Plodové vejce bez embrya 6+2tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonym_kaO
Zasloužilá kecalka 952 příspěvků 29.11.17 13:13
Plodové vejce bez embrya 6+2tt

Ahojky, dnes jsem dle ms 6+4tt, ale dle KET 6+2tt (lékař v CAR používá dle ms). Dnes jsem byla na utz, jelikož mi včera bylo špatně a kvůli bolestem 9 dni po KET jsem po dohledem. Mám potvrzeno, že se nejedna o mimodelozni těhotenství, ale dle slov mého doktora: “je tam vidět jen plodové vejce, ale embryo ne, takže ještě nemáte vyhráno” poslal mě na krev, v pondělí musím znovu a na kontrolu za týden. Ale nemluvil moc pozitivně :( docela mě tím rozhodil. A pak se mě zeptal, jestli máme ještě nějaké embrya zamrazené. :zed: dost mi to vyznělo, jako že s dobrým koncem nepočítá. Mate někdo prosím nějakou podobnou zkušenost? Je možné, že ještě nemusí být vidět plod?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

markyj
Závislačka 3975 příspěvků 29.11.17 13:17

@Anonym_kaO ahoj, já tedy bohužel mám s tímto jen negativní zkušenost a to 2× zamlklé těhotenství :zed: taky po KET

krispyna
Kecalka 425 příspěvků 29.11.17 13:19

Dost ti řekne krev, ale ani ta není stoprocentní ukazatel, protože mě hcg stoupalo tak, že si všichni mysleli, že to bude dobré, ale nebylo.. Plod se může objevit někteří lékaři objednávají klidně až 9tt. Já sem byla 8tt a dával mi čas do 9tt.. Revize byla až 10tt do té doby už je vše jasné. Ale je určitě dobré se už připravit na obě varianty.. Já čekala na můj vkus moc dlouho a dnes bych to raději měla vše za sebou dříve..

Suzínek
Zasloužilá kecalka 997 příspěvků 29.11.17 13:34

Ahoj, já byla u doktorky 6+3 dle MS (6+1 reálně, otěhotněla jsem přirozeně) a na ultrazvuku byl vidět jen gestační a žloutkový váček. Tady v diskuzích už bývají v téhle fázi vidět srdíčka a já neměla ani plůdek. Ale doktorka neplašila a pozvala mě až za 3 týdny, to už mimčo odpovídalo 9+1. Ale hodně záleží i na kvalitě ultrazvuku, moje doktorka asi věděla, že nemá úplně poslední výstřel techniky. Držím pěsti.

Anonym_kaO
Zasloužilá kecalka 952 příspěvků 29.11.17 13:36

@Suzínek tak stále doufám, že to bude Ok. Ale on ten můj doktor vždy upozorňuje na to nejhorší a spíše to neumí říct nejak citlivě. Jsem z toho ale vyřízená.

krispyna
Kecalka 425 příspěvků 29.11.17 13:42

@Anonym_kaO Ono to bohužel asi je tak časté, že to moc špatně brát nemohou.. Já mam teda úžasného doktora, držela sem se dlouho a začala brečet až na odchodu ve dveřích právě když mě začal utěšovatelsky hladit po zádech.. Ale jsem ráda, že mi nevěšel bulíky na nos.. Řekl rovnou neprosperující těhotenství a pak sem se týden spíše smiřovala.. Ultrazvuk má výborný, vše vidím promítané takže člověk vidí to prázdno a je mu to i vnitřně jasné. Také mě naprosto přestala bolet prsa, nevím přesně v jaké chvíli. Na té kontrole jsem si to uvědomila, když se na ně zeptal.

markyj
Závislačka 3975 příspěvků 29.11.17 13:48

@krispyna člověk už trochu tuší podle těch příznaků viď. Mně vždycky přestali nevolnosti, ale za to prsa ty mě bolela ještě pár dní po revizi.

Anonym_kaO
Zasloužilá kecalka 952 příspěvků 29.11.17 14:05

@krispyna tak já mám od začátku občas bolesti v podbřišku a boli mě prsa, jinak nic. A to mám pořad.

Janli
Kelišová 5012 příspěvků 29.11.17 14:23

U mě nebylo vidět ještě 17 dní po KET. Jen plodový váček. Tak teď už má ten váček 3 roky :D. Nic není ztraceno :kytka:

Anonym_kaO
Zasloužilá kecalka 952 příspěvků 29.11.17 14:33

@Janli já jsem ale 30 dni po KET

krispyna
Kecalka 425 příspěvků 29.11.17 14:41

@markyj Přesně tak.. Já ani nevolnost neměla. Ale prsa byla citlivá tak že sem se jich nemohla dotknout a pak z ničeho nic téměř vůbec nic. Akorát se to nezastavilo hned zánik měl být někdy 6+5 myslím a ty prsa přestala až v tom osmém týdnu. Stoupající hcg o 9tis mě hodně naštvalo to mi dalo asi největší chabou naději tenkrát..

ivunak
Ukecaná baba ;) 1897 příspěvků 29.11.17 14:47

Mrzí mně to, ale moc naděje bych tomu nedávala. To by musel mít doktor nekvalitní UTZ, aby to v tomto týdnu pořádně neviděl. Mně to při zamlklém těhotenství zjistil už v 6. týdnu, taky jsem asi týden čekala, ale začala jsem špinit a už bylo jasno.

karkarka
Ukecaná baba ;) 2235 příspěvků 29.11.17 19:33

Bohužel, dle mé zkušenosti to nedopadne dobře.

Anonym_kaO
Zasloužilá kecalka 952 příspěvků 30.11.17 09:55

Tak jsem včerejší odběr HCG (32 den po KET) a hodnota jen 1047 a na utz není plod. Řekli, že pockame na pondělní krev a pak se uvidí. Ale už si nedám ani 1% naději, jsem z toho úplně mimo. :,(

krispyna
Kecalka 425 příspěvků 30.11.17 11:35

@Anonym_kaO To bohužel vypadá jen na vejce. I když ty tabulkové hodnoty jsou orientační a mají moc velký rozsah. Já měla 29tis a i tak byl jen obal. :,( Nedá se to bohužel určit z té krve jasně.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Chcete žít ve svém chateau? Můžete si jako Matěj von Osečany koupit tyto zámky

V České republice je momentálně k prodeji téměř stovka zámků, ročně se jich z... číst dále >

Saša Rašilov se podruhé oženil: Nevěsta Lída si počmárala šaty!

Populární herec si dnes po poledni vzal za manželku svoji o čtrnáct let... číst dále >

Články z Ona Dnes

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Reklama