Plod za týden nevyrostl? 13tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nigerin
Nováček 6 příspěvků 27.02.19 10:11
Plod za tyden nevyrostl? 13tt

Ahoj holky, potrebovala bych trochu uklidnit. Byla jsem v patek na kontrole, doktor mi delal utz a nameril 6,9cm, pry jsem 13+1. Dnes jsem byla na screeningu, mela bych byt 13+6tt, ale doktor nameril zase 6,9cm a rekl mi ze jsem 13+1 dle velikosti plodu, nerikal ze je neco v neporadku, prave naopak, vsechno komentoval jako ukazkove. Co asi narostlo byl pindik, protoze minule si muj doktor jeste nebyl jisty a tento mi dnes rekl ze je to uz uplne jasne. Mel i kvalitnejsi utz, je treba mozne ze kazdy utz meri jinak, nebo ze treba pohnul hlavickou tak to vysledek zkreslilo? Potrebovala bych slyset, ze je to uplne normalni. :)

Přečtěte si článek: Jak probíhá 13. týden těhotenství?

Reakce:
Kaci89
Zasloužilá kecalka 528 příspěvků 27.02.19 10:17

Je to normalni.na screeningu maji utz na jine urovni nez u dr.proto se pak taky vse odviji podle screeningu jako tt,tp atd tak v klidu :mavam:

kve-tinka
Závislačka 4849 příspěvků 3 inzeráty 27.02.19 10:17

Na genetice je USG presnejsi, z 90% ukazuje jinou stari plodu nez u klas.gynekologa. Mi posunul termin o jeden den, pokud byla srdecni akce, pohyby plodu nejak bych se nestresovala ;) drzim pesti, vse bude ok ;)

Nigerin
Nováček 6 příspěvků 27.02.19 10:20

Diky moc holky. :srdce:

ugluk
Hvězda diskuse 45817 příspěvků 27.02.19 10:22

Tak není to týden, ale 5 dní a to to lítá naprosto běžně. Navíc jiný utz, jiný přepočtový program… Vůbec bych nestresovala. Ale pindíka bych brala s rezervou, v tomhle týdnu ho maj i holčičky :) Pokud dr. připadlo vše OK, srdíčko tluče, miminko se hýbě, byla bych v klidu.

dickys
Ukecaná baba ;) 1019 příspěvků 1 inzerát 27.02.19 12:51

Je to úplně v pohodě. Mně i na tom screeningu miminko měřila několikrát a výsledek zprumerovala, skákalo jí to taky +- 3 dny.

Janita3
Ukecaná baba ;) 2232 příspěvků 27.02.19 16:23

Ju neboj, je to normální :hug: My lítáme stařím pořád :mrgreen: Nejprve -4 a teď postupem jsme se dostali až na +7 :mrgreen: Teda, to potvrzení pohlaví závidím, nám se lumpačisko stále schovává. Snaaad v pondělí, to už budeme v 18tt

Nigerin
Nováček 6 příspěvků 17.03.19 00:21
Hlaseni

Tak hlasim, ze v patek na kontrole vse v poradku. A miminko je opravdu kluk. Snad tim pomuzu nekomu, komu by se stala podobna vec. :mavam:

Janita3
Ukecaná baba ;) 2232 příspěvků 17.03.19 09:26

@Nigerin Tak paráda :dance: Gratuluji k chlapečkovu a držím palce dál :kytka: Závidím, že už vís pohlaví, my začínáme pomalu 20tt a stálé tetušíme :mrgreen: Já už bych tak utrácela za mimi :lol:

Váš příspěvek
Reklama