Plodová voda, výtok nebo moč

23
17.11.19 16:56

Plodova voda, výtok nebo moč

Ahoj, je tu spousta diskuzí na tema plodova voda. Ale nenasla jsem zadnou vhodnou odpověď. ????

Dnes jsem 39+2, rano jsem mela nejdriv na kalhotkach neco jako vytok, bylo to lepkave. Dala jsem si sprchu, pote jsem to mela na kalhotkach znova. Nijak to nezapachalo. Bylo to mozna malinko bílé. Behem dne, at uz pri sezeni, vareni.. jsem citila teplo a jakoby ze me neco teklo.. Na kalhotkach bylo vzdy trochu mokro. Ale poté potřebuji vzdy hned na malou, tak nevim, jestli si spíš neučurávám. Vzala jsem si tedy vložku.. A cekam jestli jeste neco poteče…
Malinko me pobolivaj záda, ale ty uz me bolí delší dobu a mala obcas kopne.
Tak nevim, jestli je to plodovka, výtok, nebo moč ????

Treba se rozjedou bolesti… A pak uz mi to bude jasný…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1228
17.11.19 17:26

Na kurzu radili, že pokud si člověk není jistý, má se vypravit do porodnice a přivézt s sebou vložku. Tu pak doktoři něčím potřou, aby zjistili, jestli už neodtéká plodová voda. Jinak těžko radit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
565
17.11.19 17:33

Ja tohle mám ve 35tt, a je to výtok…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10833
17.11.19 17:45

@mackA159 ale ona už je 39+2, to už může být plodovka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
565
17.11.19 17:50

@stinga Nojo :mrgreen: to už jsem přehlídla. Tak dát vložku, a šup do porodnice ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6183
18.11.19 00:36

Já bych tipovala na hlenovou zátku nebo výtok + učurávání. Ale nejsem jasnovidec, tak buď to vysleduj, nebo vezmi vložku do porodnice nebo na gynekologii, co máš blíž. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama