Plodný hlen 5 dní po ovulaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  14.03.18 18:50
Plodný hlen 5 dní po ovulaci

Ahoj holky, zhruba před 5 dny mi proběhla ovulace, měla jsem klasicky plodný hlen, pak 4 dny jen takový krémový a dnes jsem zpozorovala při utírání opět takovou tu bílkovou „kuličku“.. nevíte čím to může být? Že by ovulace nastala až dnes? :nevim:

Reklama

Reakce:

radkka
Generální žvanilka 20234 příspěvků 14.03.18 19:06

Já bych to zase tak nehrotila, plodný hlen jsem neměla nikdy a otěhotněla jsem hned druhý cyklus snažení :mrgreen:

Tak zkus příště na potvrzení testy :think:

sarusa4
Zasloužilá kecalka 569 příspěvků 14.03.18 19:44

Já jsem to teda nikdy nehlídala, otěhotnění téměř hned, až mě to mrzelo-že to naše snažení nikdy žádný snažení nebylo-počítali jsme, že to potrvá.

Ale ten plodný den mám někdy taky i delší dobu, klidně takhe po 4 dny.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Monika Štiková si rýpla do manžela: „Tak jak se má ta tvoje cikánka?“

Velmi svérázná televizní star Monika Štiková (45) se zase předvedla! Hned jak... číst dále >

Šlechta a Zahradníček se do jeskyně ponořili ráno 29. srpna 1970. Pak přišla bouře...

Celým světem v posledních dnech pořádně zahýbal příběh thajských chlapců,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Reklama