6mm a je to špatný, že to nemá smysl čekat, že se mám objednat na revizi a že GS je zborcený. Že nejlépe, aby mě vzali do konce týdne.

Já vůbec nevím v jakém můžu být týdnu a vůbec nevím co dělat. Nejradši bych počkala na úterý na svého gynekologa, kterému důvěřuji, ale abych něco nezanedbala.

Vůbec nevím:(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11967
29.9.21 17:56

Tak počkej na svýho gynekologa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10644
29.9.21 18:01

Klidně počkej na svého gynekologa, ale prosperující těhotenství to nejspíš není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54744
29.9.21 18:17

Takhle - za měsíc od nálezu 2 mm máš mít embryo aspoň 2 cm s tlukoucím srdcem… Pokud to za měsíc vůbec nevyrostlo (a tohle opravdu není o pár mm ukliknutí), tak to dobré nebude.
Ale - na svého gynekologa klidně počkej, za těch pár dní y se nic strašlivého stát nemělo, budeš mít opakovanou kontrolu, navíc od někoho, koho znáš a důvěřuješ mu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4543
29.9.21 18:33

Souhlasím s tím, co je psáno výše a jen doplním pro příště: menstruace (a případně i těhotenství) se počítá od prvního dne menstruace, tzn. od prvního krvácení. Datum, kdy menstruace skončila, je zavádějící, protože někdo má menses tři dny někdo týden. Důležité datum je začátek menstruace a od toho dne se počítá cyklus. Takže když se tě budou ptát na datum poslední menses, udávej datum jejího začátku a ne jejího konce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat