Plodová voda? Krev na papíře

Anonymní
21.10.19 20:48

Plodova voda? Krev na papíře

Ahoj, dnes jsem 38+0tt a od rána že mě každou chvilku něco vytéká a mám bolesti v podbřišku. Byla jsem v porodnici ale poslali mě domů ze to porod není. Kolem 18h to začalo více, teď jsem byla na wc a po utreni jsem měla na papíře bílý hlen s nitkami krve. Má někdo podobnou zkušenost nebo neví co by to mohlo být?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11514
21.10.19 20:51
@Anonymní píše:
Ahoj, dnes jsem 38+0tt a od rána že mě každou chvilku něco vytéká a mám bolesti v podbřišku. Byla jsem v porodnici ale poslali mě domů ze to porod není. Kolem 18h to začalo více, teď jsem byla na wc a po utreni jsem měla na papíře bílý hlen s nitkami krve. Má někdo podobnou zkušenost nebo neví co by to mohlo být?

Hlenova zátka?
A jinak bych řekla že je to tehotensky vy tak taky jsme to někdy měla hodně…ale pokud se ti něco nezdá tak znovu ale pokud ti dělali testy na plodovku tak to bude ten výtok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.10.19 20:53
@Kajka9 píše:
Hlenova zátka?
A jinak bych řekla že je to tehotensky vy tak taky jsme to někdy měla hodně…ale pokud se ti něco nezdá tak znovu ale pokud ti dělali testy na plodovku tak to bude ten výtok
Žádný test mi nedelali jen ultrazvuk a kontrola množství plodové vody
  • Citovat
  • Nahlásit
11514
21.10.19 20:55

A byla si s tim ze ti možná jste na voda Neb o š nevím jiným?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
388
21.10.19 20:57

@Kajka9 Asi to opravdu bude hlenová zátka. Neboj kdyby jsi rodila tak to na 100% poznáš. Já jsem si třeba ani nevšimla že mi hlenová zátka odešla. Hodně štěstí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.10.19 20:57
@Kajka9 píše:
A byla si s tim ze ti možná jste na voda Neb o š nevím jiným?

S tím že mi asi odteka voda. První jsem tam volala jestli to můžu nějak poznat sama nebo mam jet a řekli ať přijedu tak jsem jela.

• Citovat
  • Nahlásit
11514
21.10.19 20:59
@Anonymní píše:
S tím že mi asi odteka voda. První jsem tam volala jestli to můžu nějak poznat sama nebo mam jet a řekli ať přijedu tak jsem jela.

Tak asi vědí co dělají..
A jinak to bych typovala na tu taťku mě odešla měsíc před porodem :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3273
21.10.19 21:00

Hlenova zatka. Pockej na kontrakce :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7865
21.10.19 21:01

Pomalu se to blíží…nejspíš hlenová zátka, a pokud by se ti dál nezdálo něco s plodovou vodou, dej si vložku a opět porodnice- zkusí test na vložce, zda to voda není…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4671
21.10.19 22:06

Mně odešla hlenová zátka cca 5 dní před porodem. Asi hodinu před tím, než mi praskla voda jsem měla taky trochu na papíře hlen s drobnou příměsí krve. Volala jsem do porodnice a tam mi řekli, ať přijdu ráno do poradny. Dala jsem si sprchu a hned poté mi voda praskla (měla jsem doma to činidlo na test), ale bylo to jasný i tak, takže jsme rovnou jeli :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.10.19 22:08
@kaiserin píše:
Mně odešla hlenová zátka cca 5 dní před porodem. Asi hodinu před tím, než mi praskla voda jsem měla taky trochu na papíře hlen s drobnou příměsí krve. Volala jsem do porodnice a tam mi řekli, ať přijdu ráno do poradny. Dala jsem si sprchu a hned poté mi voda praskla (měla jsem doma to činidlo na test), ale bylo to jasný i tak, takže jsme rovnou jeli :)

A to činidlo se dá koupit normálně v lékarne?

• Citovat
  • Nahlásit
11514
21.10.19 22:11
@Anonymní píše:

Ano ale málo kde ho mají spíš někde u porodnice v lékárně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4671
21.10.19 22:22
@Anonymní píše:

Mně ho dala kamarádka, co pracuje v porodnici, takže bohužel nevím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat