Plod na UTZ o 4 dny větší než dle PM, početí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

AnonymkaAd
Stálice 68 příspěvků 31.01.18 20:13
Plod na UTZ o 4 dny vetsi nez dle PM-poceti?

Ahojky vsem:-)Na prvnim screen nam doktor rekl, ze jsme o 4 dny vetsi nez dle PM. Kdy jsme tedy pocali? Posledni MS byly 19.10.17 styk jsme meli 1.11. a 5.11. tak ja nevim, jindy jsme styk nemeli:-D. Mate taky tak nekdo? Jsou to hloupe 4 dny ale pak mi tedy nesedi poceti.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

novakova.t
Závislačka 3173 příspěvků 1 inzerát 31.01.18 20:15

Bud v klidu. Ja mel podle ma 6.7 podle utz 19.7. Dcera se narodila dle utz.
Na netu jsou kalkulacky k porodu a datumu početí +-1-2dny

Příspěvek upraven 31.01.18 v 20:16

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 61950 příspěvků 3 inzeráty 31.01.18 20:15

@AnonymkaAd A myslíš, že to měření dle UTZ je bez chyby? Na renomovaných pracovištích řeší rozdíl pouze pokud jim vyjde větší než týden. Plus tedy to, žes měla nějaký den styk ještě neznamená, že ten den došlo k oplodnění…
A tedy nevím, zda ty jsi taky o 4 dny větší :think:

Ennny
Ukecaná baba ;) 1171 příspěvků 31.01.18 20:17

@AnonymkaAd nas malej byl o necelé 3 týdny starší na UTZ než podle poslední MS a díky bohu, narodil se předčasně. ;)

novakova.t
Závislačka 3173 příspěvků 1 inzerát 31.01.18 20:17

Spermie se v těle usadí i několik dni. ;)

AnonymkaAd
Stálice 68 příspěvků 31.01.18 20:19

Diky holky, ja bych to asi neresila ani, ale ten doktor mi to rekl stylem jak kdyby to bylo neco spatneho :nevim:. A znamena to ze +/- oplodneni odpovida jen je plod proste vetsi? Nebo stale nejak nevim, jak to mam chapat na co to ma vliv…

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1891 příspěvků 31.01.18 20:20

V klidu ;) Mam to uplne stejne. Dle MS mam jeden termin a dle utz mam termin o 4 dny drive, tedy je plod vetsi. Pak uz ten termin nechavaji ;) proste nemas ovulaci asi presne uprostred, navic to mereni neni uplne presne…a bud porodis driv nebo muzes prenaset, taky muzes presne na termin MS nebo utz :nevim: tohle nejde rict presne na den ;)

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1891 příspěvků 31.01.18 20:21
@AnonymkaAd píše:
Diky holky, ja bych to asi neresila ani, ale ten doktor mi to rekl stylem jak kdyby to bylo neco spatneho :nevim:. A znamena to ze +/- oplodneni odpovida jen je plod proste vetsi? Nebo stale nejak nevim, jak to mam chapat na co to ma vliv…

Jj, plod je o 4 dny vetsi, tzn. ma o neco malinko vic mm dle jejich tabulek ;) zname to skakalo jednou mensi, pak o tyden vetsi…a ma zdrave ditko. Tohle fakt neres ;)

AnonymkaAd
Stálice 68 příspěvků 31.01.18 20:27

No ja z toho byla tak zblbla, protoze 19.9. Jsem mela ms, 7.10. jsme meli tuleni se vsim vsudy a 19.10. jsem mela one posledni mesicky a pak tedy 1.11. a 5.11. Tak uz jsem si i rikala jestli treba to, ze je vetsi neni tim, ze uz treba slo neco z toho predesleho mesice coz je zase hloupost, ze jo, kdyz se pocita od posledni MS.:-D

Ennny
Ukecaná baba ;) 1171 příspěvků 31.01.18 20:34

@AnonymkaAd no to sice jo ale jak už jsem psala malej byl o necele 3 týdny větší podle UTZ a doktor říkal ze jsem mohla klidně otehotnet o cyklus dřív a ms prostě i tak přišla, někdy se to stává…ono by to u nas i dávalo smysl pac malej se narodil nedonošený s váhou 3100g což mi přijde jako strasna kravina :lol:

bartsch
Závislačka 4621 příspěvků 31.01.18 20:35

@AnonymkaAd A ty víš s jistotou, kdy jsi měla ovulaci? Ovulace je 12 - 16 dnů před další MS. Cca v půlce je pouze u cyklu, který trvá 28 dnů.

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1402 příspěvků 31.01.18 20:38

@AnonymkaAd mně se termín podle MS a dle utz liší o 10 dní :lol: je to tím, že jsem měla ovulaci dřív než by měla být dle tabulek ;) 4 dny, to je nic, pokud to teda nemusíš řešit proto, že jsi ty styky měla každý s někým jiným :mrgreen:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1891 příspěvků 31.01.18 20:42

@AnonymkaAd o 4 dny je blbost, ze by to bylo z predchoziho mesice ;) neboj, to je vsechno v pohode…neslysela sem, ze by nekomu snad presne sedl termin dle MS i dle UTZ presne na den…kamaradka mela cca o 5 dni vetsi na 1. screeningu a pak byla malicka celou dobu mensi a narodila se a mela necely 3 kg. Takze se tim nestresuj ;) navic i kdyz ovulaci citis, proste neurcis presne na den, kdy se spermie a vajicko spoji. Oboje v tom tele jeste putuje a ma to vse svuj cas ;) uzivej si tehotenstvi, pokud tohle je tvuj jediny „problem“ :hug:

AnonymkaAd
Stálice 68 příspěvků 31.01.18 20:46

@Ennny a o 3 tydny byl vetsi dle prvniho screeningu?:-)

AnonymkaAd
Stálice 68 příspěvků 31.01.18 20:48

@Jitul.kaaa9
Jejda to ne:-D Ale ano zajimalo me to protoze kdyz byli jedine dva styky a o 4 dny jsme vetsi a neodpovida asi ani jednomu dni teda poceti tak jsem nad tim takhle premyslela no:-)))

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Příprava na roli, nebo zdravotní komplikace? Matěj Hádek se změnil k nepoznání!

Jeho jméno se v posledních dnech skloňuje ve spojitosti s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama