PMS od ovulace do ms jsem totálně nepoužitelná

121
19.12.20 11:48

PMS od ovulace do ms jsem totalne nepouzitelna

Holky, jsem tu pro rady. Asi pul roku trpim nejspise timto syndromem. Od ovulace az do ms me trapi bolesti zad, bricha, jsem nafoukla, vsechno me boli, strida se zacpa s prujmem. Nevydrzim sedet, lezet a vlastne ani nic delat😪. Hledala jsem na netu a narazila na PMS. Po precteni by bylo jasne, ze to bude nejspis i muj novej kamos.
Poradte co Vam pomaha, ulevi nebo jak se s tim perete Vy. V unoru jdu na prevenci na gyndu, tak se urco zeptam, ale budu rada i za vase rady, zkusenosti a tipy, jak si trochu pomoci🙏
Jinak krasne Vanoce a do Noveho roky jen to nejlepsi🎄
A dekuji za pripadne odpovedi😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24
19.12.20 15:53

Mě je sice 14, ale od cca poloviny cyklu až většinou do ms mě bolí záda a bolí podbřišek..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.12.20 07:38

Měla jsem to úplně stejně, nakonec to po roce přešlo samo. Ale jsem vazbě vděčná příteli, co to se mnou vydržel, protože jsem byla vážně na zabití… 8o 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1822
30.12.20 07:44

Beres antikoncepci? Me se pms priserne zhorsil, kdyz jsem ji prestala brat, ale chteli jsme mimino, tak se to muselo vydrzet..tedbji zas beru a uplne pohoda, bolesti, nalady, nic..obavam se, ze pokud nekde jinde zdravotni problem, tak syndrom zpusobeny hormony vyresi zas jen hormony..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat