PMS po porodu dvojcat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.17 13:10
PMS po porodu dvojcat

Dobrý den,
jdu se poradit se zkusenejsimi ženami. Je mi 24 a jsem 7 mesíců od porodu dvojčat, kojila jsem jen jedno do 5,5 mesice. Mám ještě 2 roční cacorku. Mám velké problémy s PMS, víc jak týden před tím jsem na zabití, totální furie a histerka, sezrala bych i slona, pak to dostanu a teprve to má grady, pořád brecim, mám velké bolesti zad, boliva me břicho a hlava, občas omdlim nebo zvracim…je mi buď porad zima nebo se potim. Oproti stavu před tehotenstvimi krvacim daleko víc. Mám i bolestivou ovulaci. Je to pro me fakt narocny, chtela bych fungovat normalne a nebýt takový chodící psychopat…než jsme otehotnela s dvojcaty brala jsem na tohle Gynex, ale trochu se ho bojím, mimo jiné způsobuje ze se stačí na ženskou jen podívat a je těhotná :D… a to už fakt nechci. Antikoncepci nechci, mám po ni migreny a zažívací potíže. Po dvojcatech se mi spustili alergie na léky, nesnesu skoro nic…k doktorce se trochu bojím, ze to neni taková ta klasicka nemoc a ze me pošle někam…

Reakce:
Devuska
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 04.01.17 13:17

Nemela by te nekam poslat. Tohle je problem, ktery by mela urcite resit. Obzvlast, kdyz mas takhle tezky prubeh.
Ja bych mozna zkusila ten gynex a jinou antikoncepci nez hormonalku.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.17 14:23

Tak jsem tam zkusila objednat a uvidím :)

Sopttíček
Závislačka 3327 příspěvků 04.01.17 14:24

Mě doporučila pupalku, mám taky priserny pms, pak taky kontryhel a v nejhorším stavu si beru nejslabší leuxarin, ten zabírá, určitě to řeš

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Udělejte pápá! Tito čeští lehkoživkové zmizeli nebo mizí z YouTube a jsme za to rádi

Přičichli ke slávě a lehce vydělaným penězům. A teď pomalu, ale jistě mizí ze... číst dále >

Láska jako byznys? Zlata Adamovská s Petrem Štěpánkem na vztahu pořádně vydělávají

Oba jsou skvělými herci, kteří jsou zárukou kvality a sledovanosti. Manželé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >