Plyšový hroch projektor Fisher price

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
emmicka106
Povídálka 32 příspěvků 1 inzerát 17.09.18 19:57
Plyšový hroch projektor Fisher price

Ahoj, Máte někdo projektor plyšového hrocha? Moc se mi libi, ale nedokážu si představit jak se udržuje plysak, ktery se nedá prat. Jak ho prosim udržujete v čistotě vy? Dekuji :srdce:

Příspěvek upraven 17.09.18 v 20:08

Reakce:
emmicka106
Povídálka 32 příspěvků 1 inzerát 17.09.18 19:59
@emmicka106 píše:
Ahoj, Máte někdo projektor plyšového hrocha? Moc se mi libi, ale nedokážu si představit jak se udržuje plášek, ktery se nedá prat. Jak ho prosim udržujete v čistotě vy? Dekuji :srdce:

Klidně můžete doporučit jiny projektor :)

lea79
Ukecaná baba ;) 2245 příspěvků 17.09.18 20:04

Máme ho doma a nedoporučuji. Melodie hraje hrozně kovovým zvukem, rychle se mění a světlo svítí max 5 minut. Když to porovnám s kolotočem od FP, tak je to úplně jiné a horší. :?

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8854 příspěvků 17.09.18 20:06

Máme z Lidlu plastovou žábu/želvu má buď 3 barvy nebo pak čtvrtá možnost že se barvy střídají a po nějaké době se vypne. Za mě dostačující těm malým dětem je to stejně putna, syna to trochu bere až teď okolo 2 let :)

neria55
Zasloužilá kecalka 695 příspěvků 17.09.18 20:18

Popravdě to ani mého prcka 6mesicu nějak nebere, koukne na to párkrát a nezájem. Za mě to byla zbytečná investice. Možná to vnímají později, až jak píše nademnou, okolo 2let. A udrzba nic moc, oprasit a nazdar. Lepší je kolotoč nad postýlku. Já mám obyčejný babymix letadylka s projektorem na zeď a teda spokojenost za 500,– cca

dobromyslin
Povídálka 29 příspěvků 17.09.18 21:46

Taky máme z Lidlu za 300kc a stačí to.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Nejdrsnější kritika Sparty: Rosický na to nemá, Křetínský je analfabet, říká Luhový

Dlouho bylo ticho, teď ale z úst Milana Luhového (55) zazněla jedna z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >