Reklama

Plod vypadá menší a doktorka navrhuje potrat

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kristynka3
Povídálka 44 příspěvků 07.09.18 15:12
Plod vypada menší doktorka navrhuje potrat

Holky zdravím vám dneska jsem byla u doktorky a řekla mi že miminko je menší a v úterý chce abych šla na potrat ale já nechci..a to mě hlavně ta doktorka viděla jednou nebo
jsme k ní přešla od své ale asi sem udělala kravinu…přikládám foto ultrazvuku..tam vidíte miminko a vedle prý mám modřínu..holky poraďte mi

Přečtěte si článek: Jaké jsou příznaky potratu? Kdy další otěhotnění?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Reakce:

kristynka3
Povídálka 44 příspěvků 07.09.18 15:13

Podle ultrazvuku jsem v 5tydnu ale podle menstruace mám být více ale přeci jsem mohla otěhotnět později

Elen8
Extra třída :D 12978 příspěvků 07.09.18 15:13

Zajdi do nemocnice na ambulanci a chtej nazor dalsiho doktorka ;)

lachtanice86
Kelišová 5706 příspěvků 07.09.18 15:16

@kristynka3 nikam bych nešla. Domluvila bych si další kontrolu za 14dnu a do té doby se to může vyřešit samo nebo to bude ok. Kolik máš být podle ms?

Uživatel je onlineivašot.
Kelišová 6207 příspěvků 07.09.18 15:21
@kristynka3 píše:
Holky zdravím vám dneska jsem byla u doktorky a řekla mi že miminko je menší a v úterý chce abych šla na potrat ale já nechci..a to mě hlavně ta doktorka viděla jednou nebo
jsme k ní přešla od své ale asi sem udělala kravinu…přikládám foto ultrazvuku..tam vidíte miminko a vedle prý mám modřínu..holky poraďte mi

Promiň, je to lehce zmatené. Kdy byla poslední MS a kdy si měla pozitivní těhotenský test? A to je poprvé, co ti dělali v těhotenství ultrazvuk nebo ti ho dělala už ta předešlá doktorka?
Jinak samozřejmě veškerá rozhodnutí jsou na tobě, doktorka ti může jen doporučit postup. Na tvém místě bych 10-14 dnů počkala a pak šla znovu…

ka2ka
Extra třída :D 12647 příspěvků 1 inzerát 07.09.18 15:22

no super mudr, jdi jinam

tininas
Zasloužilá kecalka 690 příspěvků 07.09.18 15:25
@kristynka3 píše:
jsme k ní přešla od své ale asi sem udělala kravinu…přikládám foto ultrazvuku..tam vidíte miminko a vedle prý mám modřínu..holky poraďte mi

Ahoj.

Tady mi něco nehraje:

a/ buď Tvá gynekoložka nemá co dělat v České lékařské komoře,

b/ nebo Ty nepíšeš veškeré informace.

boruvkay
Kelišová 5648 příspěvků 07.09.18 15:25

@kristynka3 řešila jsem něco podobného v červnu. Ale já vím, že jsem otěhotněla až cca 21 DC, tak že ultrazvuk neodpovídal MS. A doktor mě teda na potrat neposlal. Byla jsem u něj celkem 3× a až po třetí, když miminko pořád nebylo vidět říkal, že to možná nebude v pořádku, ale že tomu dáme ještě týden. To už jsem měla podle MS být v 7.tt. No a za dva dny jsem samovolně potratila. Což nemusí být tvůj příklad, četla jsem tu spoustu diskuzí o tom, že na začátku bylo mimi malé a pak to dohnalo. Nechápu jak tě může po jedné návštěvě posílat na potrat.

Lea L
Kecalka 305 příspěvků 07.09.18 15:29

Ja to nechapu.. od zacatku mam stari tehotenstvi podle uz o tyden mladsi nez podle ms. Zrejme jsem mela ovulaci pozdeji.. ale podle me dr naprosto normalni, a nyni uz jsem v 36tt. Proc by to melo byt na potrat? Snad zalezi na prosperite a srdicku, ktery jsem ja videla kvuli pozdejsi ovu taky pozdeji.. sla bych na dalsi kontrolu, pripadne k jinemu dr.

pazitka
Kelišová 5837 příspěvků 07.09.18 15:30

neříkala spíš revizi? každopádně bych vyčkala, je brzy, popř. chtěla názor dalšího doktora..

iiiv
Extra třída :D 10841 příspěvků 07.09.18 15:37

Počkala bych 14 dní a šla znovu na utz

nebo si můžeš nechat nabrat hcg a pak znovu za pár dní

MartinaIrena
Echt Kelišová 9950 příspěvků 07.09.18 15:39

@kristynka3 vzdycky je rozhodnuti na tobe!!!! To za prvy. Dale, mas vzdy moznost zvolit si vyckavaci metodu. Casu je do konce tretiho mesice rekla bych dost. Ja bych to nevzdavala. Muzes mit napr. blbe spocitany termin.

zuza92
Zasloužilá kecalka 530 příspěvků 07.09.18 15:53

Já když byla prvně na UTZ tak jsem měla být po 6tt plod byl menší bez srdeční činnosti. O potratu nepadlo ani slovo šla jsem za 14 dní a vše bylo tak jak mělo.

Kaiser.Misa
Nováček 7 příspěvků 07.09.18 16:19
@tininas
@zuza92 píše:
Já když byla prvně na UTZ tak jsem měla být po 6tt plod byl menší bez srdeční činnosti. O potratu nepadlo ani slovo šla jsem za 14 dní a vše bylo tak jak mělo.

Naprostý souhlas se „@tininas“ :think:. Napsala jsi to moc stručně a nejasně, musela jsi dostat více informací to mi neříkejte :nevim:.

Evva21
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 07.09.18 17:14

@kristynka3 u mně byl taky dle menzes a UZ rozdíl 14 dni. Doktor se o potratu ani slovem nezminil. Dnes jsem 16+2. Ještě vyckej.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama