PMS brzy po ovulaci - nebrání otěhotnění?

1540
31.5.21 16:27

PMS brzy po ovulaci - nebrání otěhotnění?

Ahoj, pociťuji první příznaky PMS většinou velmi brzy od ovulace (břicho nebo prsa, případně obojí). Až pár dní před MS je to výraznější a vím, že dorazí. Máte to některá také tak a přesto jste otěhotněla? :andel: Asi potřebuju slyšet, že to nevadí :oops:
Drmek jsem zkoušela (plus v průběhu let spousta věcí), ten pomohl na bolest prsou. HP v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
146
31.5.21 18:00

Nějak teď úplně nechápu, jak by samotná bolest na Ms měla bránit otěhotnění? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1540
31.5.21 18:57

@Rejže.kl měla jsem za to, že PMS znamená, že tělo se tak nějak připravuje na MS… Nebo třeba případně že je méně progesteronu nebo je to jiný výkyv, že to zkrátka není fyziologický úplně dobře :/ Aspoň mi to teda tak přijde. Ale nikde jsem toto nenašla, tak jsem doufala, že třeba někdo s tímto zkušenost má ;)
Každopádně drmek třeba zabraňuje prolaktinu a ten otěhotnění zabraňuje. Myslím si, že ten prolaktin může souviset s bolestí prsou před MS (když ho beru, prsa nebolí), tak jestli něco podobného neznamená i ta bolest břicha ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1540
31.5.21 19:04

Tak už se mi podařilo najít… Že to tak někdo také měl a také se podařilo otěhotnět, tak snad :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat