Plzeň - kam jít? Poraďme si

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vanilate
Nováček 9 příspěvků 02.04.19 12:45
Plzeň - kam jít? Poraďme si

Ahoj. Jelikož zrovna hledám v Plzni vícero „věcí“, napadlo mě založit téma, kde se poptám a které by se mohlo hodit i někomu dalšímu.

Kam jít v Plzni k/na

1. psychologovi/psychoterapeutovi? Máte někdo zkušenost, doporučení?
2. kosmetičce, která opravdu zbaví akné ženu po 30?
3. posedět s kamarádkou již dávno ne náctiletou na něco dobrého? ;)

Reakce:
bobda
Kecalka 482 příspěvků 02.04.19 12:52

@Vanilate
Ahoj,můžu ti doporučit kosmetičku, která sídlí ve Šťáhlavicích. Je to kousek od Plzně,ale vyplatí se popoject. Vlastní zkušenost vynikající :palec: tak pokud si pojízdná, neváhej.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.19 13:04

Kam jinam než do „plzeňské“?

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 21000 příspěvků 02.04.19 13:25

terapeuta nebo kosmetičku neporadím, ale na posezení určitě…
Záleží kde (centrum nebo někde mimo), jen jídlo, nebo i hudba, kavárna, restaurace, vinárna, je tu toho tuna :D

Vanilate
Nováček 9 příspěvků 02.04.19 13:38

Ještě jsem zapomněla dotaz číslo 4: kam na rehabilitace se zády?

Vanilate
Nováček 9 příspěvků 02.04.19 13:43

@Mar__tanka1983 ideálně centrum a okolí. Na kávu, čaj, něco k tomu dobrého, spíše klidnější, aby tam neřvala hudba. A s přijatelnými cenami :lol:

Klopotkova
Extra třída :D 10139 příspěvků 02.04.19 14:00
@Mar__tanka1983 píše:
terapeuta nebo kosmetičku neporadím, ale na posezení určitě…
Záleží kde (centrum nebo někde mimo), jen jídlo, nebo i hudba, kavárna, restaurace, vinárna, je tu toho tuna :D

Poradíš v centru dobrou kavárnu nebo restauraci?Občas do Plzně jezdím a do kavárny chodím vedle Olala, název nevím a na jídlo k Salzmannům.
Máš nějaké tipy? Díky.

Vanilate
Nováček 9 příspěvků 02.04.19 14:13

Já třeba za sebe můžu doporučit kavárnu Kačaba (téměř vedle McDonalda, naproti Komornímu divadlu). Pestrá nabídka, dobré polední menu a na centrum opravdu velmi příjemné ceny. Jen je potřeba počítat s tím, že obsluhují osoby se zdravotním postižením a můžou se přijít zeptat víckrát na objednávku atd. Ale jsou moc milí a vždy personál moc ochotný.

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 21000 příspěvků 02.04.19 15:18

@Vanilate jo, Kačaba je fajn, a člověk si tam dá kafe nebo dobré jídlo s bonusem - pocitem, že pomůže, protože jde o neziskovku :)
@Klopotkova
Salzmani jsou klasika :palec:
jinak záleží, co máš ráda. Já si na moc dobrou indickou kuchyni zajdu ráda na Americké tř. do Ganesh.
Na klasiku právě k Salzmanům, nebo přímo do pivovaru Na Spilku.
Na kafe do Retro Coffee https://www.facebook.com/…053030428099 večer i za muzikou tam :)
Další dobrý kafe a luxusní mňamky k tomu mají třeba ve Schované kavárně ve Zbrojnické ulici, jestli od loňska nedošlo ke změně, tak to tam vede chlápek, co kafi fakt rozumí https://www.facebook.com/…vanaKavarna/?…

A naproti přes ulici je dole kavárna a nahoře v patře terasa, Café Emily. Hlavně přes léto je ta terasa dokonalá, je tam příjemný chládek a je tam výhled do Proluky a na park v Sadech :srdce: https://www.facebook.com/…44057697889/

Příspěvek upraven 02.04.19 v 15:34

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 21000 příspěvků 02.04.19 15:24

Taky sme chodívali do pivovaru Groll (ale loni sme se tam nedostali, tak nevím, jestli se nepohoršili :D )
To je u parkovacího domu na Rychtářce.

Jo a moc dobrou čínu (i Sushi) mají v Ju Feng Yuan v Rooseveltově ulici, lidová cena, klidný místo, není to klasický bufet ani předražená restaurace, odkaz se mi nepodařil vložit :jazyk:

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 21000 příspěvků 02.04.19 15:33

Jako v plzeňským centru hodíš kámen a trefíš restauraci nebo kavárnu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Já mám třeba ráda i podniky v Kopeckého sadech - restaurace Corso nebo kavárna 7g. Ale třeba v hospodě 12 (ta je hned vedle té kavárny 7g, tam nééé, tam se dobře nenajíte, tak bacha, jídlo jako v jídelně, ale za dvojnásobnou cenu).

Vanilate
Nováček 9 příspěvků 02.04.19 17:43

@Mar__tanka1983 bezva, díky za tipy ;) určitě se budou hodit i někomu jinému.
V indické na Americké jsem jednou byla a jídlo moc dobré. Myslím, že mají pobočku v Máchově na Borech.

Ta Schovaná Kavárna je vážně nějak schovaná, ne? Dlouho jsem tam teda nešla, ale to je někde u DM drogerie?

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 21000 příspěvků 02.04.19 21:25

@Vanilate jo hned vedle, musíš do průchodu do domu, mají tam takový pididvorek, ve vnitrobloku, proto asi schovaná :grin:

Váš příspěvek
Reklama