Reklama

Plyšový hroch projektor Fisher price

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

emmicka106
Povídálka 25 příspěvků 1 inzerát 17.09.18 19:57
Plyšový hroch projektor Fisher price

Ahoj, Máte někdo projektor plyšového hrocha? Moc se mi libi, ale nedokážu si představit jak se udržuje plysak, ktery se nedá prat. Jak ho prosim udržujete v čistotě vy? Dekuji :srdce:

Příspěvek upraven 17.09.18 v 20:08

Reklama

Reakce:

emmicka106
Povídálka 25 příspěvků 1 inzerát 17.09.18 19:59
@emmicka106 píše:
Ahoj, Máte někdo projektor plyšového hrocha? Moc se mi libi, ale nedokážu si představit jak se udržuje plášek, ktery se nedá prat. Jak ho prosim udržujete v čistotě vy? Dekuji :srdce:

Klidně můžete doporučit jiny projektor :)

lea79
Ukecaná baba ;) 2159 příspěvků 17.09.18 20:04

Máme ho doma a nedoporučuji. Melodie hraje hrozně kovovým zvukem, rychle se mění a světlo svítí max 5 minut. Když to porovnám s kolotočem od FP, tak je to úplně jiné a horší. :?

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8063 příspěvků 17.09.18 20:06

Máme z Lidlu plastovou žábu/želvu má buď 3 barvy nebo pak čtvrtá možnost že se barvy střídají a po nějaké době se vypne. Za mě dostačující těm malým dětem je to stejně putna, syna to trochu bere až teď okolo 2 let :)

neria55
Zasloužilá kecalka 684 příspěvků 17.09.18 20:18

Popravdě to ani mého prcka 6mesicu nějak nebere, koukne na to párkrát a nezájem. Za mě to byla zbytečná investice. Možná to vnímají později, až jak píše nademnou, okolo 2let. A udrzba nic moc, oprasit a nazdar. Lepší je kolotoč nad postýlku. Já mám obyčejný babymix letadylka s projektorem na zeď a teda spokojenost za 500,– cca

dobromyslin
Povídálka 20 příspěvků 17.09.18 21:46

Taky máme z Lidlu za 300kc a stačí to.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Bavil lidi, teď je překvapuje svou vážností: Donutilova herecká proměna

Téměř každé Vánoce nás baví rolí důstojníka, který demonstrativně roztrhá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vypadat v práci co nejlépe. Pozor na světlo i vůni

V práci trávíme významnou část dne, a proto je i náš vzhled důležitou... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >