Reklama

Čím stíráte plovoucí podlahu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pingvinka
Stálice 66 příspěvků 26.04.18 11:10
Plovoucí podlaha - čím stíráte?

Ahoj holky máte tip čím stírat plovoucí podlahu? Už jsem uplně na prášky, pokaždý když setřu tak vidím matný čmouhy :zed: a vypadá to hrozně v obyváku máme pres celou stěnu francouzský okno na zahradu takže to je hrozně vidět. Už jsem zkusila snad všechno ajax, pronto, savo, alex no prostě mám toho doma hromady, že bych to mohla prodávat :roll: to opravdu není jiná možnost než setřít nechat uschnout a namatlat leštěnkou? :? Díky za rady :mavam:

Reklama

Reakce:

kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 26.04.18 11:13
@Pingvinka píše:
Ahoj holky máte tip čím stírat plovoucí podlahu? Už jsem uplně na prášky, pokaždý když setřu tak vidím matný čmouhy :zed: a vypadá to hrozně v obyváku máme pres celou stěnu francouzský okno na zahradu takže to je hrozně vidět. Už jsem zkusila snad všechno ajax, pronto, savo, alex no prostě mám toho doma hromady, že bych to mohla prodávat :roll: to opravdu není jiná možnost než setřít nechat uschnout a namatlat leštěnkou? :? Díky za rady :mavam:

Co nejvíc vyždímat hadr. Já jedu na mokro a pak na sucho. :zed: :zed: :zed:

mi.anetka
Kecalka 305 příspěvků 26.04.18 11:26

Horkou párou, je to hned suchý.

xsaleen
Echt Kelišová 9143 příspěvků 26.04.18 11:32

Vytiram klasicky hadrem a hned stiram suchym.

Helileli
Závislačka 2865 příspěvků 26.04.18 11:46

Vytiram zdimacim placatým mopem a pokud nechci mít cmouhy, přidám jar a ocet. Ale většinou se neobtěžuju, protože jakmile u nás vytru, tak děti něco vylejou, nebo se pobleje pes a cmouhy jsou na svém místě :roll:

Uživatel je onlineVčelička992
Závislačka 3348 příspěvků 26.04.18 11:49

Vytiram octem a cmouhy uz nemam.

Petra67
Kecalka 270 příspěvků 1 inzerát 26.04.18 11:51

A nemuze to byt mopem? Ja treba mam zdimaci a vytiram jen vodou, jen nekdy pridam nejaky pripravek na osetreni podlahy

Elen8
Extra třída :D 12984 příspěvků 26.04.18 11:55

Musim hodne zdimat, pak je podlaha hezka.

xsaleen
Echt Kelišová 9143 příspěvků 26.04.18 13:06

Bacha ocet muze podlahu poškodit

Pingvinka
Stálice 66 příspěvků 26.04.18 14:31

Díky za rady :* dala jsem tomu ještě poslední šanci a koupila v dmku přímo na plovoučky s leštidlem za 44kč a je to mnooohem lepší!! Jen se nesmím mopem vracet 10× na jedno místo. Docela hezky to voní :palec: sice se podlaha neleskne jak psí kulky ale aspoň nakej rozdíl ještě zkusím ten ocet a doufám že mi tu podlahu nesežere :lol:

Peggi
Kecalka 414 příspěvků 26.04.18 19:17

Já používám na vytírání švédskou utěrku. Dělají i větší velikosti, takže je to v pohodě. Z přípravků mám nejraději Savo na dřevo a laminát. Stojí kolem 50 Kč. Nedávno jsem dostala ždímací placatý mop a po něm byla podlaha plná šmouh. Takže ho už nepoužívám, myslím si, že to dělal ten „umělý hadr“, který byl na něm. Takže za mě jedině švédskou utěrku :palec:

pajaxy
Ukecaná baba ;) 1051 příspěvků 26.04.18 19:25

Pust tam deti v jen ponozkach a ony ti to vylesti… :) ;)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >