PMS co Vám na to pomáhá?

Anonymní
5.4.21 13:20

PMS co Vám na to pomáhá?

Ahoj holky, potřebovala bych pomoct. Už ráno jsem zjistila, že jsem předčasně dostala menstruaci. Bohužel je tak bolestivá, že ani nedokážu vstát. Posadit se ano, ale mám pocit, že každou chvíli omdlím. Myslela jsem si, že to přejde, ale nepřešlo. Pochybuji, že zítra to bude lepší, ale zítra potřebuji být v pohodě, protože jsem zdravotní sestra a už jsem si ze zdravotních důvodů brala hodně dovolené takže zítra musím jít do práce a čeká mně tam celkem dost papírování za dobu kdy jsem tam nebyla. Nikdy se mi toto nestalo…jo občas jsem měla takový divný pocit v podbříšku, ale nikdy bolest :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1602
5.4.21 13:37

Ibalgin. Hodne ibalginu a nic nedelat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30287
5.4.21 13:37
@Anonymní píše:
Ahoj holky, potřebovala bych pomoct. Už ráno jsem zjistila, že jsem předčasně dostala menstruaci. Bohužel je tak bolestivá, že ani nedokážu vstát. Posadit se ano, ale mám pocit, že každou chvíli omdlím. Myslela jsem si, že to přejde, ale nepřešlo. Pochybuji, že zítra to bude lepší, ale zítra potřebuji být v pohodě, protože jsem zdravotní sestra a už jsem si ze zdravotních důvodů brala hodně dovolené takže zítra musím jít do práce a čeká mně tam celkem dost papírování za dobu kdy jsem tam nebyla. Nikdy se mi toto nestalo…jo občas jsem měla takový divný pocit v podbříšku, ale nikdy bolest :(

Teplo na břicho a lehké jídlo. Nic masitého. A pohyb.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
872
5.4.21 13:55

Mě dřív pomáhal novalgin nebo ibumax.. Do toho poloha na boku a spánek 😊 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8945
5.4.21 13:58
@Anonymní píše:
Ahoj holky, potřebovala bych pomoct. Už ráno jsem zjistila, že jsem předčasně dostala menstruaci. Bohužel je tak bolestivá, že ani nedokážu vstát. Posadit se ano, ale mám pocit, že každou chvíli omdlím. Myslela jsem si, že to přejde, ale nepřešlo. Pochybuji, že zítra to bude lepší, ale zítra potřebuji být v pohodě, protože jsem zdravotní sestra a už jsem si ze zdravotních důvodů brala hodně dovolené takže zítra musím jít do práce a čeká mně tam celkem dost papírování za dobu kdy jsem tam nebyla. Nikdy se mi toto nestalo…jo občas jsem měla takový divný pocit v podbříšku, ale nikdy bolest :(

Ibalgin a ležet. Vzdy jsem slyšela že pomáhá pohyb no u mě to tedy určitě neplatilo bylo mi vždy ještě hůř :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14143
5.4.21 13:59
@VitaminC píše:
Ibalgin. Hodne ibalginu a nic nedelat.
@Russet píše:
Teplo na břicho a lehké jídlo. Nic masitého. A pohyb.

Zakladatelko, muzes si vybrat ;)

Me zadne leky od bolesti nepomahaly :? Od porodu jsem uz bolesti nemivala :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30287
5.4.21 14:03
@Annabela11 píše:
Ibalgin a ležet. Vzdy jsem slyšela že pomáhá pohyb no u mě to tedy určitě neplatilo bylo mi vždy ještě hůř :?

Tak já sedla na kolo a jela 40 km. A bylo po bolesti. Teď už PMS nemívám, ale jakmile jsem se moc pozorovala a nacpala se vlivem žravé před MS čokoládou, bylo to jasné. Ibalgin jsem si brala pouze v případě, že jsem byla v práci a 8 hodin jsem seděla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8945
5.4.21 14:05

@Russet Každá to máme jinak :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30287
5.4.21 14:07
@Annabela11 píše:
@Russet Každá to máme jinak :nevim:

Právě to ležení mě spíš unavilo a byla jsem celá taková rozlámaná. Na kole jsem na bolest zapomněla, vyvětrala se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8945
5.4.21 14:12

@Russet Píši,že každá to máme jinak…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1054
5.4.21 14:23

Horké na břicho, pohyb.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.4.21 19:54

Nejvíce mi pomáhá sex, orgasmus.

• Citovat
  • Nahlásit
1
7.4.21 00:29

Může to být rozhodně způsobené stresem, konzumací velkého množství kávy (působí tak, že zužuje cévy - vasokonstrikčně, a pak to může vést k bolestivé menstruaci) nebo taky cukr, jak už předtím slečna/paní zmiňovala. Pokud by se to opakovalo, doporučila bych gynex, který srovnává hormony a je to bylinný extrakt. Mě s bolestivou menstruací hodně pomohl. Důležité je, hledat příčinu, neřešit pouze aktuální bolest. Menstruace bolet nemá a nemusí! :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat