Plod na UTZ o 4 dny větší než dle PM, početí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
AnonymkaAd
Stálice 68 příspěvků 31.01.18 20:13
Plod na UTZ o 4 dny vetsi nez dle PM-poceti?

Ahojky vsem:-)Na prvnim screen nam doktor rekl, ze jsme o 4 dny vetsi nez dle PM. Kdy jsme tedy pocali? Posledni MS byly 19.10.17 styk jsme meli 1.11. a 5.11. tak ja nevim, jindy jsme styk nemeli:-D. Mate taky tak nekdo? Jsou to hloupe 4 dny ale pak mi tedy nesedi poceti.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
lampicka11
Závislačka 3439 příspěvků 5 inzerátů 31.01.18 20:15

Bud v klidu. Ja mel podle ma 6.7 podle utz 19.7. Dcera se narodila dle utz.
Na netu jsou kalkulacky k porodu a datumu početí +-1-2dny

Příspěvek upraven 31.01.18 v 20:16

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63733 příspěvků 3 inzeráty 31.01.18 20:15

@AnonymkaAd A myslíš, že to měření dle UTZ je bez chyby? Na renomovaných pracovištích řeší rozdíl pouze pokud jim vyjde větší než týden. Plus tedy to, žes měla nějaký den styk ještě neznamená, že ten den došlo k oplodnění…
A tedy nevím, zda ty jsi taky o 4 dny větší :think:

Ennny
Ukecaná baba ;) 1824 příspěvků 31.01.18 20:17

@AnonymkaAd nas malej byl o necelé 3 týdny starší na UTZ než podle poslední MS a díky bohu, narodil se předčasně. ;)

lampicka11
Závislačka 3439 příspěvků 5 inzerátů 31.01.18 20:17

Spermie se v těle usadí i několik dni. ;)

AnonymkaAd
Stálice 68 příspěvků 31.01.18 20:19

Diky holky, ja bych to asi neresila ani, ale ten doktor mi to rekl stylem jak kdyby to bylo neco spatneho :nevim:. A znamena to ze +/- oplodneni odpovida jen je plod proste vetsi? Nebo stale nejak nevim, jak to mam chapat na co to ma vliv…

Kukacka123
Závislačka 2506 příspěvků 31.01.18 20:20

V klidu ;) Mam to uplne stejne. Dle MS mam jeden termin a dle utz mam termin o 4 dny drive, tedy je plod vetsi. Pak uz ten termin nechavaji ;) proste nemas ovulaci asi presne uprostred, navic to mereni neni uplne presne…a bud porodis driv nebo muzes prenaset, taky muzes presne na termin MS nebo utz :nevim: tohle nejde rict presne na den ;)

Kukacka123
Závislačka 2506 příspěvků 31.01.18 20:21
@AnonymkaAd píše:
Diky holky, ja bych to asi neresila ani, ale ten doktor mi to rekl stylem jak kdyby to bylo neco spatneho :nevim:. A znamena to ze +/- oplodneni odpovida jen je plod proste vetsi? Nebo stale nejak nevim, jak to mam chapat na co to ma vliv…

Jj, plod je o 4 dny vetsi, tzn. ma o neco malinko vic mm dle jejich tabulek ;) zname to skakalo jednou mensi, pak o tyden vetsi…a ma zdrave ditko. Tohle fakt neres ;)

AnonymkaAd
Stálice 68 příspěvků 31.01.18 20:27

No ja z toho byla tak zblbla, protoze 19.9. Jsem mela ms, 7.10. jsme meli tuleni se vsim vsudy a 19.10. jsem mela one posledni mesicky a pak tedy 1.11. a 5.11. Tak uz jsem si i rikala jestli treba to, ze je vetsi neni tim, ze uz treba slo neco z toho predesleho mesice coz je zase hloupost, ze jo, kdyz se pocita od posledni MS.:-D

Ennny
Ukecaná baba ;) 1824 příspěvků 31.01.18 20:34

@AnonymkaAd no to sice jo ale jak už jsem psala malej byl o necele 3 týdny větší podle UTZ a doktor říkal ze jsem mohla klidně otehotnet o cyklus dřív a ms prostě i tak přišla, někdy se to stává…ono by to u nas i dávalo smysl pac malej se narodil nedonošený s váhou 3100g což mi přijde jako strasna kravina :lol:

bartsch
Závislačka 4621 příspěvků 31.01.18 20:35

@AnonymkaAd A ty víš s jistotou, kdy jsi měla ovulaci? Ovulace je 12 - 16 dnů před další MS. Cca v půlce je pouze u cyklu, který trvá 28 dnů.

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1704 příspěvků 31.01.18 20:38

@AnonymkaAd mně se termín podle MS a dle utz liší o 10 dní :lol: je to tím, že jsem měla ovulaci dřív než by měla být dle tabulek ;) 4 dny, to je nic, pokud to teda nemusíš řešit proto, že jsi ty styky měla každý s někým jiným :mrgreen:

Kukacka123
Závislačka 2506 příspěvků 31.01.18 20:42

@AnonymkaAd o 4 dny je blbost, ze by to bylo z predchoziho mesice ;) neboj, to je vsechno v pohode…neslysela sem, ze by nekomu snad presne sedl termin dle MS i dle UTZ presne na den…kamaradka mela cca o 5 dni vetsi na 1. screeningu a pak byla malicka celou dobu mensi a narodila se a mela necely 3 kg. Takze se tim nestresuj ;) navic i kdyz ovulaci citis, proste neurcis presne na den, kdy se spermie a vajicko spoji. Oboje v tom tele jeste putuje a ma to vse svuj cas ;) uzivej si tehotenstvi, pokud tohle je tvuj jediny „problem“ :hug:

AnonymkaAd
Stálice 68 příspěvků 31.01.18 20:46

@Ennny a o 3 tydny byl vetsi dle prvniho screeningu?:-)

AnonymkaAd
Stálice 68 příspěvků 31.01.18 20:48

@Jitul.kaaa9
Jejda to ne:-D Ale ano zajimalo me to protoze kdyz byli jedine dva styky a o 4 dny jsme vetsi a neodpovida asi ani jednomu dni teda poceti tak jsem nad tim takhle premyslela no:-)))

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >