Plynatost po porodu

Anonymní
1.4.21 14:37

Plynatost po porodu

Zdravím maminky, včera jsem porodila císařským řezem a dnes ráno na vizitě děsně řešili, jestli už jsem byla n záchodě na malé, to mi ještě dává smysl, paks e ale ptali jestli jsem si už ehm… „prdla“… Samozřejmě to neřekli přímo takhle ale já jsem nepochopil, proč je to tak důležité? Měla jste s tím některá po porodu také problém? Popřípadě jak se to teda pak řeší?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
567
1.4.21 14:43

Kontroluji funkci strev, v nemocnici bezna otazka.

U cisare me i napada, ze mozna zjistuji, jak “napinas” bricho a vazy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1063
1.4.21 14:50

Aby věděli, jestli všechno funguje tak, jak má a jestli nedošlo k poškození funkcí. :nevim: Běžný postup po jakékoli rizikové operaci, myslím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15961
1.4.21 14:54

Úplně běžná otázka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1126
1.4.21 15:06

Ano řeší to, budou řešit i to jestli jsi byla na velké.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2825
1.4.21 15:59

Ja zobala Espumisan v porodnici ;) Zarazene vetry silene boli! Uz chapu, ze miminka kvuli tomu tak moc placou :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
108
1.4.21 16:11

Je to kvůli funkci střev. Která by se mohla při břišní operaci zastavit, je to vzácná komplikace u všech břišních operaci, která může končit až smrti. Správně mají sestry kontrolovat jestli už odešla první stolice, jenže vzhledem k tomu ze se většinou dává klistyr, tak by mohlo trvat taky týden, tak se ptají na ty větry, které to taky potvrzuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
131
5.4.21 22:45

Neptají se jen u císaře, ale i po vaginálním porodu. Mně se ptali furt a já teda jela o sto šest…Nejspíš, jestli funguje vse, jak má…ono v těhotenství se střeva posunou nahoru pod plíce, potom jak se zavinuje děloha, tak zase klesají zpátky na své místo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
108
6.4.21 09:18

No právě jsou to změny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu