Plod přežil miniinterupci?

7.4.17 09:38

Plod přežil miniinterupci?

Dobry den maminky, stalo se některé z vás, že jste byly na miniinterupci a plod přežil?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

662
7.4.17 09:40

@vanilkovazmrzka3 Jak by asi mohl prezit bez prisunu vyzivy, kysliku, rozsekany a vysaty?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10424
7.4.17 09:42
@vanilkovazmrzka3 píše:
Dobry den maminky, stalo se některé z vás, že jste byly na miniinterupci a plod přežil?

To je nějaká provokace nebo jsi tak hloupá? Miniinterrupce probíhá tak, že plod vysají trubičkou z dělohy, takže ne, to opravdu nemůže přežít :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1202
7.4.17 09:43

Co to je za otázku??? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7876
7.4.17 09:45
@vanilkovazmrzka3 píše:

Jak by mohl přežít? :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10424
7.4.17 09:46

Napadá mě snad jedině jestli nemyslíš potratové pilulky či pilulku po (postinor, escapelle), tam by se daly připustit jisté pochybnosti, jinak opravdu ne :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7876
7.4.17 09:48

@unuděná No, jedině tak ale klasickou miniinterupci těžko, to je nesmysl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1468
7.4.17 09:51

Ak si si robila po potrate test a je pozitívny, tak to je normálne, hcg klesá postupne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.4.17 09:59

@vanilkovazmrzka3
Teta, sestra na gyndě mi říkala, že se to stát může, pokud to blbě udělají, ale ta pravděpodobnost je velice nízká. Já měla po potratu test pozitivní ještě skoro za dva měsíce (to mi ho dělala dr., ještě mě posílala na krev, abychom vyloučili, že se to nepovedlo), týden po testování jsem dostala menstruaci…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
7.4.17 10:00
@Anonymní píše:
@vanilkovazmrzka3
Teta, sestra na gyndě mi říkala, že se to stát může, pokud to blbě udělají, ale ta pravděpodobnost je velice nízká. Já měla po potratu test pozitivní ještě skoro za dva měsíce (to mi ho dělala dr., ještě mě posílala na krev, abychom vyloučili, že se to nepovedlo), týden po testování jsem dostala menstruaci…

jo, píšu o klasické mimiinterupci

• Nahlásit
  • Citovat
7.4.17 10:03

Ty jsi ta, která doufala v biochemicke viď? Koukám, ze te to těhotenství vazne desilo. Nebala bych se téhle možnosti. Test bude pozitivní kvůli postupně klesajicimu hcg

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11689
7.4.17 10:10

Já už jsem o něčem podobném slyšela, že se to prostě nepovedlo, jak je ten plod malinkatý, tak že se neodstranil a přežil, myslím že to bylo i nějak v souvislosti s dvojčaty, že se odstranilo jen jedno, je to pouhým okem pouze viditelná tkáň že, ale to riziko je tak nula nula prd. Větší bylo určitě před x lety, teď už bych se nebála.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2567
7.4.17 10:25

@hehehe To jsem taky slyšela, že se stalo, že v případě dvojčat odstranili jenom jedno. Ale ta pravděpodobnost je opravdu malá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.4.17 10:26
@vanilkovazmrzka3 píše:

Podle mě je to v dnešní době blbost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10302
7.4.17 10:32

Neni to mozne.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...