Plodný hlen 5 dní po ovulaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  14.03.18 18:50
Plodný hlen 5 dní po ovulaci

Ahoj holky, zhruba před 5 dny mi proběhla ovulace, měla jsem klasicky plodný hlen, pak 4 dny jen takový krémový a dnes jsem zpozorovala při utírání opět takovou tu bílkovou „kuličku“.. nevíte čím to může být? Že by ovulace nastala až dnes? :nevim:

Reklama

Reakce:

radkka
Neúnavná pisatelka 19339 příspěvků 14.03.18 19:06

Já bych to zase tak nehrotila, plodný hlen jsem neměla nikdy a otěhotněla jsem hned druhý cyklus snažení :mrgreen:

Tak zkus příště na potvrzení testy :think:

sarusa4
Zasloužilá kecalka 559 příspěvků 14.03.18 19:44

Já jsem to teda nikdy nehlídala, otěhotnění téměř hned, až mě to mrzelo-že to naše snažení nikdy žádný snažení nebylo-počítali jsme, že to potrvá.

Ale ten plodný den mám někdy taky i delší dobu, klidně takhe po 4 dny.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

MikeJePán ze Zlaté mládeže očima Arména: Je to největší ostuda mé země!

Na svůj původ by měl být člověk hrdý. Když se mě tedy na něj kdokoliv zeptá,... číst dále >

Proč chyběla Petra Němcová na královské svatbě? Vadila slavnějšímu milenci?

Ačkoliv se mělo za to, že na královskou svatbu nebyl pozvaný nikdo z Čechů,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trendy půjdou stranou, svatební róba Meghan musí respektovat tradice

Jak budou vypadat? To je otázka, kterou si kladou miliony lidí na světě v... číst dále >

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

Reklama