Plodova voda na plicích novorozence

314
28.6.20 19:36

Plodova voda na plicích novorozence

Ahoj, nestalo se některé z vás, že vaše mimco vdechlo plodovou vodu pri narozeni? Včera jsem rodila, po porodu mi rekli, že se malý trochu napil, že ho zkontroluji a pak na sestinedeli privezou. V noci za mnou přišla sestricka, že si malého musí nechat na JIP protože měl plodovou vodu na plicích. Dneska jsem se na něho byla podívat a jediné co vím, tak že se zlepsuje, dostává antibiotika a v utery udělají kontrolní rentgen. Každopádně po 3 dnech ho se mnou domů nepustí. Po propusteni se budu muset druhý den hlásit na příjmu na detske, kde mě ubytuji, abych mohla maleho začít kojit a starat se o něho a on bude stále na JIP, ale nikdo mi není schopný říct, jak dlouho budeme po nemocnicích a kdy budeme oba spolu doma :( nemáte někdo odhad? Jsem z toho docela presla :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8599
28.6.20 20:07

Být tebou, zajdu zítra za ošetřujícím lékařem malého, zeptám se ho na rizika a jeho celkový stav. Jsi jeho zákonný zástupce, musí ti to říct. Tady ti můžou ženské psát svoje špatné i dobré zkušenosti, ale klid ti to stejně nepřinese. Přeji vám oběma brzké uzdravení :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
314
29.6.20 07:37
@Aduš8 píše:
Být tebou, zajdu zítra za ošetřujícím lékařem malého, zeptám se ho na rizika a jeho celkový stav. Jsi jeho zákonný zástupce, musí ti to říct. Tady ti můžou ženské psát svoje špatné i dobré zkušenosti, ale klid ti to stejně nepřinese. Přeji vám oběma brzké uzdravení :hug:

Tak akorát co mi včera řekla jeho lekarka, tak že má antibiotika, stav je dobrý a dneska by ho měli odpojit od hadicek aby už si dychal sam. A v úterý kontrolní rentgen jestli už jsou plice čiste. A pak právě říkala že bych se třeba ve středu ubytovala na neonatologii a za malym dochazela kvůli péči a kojení a když jsem se zeptala jestli by mi ho třeba už pak nechali na pokoji tak mi řekla že ne že je na JIP, tak jsem si pripadala jako idiot :? Doktorka nebyla moc prijemna

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12951
29.6.20 07:39

Tak pokud to tvůj stav umožňuje, jdi za ním na jipku ty. Stačí neodejit, ale musíš vědět co chceš, příjemní nebudou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama