PMS po porodu dvojcat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.17 13:10
PMS po porodu dvojcat

Dobrý den,
jdu se poradit se zkusenejsimi ženami. Je mi 24 a jsem 7 mesíců od porodu dvojčat, kojila jsem jen jedno do 5,5 mesice. Mám ještě 2 roční cacorku. Mám velké problémy s PMS, víc jak týden před tím jsem na zabití, totální furie a histerka, sezrala bych i slona, pak to dostanu a teprve to má grady, pořád brecim, mám velké bolesti zad, boliva me břicho a hlava, občas omdlim nebo zvracim…je mi buď porad zima nebo se potim. Oproti stavu před tehotenstvimi krvacim daleko víc. Mám i bolestivou ovulaci. Je to pro me fakt narocny, chtela bych fungovat normalne a nebýt takový chodící psychopat…než jsme otehotnela s dvojcaty brala jsem na tohle Gynex, ale trochu se ho bojím, mimo jiné způsobuje ze se stačí na ženskou jen podívat a je těhotná :D… a to už fakt nechci. Antikoncepci nechci, mám po ni migreny a zažívací potíže. Po dvojcatech se mi spustili alergie na léky, nesnesu skoro nic…k doktorce se trochu bojím, ze to neni taková ta klasicka nemoc a ze me pošle někam…

Reakce:

Devuska
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 04.01.17 13:17

Nemela by te nekam poslat. Tohle je problem, ktery by mela urcite resit. Obzvlast, kdyz mas takhle tezky prubeh.
Ja bych mozna zkusila ten gynex a jinou antikoncepci nez hormonalku.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.17 14:23

Tak jsem tam zkusila objednat a uvidím :)

Sopttíček
Závislačka 3327 příspěvků 04.01.17 14:24

Mě doporučila pupalku, mám taky priserny pms, pak taky kontryhel a v nejhorším stavu si beru nejslabší leuxarin, ten zabírá, určitě to řeš

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >