Máte plot okolo bazénu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Meggynka
Ukecaná baba ;) 1179 příspěvků 16.03.18 15:22
Plot okolo bazenu

Holky jaké máte ploty okolo bazénu? Mame klasicky kulatý zapusteny do země a hledáme nějaké oploceni, které nevyjde na hodně peněz. Děkuji za odpovědi :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

ivašot.
Kelišová 5974 příspěvků 16.03.18 15:24

My to vyřešili střechou nad bazénem. Plus jsme tu část zahrady oddělili nízkým drátěným plotem Pilecký, ale teda zrovna levné to nebylo.

Hanka1
Extra třída :D 13324 příspěvků 16.03.18 15:36

Mame zastreseny bazen, ac jsme ho poridili, kdyz obe deti uz umely plavat. Plot by se mi nelibil, u bazenu mame terasu, kolem terasy osazene zahonky a plot by to kazil…

Janli
Závislačka 4948 příspěvků 16.03.18 15:50

Radši uzamykatelné zastřešení. Nebo vypustit dokud dětem nebude deset. Jenže to mi neprošlo. Takže zamykáme a já se modlím, aby na to někdo nezapomněl :?

Meggynka
Ukecaná baba ;) 1179 příspěvků 16.03.18 15:50

@Hanka1 chci to na nejaky čas kvuli malému diteti plus další na cestě. Takze opravdu nekoukam na krásu ale bezpeci. ;)

Meggynka
Ukecaná baba ;) 1179 příspěvků 16.03.18 15:53

@Janli Ja bych byla právě pro nějaký plot, takové to první kdyz se k tomu rozběhne, aby tam nespadl. V loni jsem za nim musela neustale behat a rada bych sedela a koukala na něho v klidu. Je to mzik a může tam spadnout.

terinka4444
Hvězda diskuse 65755 příspěvků 16.03.18 15:55

Tak zastřešit a zamykat, taky tak máme. Nebo prostě dokola klasický plot z pletiva, to na těch pár metrů, co je dokola bazénu, vyjde na pár korun.

Hanka1
Extra třída :D 13324 příspěvků 16.03.18 15:59
@Meggynka píše:
@Hanka1 chci to na nejaky čas kvuli malému diteti plus další na cestě. Takze opravdu nekoukam na krásu ale bezpeci. ;)

Nejbeznejsi a hlavne nejbezpecnejsi je uzamykatelne zastreseni, to ti tu napise vetsina… ;)

Janli
Závislačka 4948 příspěvků 16.03.18 16:09

@Meggynka jenže nebezpečné jsou chvíle, kdy ho nehlídáš. Stejně musí být plot dost vysoký, aby ho dítě nepřelezlo, nepodlezlo a branka na zamykání. To už radši to zastřešeni.

VeruKol
Povídálka 49 příspěvků 16.03.18 20:41

Tohle asi nechcete slyšet, ale nejúčinější bude, když tam jednou spadne. Příště už si dá pozor. Je to jako s pobíháním okolo horkých kamen. Jednou se spálí (resp. dotkne se prstíkem ve vaší přítomnosti a zjistí, že je to nepříjemný) a už bude opatrné. Všelijaké ploty a ohrádky mohou být paradoxně nebezpečnější. Pokud něko zapomene zavřít, dítě tam vběhne a protože nebude mít tu zkušenost, spadne tam. U té ohrádky u kamen byl dokonce případ, kdy ta ohrádka na dítě nějak spadla a natlačila ho na ta horká kamna. Tak si musí každý rozmyslet co radši. Jestli dovolí dítěti získat zkušenost nebo ho bude pořád urputně hlídat… Pokud se vám tento názor nelíbí tak ho prosím ignorujte.

smutná máma
Závislačka 4767 příspěvků 57 inzerátů 16.03.18 20:46

@Meggynka my tam máme bazénový hlásič - alarm

Latty
Zasloužilá kecalka 719 příspěvků 16.03.18 20:49

@VeruKol rozhodne souhlasim! Vyrůstala jsem na veliké zahradě s lesem a bazénem, kolem celého bazénu dokonce tři kamenné schody. Rodiče vysvětlovali, názorně ukazili ze se tam da spadnout a hotovo, nikdy se mi nic nestalo. Dítě se musí naučit se kolem nebezpečných věcí pohybovat… Někdo zapomene zamknout branku nebo zavřít zastřešení s neštěstí je na svete :nevim:

Janli
Závislačka 4948 příspěvků 16.03.18 20:59

@VeruKol takouvou…jsem dlouho nečetla. Já jsem zažila utopené dítě, které už před tím do vody několikrát spadlo! Stejně ho to neodradilo. Fujtajksl teď se mi fakt otvírá kudla v kapse. Jediný bazén, který je bezpečný, je vypuštěný. Pořídit zastřešení, které se otevírá tak, aby na to dítě nedosáhlo.

Hanka1
Extra třída :D 13324 příspěvků 16.03.18 21:30
@Janli píše:
@VeruKol takouvou…jsem dlouho nečetla. Já jsem zažila utopené dítě, které už před tím do vody několikrát spadlo! Stejně ho to neodradilo. Fujtajksl teď se mi fakt otvírá kudla v kapse. Jediný bazén, který je bezpečný, je vypuštěný. Pořídit zastřešení, které se otevírá tak, aby na to dítě nedosáhlo.

Napodobne, synovec zil cely rok v teple, bazen na dvore, nescetnekrat tam spadnul, dvakrat si u bazenu rozsekl bradu a presto se topil v nakych sesti letech, kdyz uz umel plavat, nesedet na kraji bazenu jeho starsi segra, tak je po nem, skakal do kruhu a nejak se do nej zamotal…

Vetsi kravinu jsem taky dlouho necetla, nikdo nevi co deti napadne za kraviny ac vedi, ze nemaji kolem bazenu litat. To zastreseni se da zamknout a bez klice ho dite neodemkne i kdyz rukojet je nizko. A prirovnavat bazen ke kamnum je mimo, kdyz se dite spali tak ucukne, ovsem ve vode topici se zpanikari i zkuseny plavec a sama vim o cem mluvim…

Soused si udelal kvuli detem dreveny plutek kolem okrasneho jezirka, nejen ze to vypada jak pest na oko a tim padem jezirko neni vubec videt, ale po zime jedna cast ukotveni ztrouchniveka a deti plot nechtene vyvratily a do jezirka jim zuchnul a topil se pes…

To uz snad poridit radeji ten alarm…

Stevia
Závislačka 3552 příspěvků 18.03.18 17:11

Jednou jsem viděla nějaký dokument…
Bylo tam vysvětleno jaký je rozdíl mezi tím, když spadne do vody dítě a dospělý…
Dospělý i když by neuměl plavat tak se všemožně hýbe a volá o pomoc.
Dítě to natolik paralyzuje, že se jsem v tichosti hluboce pod vodou nadechne… :,(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková promluvila o rozchodu s Plekancem: Bylo to překvapení!

Když Tomáš Plekanec před týdnem prostřednictvím sociálních sítí informoval,... číst dále >

Rozkol v Herbáři, konec na Primě: Rybová bude na složenky vydělávat na Ulici!

Herečka Linda Rybová (42) se nikdy netajila tím, že seriály dělá pro peníze a... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Co víte o ženském orgasmu?

K Mezinárodnímu dni ženského orgasmu, který připadá na středu 8. srpna, jsme... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama