Plyšový overálek do vajíčka bez zimního fusaku?

41
29.10.20 11:26

Plyšový overálek do vajíčka bez zimního fusaku?

Zdravím maminky,

dotaz. :) Jak oblékáte miminka do vajíčka v chladnu? Nemáme fusak do autosedačky, jezdíme s mimi málo, v autě máme rychle teplo, jde mi o ty přechody do/z auta.

Někde jsem četla, že kombinéza do vajíčka se nemá oblékat, ale co plyšový overálek? Že bych mimčo dala do tepláčků, body, tenčí mikča a toho silnýho overálku a vajíčko přikryla jen dečkou? Pak v autě třeba sundala dečku a rozepla overálek..

Pardon za hloupý dotaz, mám první mimi, všechno dost řeším, ale nechci, aby mi třeba z mé hlouposti nastydlo. :)

Děkuju za odpovědi. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19230
29.10.20 11:28

@slunicko117 a on ti pujde ten overalek pres ty pasy rozepnout? Ja v zime davam v domacim obleceni (bodaso, teplacky nebo overalek) do zimniho fusaku, ktery po chvili rozepnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3929
29.10.20 11:36

Pod pásy by obecně mělo dítě mít co nejméně vrstev, aby pásy doléhaly těsně na tělo. A to platí i ve větších sedačkách, nejen ve vajíčku. Plyšový overálek je určitě lepší než naducaná zimní kombinéza, ale nejlepší je opravdu ten fusak, který se zapne až přes pásy. I z praktického hlediska regulace teploty. K rozepínání overalu se přes pásy pořádně nedostaneš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
29.10.20 11:41

Holky, to máte pravdu, asi ten fusak do sedačky pořídím. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19230
29.10.20 11:42

Pokud jezdite malo, tak bych to resila tou dekou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2487
29.10.20 11:45

@slunicko117 zalezi na vzdalenosti, jakou jedeme. Kdyz to ma byt delsi cesta, tak ma jen body a puncochy. Kdyz jedeme jen chvili, tak ma k tomu jeste mikinu. Prehazuju pres dite deku a v aute pak odkryju. Na prechod do/z auta davam cepici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4486
29.10.20 11:58

Já oblíkla jen body, punčochyn, nebo bavlněný ovarálek. A mikinku tenčí. A takto do toho fusáku, neměla jsem zimní ale fleesový od emitex. Bazarový koupíš i za 100-150.
přesně tento:
https://deti.bazos.cz/…osedacky.php

Odkryla jsem jak se v autě zatopilo, měla jen přes nožky lehce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18714
29.10.20 12:09

@slunicko117 tak to se ti upeče…
lepší máš fusak do autosedačky, který pak krásně celý rozepneš, za pár korun z bazaru ;)
mám přesně tento a je super

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22798
29.10.20 12:23

Dělala jsem to stejne. Overall, deku. V autě jsem netopila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
30.10.20 03:56

A co kočárek? :)

Holky, když už jsem u těch blbých dotazů.. :)

Jak ted oblékáte mimčo do kočárku? Malá má zimní Emitex, včera jsem dala body, teplajdy, ponožky, slabou funkční mikču a plyšový overálek a Emitex a přišlo mi, že jsem jak cvok a že jí musí být horko, ale už jsem zblbá z těch rad babiček, jak mám mimčo zabalit a pak dělám takovýhle vylomeniny. :zed:

Jak oblékáte vy?
děkuju!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
2.11.20 14:10

V zadne autosedacce by dite nemelo byt navlecene, max tenkou mikinu. Ja jsem mela fusak do kocarku, ktery sel dat i do autosedacky, takze za me toto ideal. A do fusaku jsem neoblekala. Ma dve vlozky, takze na zimu jsem dala obe a supla jsem ji tam, tak jak byla doma - bodycko s dlouhym rukavem, puncochacky a leginy, max mikinu, kdxz mela na sobe, tak jsem nechala a dala jsem ji akorat teple ponozky na nohy a merino kuklu a zabalila jsem ji do toho fusaku, vzdycky byla krasne tepla a bylo to fakt mimimum prace s oblikanim. Pokud se ti zda ze ji je vedro, tak sahni za krk, jestli neni mokra

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama