Plyn a elektřina? Od koho odebírat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bambula1234
Nováček 2 příspěvky 05.09.18 13:23
Plyn a elektřina? Od koho odebírat?

Čaute holky, chtěla bych radu. Od koho odebíráte plyn a elektřinu? Děkuji za rady.

Reakce:
Premek_Orac
Závislačka 4415 příspěvků 05.09.18 13:41

@Bambula1234 U všech nemovitostí beru elektřinu od ČEZ a plyn od Innogy. Obecně se asi vyplatí vybrat pro oboje jednho dodavatele. Výhodnost dodavatelů se pak liší kraj od kraje, město do města. Někdy jsou výhodné místní společnosti (např. Pražská energetická). Nejlée uděláš, když si zjistíš, kteří dodavatelé u Vás fungují, napíšeš jim vaši roční spotřebu a požádáš o nabídku. A buď obezřetná ohledně upisování se ke garantovaným cenám apod. na více let.

andreaanton
Povídálka 41 příspěvků 05.09.18 15:02

Innogy a jsem spokojená. Plyn a elektřina + pojistka na byt a na blbost :) platím minimum a ještě mám přeplatky. Na byt 4kk - 3 dospělí a jedno dítě máme zálohy na elektřinu 800 a vrací mi 3000. A na plyn mám zálohu 300 (jen vařím) a vraceli mi 1600 :)

siringa
Stálice 75 příspěvků 23.11.18 17:12

Máte někdo názor na podepisování dodatků u Innogy? Dnes mi došel dopis s novou smlouvou na tarif Relax + 24 a nějak tomu nevěřím…podepi­sujete tedy tyto dodatky na dobu určitou? :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsou ti dva ještě vůbec spolu? Vztah Kopřivové s Jágrem nepřipomíná vztah

Veronika Kopřivová (27) je přítelkyní nejslavnějšího českého hokejisty... číst dále >

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >