Reklama

Plyšák Veselý dráček - jde sehnat samostatně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

romana.cumprdlik
Povídálka 12 příspěvků 18.09.18 10:16
Plyšák Veselý dráček

Ahoj,

mému synovi se hrozně líbí plyšák Veselý dráček, viděl ho na poště u losů, problém je, že ho samostatně neprodávají, dá se získat jen přes nákup losů. Nemáte ho nějaká na prodej nebo napadá vás způsob, jak se k němu dostat?

Reklama

Reakce:

jindra.kytka
Zasloužilá kecalka 697 příspěvků 18.09.18 11:14
@romana.cumprdlik píše:
Ahoj,mému synovi se hrozně líbí plyšák Veselý dráček, viděl ho na poště u losů, problém je, že ho samostatně neprodávají, dá se získat jen přes nákup losů. Nemáte ho nějaká na prodej nebo napadá vás způsob, jak se k němu dostat?

Kolik losu je potřeba na něj koupit? A nepamatujes si jak se ty losy jmenuji?

romana.cumprdlik
Povídálka 12 příspěvků 18.09.18 14:21
@jindra.kytka píše:
Kolik losu je potřeba na něj koupit? A nepamatujes si jak se ty losy jmenuji?

Los se jmenuje Veselý dráček, našla jsem info k soutěži tady: http://vyhernilosy.cz/…-dracek.html

jindra.kytka
Zasloužilá kecalka 697 příspěvků 18.09.18 15:31
@romana.cumprdlik píše:
Los se jmenuje Veselý dráček, našla jsem info k soutěži tady: http://vyhernilosy.cz/…-dracek.html

Aha, takto, to se bude ještě losovat! :cert: At si to nechají. Já myslela, ze to dají jako dárek třeba ke koupi deseti losů.

romana.cumprdlik
Povídálka 12 příspěvků 20.09.18 13:42
@jindra.kytka píše:
Aha, takto, to se bude ještě losovat! :cert: At si to nechají. Já myslela, ze to dají jako dárek třeba ke koupi deseti losů.

Třeba ano, zkusím jim napsat. Na jednoho dráčka jsem vyhrála 100 Kč :pankac: Máte jinak zkušenosti s jejich dalšími losy? Líbí se mi třeba VIP milionář.

jindra.kytka
Zasloužilá kecalka 697 příspěvků 20.09.18 17:28
@romana.cumprdlik píše:
Třeba ano, zkusím jim napsat. Na jednoho dráčka jsem vyhrála 100 Kč :pankac: Máte jinak zkušenosti s jejich dalšími losy? Líbí se mi třeba VIP milionář.

Tak třeba tento los bude úspěšný i na toho dracka. Ale popravdě šance je mala, když losuji jen 5 dracku. Zkusenost s dalšími losy nemám. Není lepší sbírat na plysaky v tech akcích v obchodech? Ted třeba Billa ma docela zajímavé velké plysaky.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >