Reklama

Plyn a elektřina? Od koho odebírat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bambula1234
Nováček 2 příspěvky 05.09.18 13:23
Plyn a elektřina? Od koho odebírat?

Čaute holky, chtěla bych radu. Od koho odebíráte plyn a elektřinu? Děkuji za rady.

Reklama

Reakce:

Premek_Orac
Závislačka 4302 příspěvků 05.09.18 13:41

@Bambula1234 U všech nemovitostí beru elektřinu od ČEZ a plyn od Innogy. Obecně se asi vyplatí vybrat pro oboje jednho dodavatele. Výhodnost dodavatelů se pak liší kraj od kraje, město do města. Někdy jsou výhodné místní společnosti (např. Pražská energetická). Nejlée uděláš, když si zjistíš, kteří dodavatelé u Vás fungují, napíšeš jim vaši roční spotřebu a požádáš o nabídku. A buď obezřetná ohledně upisování se ke garantovaným cenám apod. na více let.

andreaanton
Povídálka 41 příspěvků 05.09.18 15:02

Innogy a jsem spokojená. Plyn a elektřina + pojistka na byt a na blbost :) platím minimum a ještě mám přeplatky. Na byt 4kk - 3 dospělí a jedno dítě máme zálohy na elektřinu 800 a vrací mi 3000. A na plyn mám zálohu 300 (jen vařím) a vraceli mi 1600 :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Novak Djokovič je v Praze! Na rozlučku Štěpánka si přivezl manželku Jelenu

Legendární český tenista Radek Štěpánek sice kariéru ukončil už loni v... číst dále >

Zkroušená pašeračka Tereza: Soud se chýlí ke konci, soudce si vzal dovolenou

Je tomu už několik měsíců, co pákistánský soudce přislíbil pašeračce Tereze,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >