Plodová voda - holka nebo kluk

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
tyna2468
Nováček 2 příspěvky 15.11.18 12:56
Plodova voda - holka nebo kluk

Zdravim :-) prosim kdy po odberu plodove vody se vi jestli bude miminko holka nebo kluk? Vim, ze rychle vysledky treba na DS jsou jiz druhy den… dekuji za info ;-)

Reakce:
lucielorenc
Kecalka 368 příspěvků 8 inzerátů 15.11.18 13:11

Jak budete mít výsledky, že je miminko v pořádku, tak je tam i poznačeno, zda je to chlapeček, nebo holčička :)

-Evka-
Závislačka 3731 příspěvků 15.11.18 13:16

Je to pár let, ale přišlo to až s kompletními výsledky. Rychlý test na DS jsme měli.

Jannys
Kelišová 6509 příspěvků 15.11.18 13:44

já mám čerstvě po odběru.
Rychlovýsledky byli tentýž den, ale já si platila abych i věděla ten den pohlaví :nevim:

Azallea
Ukecaná baba ;) 1259 příspěvků 15.11.18 14:03

Mně to volali v pondělí, ve čtvrtek jsem byla na odběru. To byl nějaký ten první předběžný výsledek, kdy se testovaly ty nejčastější odchylky v počtu chromozomů, pak za 14 dnů volali znova, a to byl kompletní chromozomový obraz či jak se to jmenuje.
Nenabízeli mi za příplatek rychlejší výsledky, ale teda nenapadlo mě se ptát.

Jannys
Kelišová 6509 příspěvků 15.11.18 16:32

@Azallea no my jsme měli na 5 chromozomů běžně se to nedělá.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura píše o magii: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >