PMS po porodu? Pomůže antikoncepce?

Anonymní
20.6.21 16:48

PMS po porodu? Pomůže antikoncepce?

Čau holky, po porodu mám hrozné PMS :?.. Mám jak psychické potíže, tak fyzické. Např. Úzkosti, plactivost, někdy až depky, pak bolesti snad všeho :mrgreen:, nechutenství, nevolnosti.. No hrůza :zed:..
Nechala jsem se přemluvit na antikoncepci, teď ji beru 5. den, ale nevím jestli to bude to pravé pro mě.. Začala jsem být strašně nevrlá a plačtivá.. :D.. Jestli to měl někdo podobně pomohla vám antikoncepce? Nebo co se dá tak dělat? Ještě mě napadl gynex, ale ten jsem ještě nezkoušela..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
20.6.21 17:46

Mě antikoncepce pomohla. Gynex naopak vůbec.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.6.21 17:51
@Anonymní píše:
Mě antikoncepce pomohla. Gynex naopak vůbec.

Tak to je dobrá zpráva :palec:.. Kéž by to tak bylo i u mě… Já antikoncepci nikdy nebrala a dokonce se jí i vyhýbala, ale teď po tom porodu je mi fajn tak týden a půl v měsíci a tak se žít opravdu nedá :zed:..

• Citovat
  • Nahlásit
1388
20.6.21 18:45
@Anonymní píše:
Tak to je dobrá zpráva :palec:.. Kéž by to tak bylo i u mě… Já antikoncepci nikdy nebrala a dokonce se jí i vyhýbala, ale teď po tom porodu je mi fajn tak týden a půl v měsíci a tak se žít opravdu nedá :zed:..

ja beru antiko od cca 19ti a i ted ikdyz s nikym nejsem (je mi 30+) jsem za ni rada. Jedna vec je menses, druha to, ze jsem po ni proste vyrovnanejsi a takova klidnejsi. Takze bych tomu dala cyklus dva a uvidis

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.6.21 18:54

@Leenvecka Určitě tomu dám ještě čas, jinak už opravdu nevím.. Právě hodně lidí říká jak je antikoncepce špatná, jak když ji vysadí tak vlastně zjistí, že to byla katastrofa.. No, já musím říct, že katastrofa je to teď, po tom porodu semnou hormony mlátí strašně a to PMS je opravdu hrozné.. Prostě téměř dva týdny nejím, je mi zle a jsem na zabití :zed:.. Pak to pokračuje ještě cca první 2 dny MS a k tomu samozřejmě menstruační bolesti.. Pak je klid tak ten týden a půl a pak opět nanovo :zed:.. Modlím se ať antikoncepce zabere jinak už opravdu nevím co se sebou..

• Citovat
  • Nahlásit
1388
21.6.21 09:38

Ono u me je to proste o tom, ze ja nemam fakt rada menstruaci a jsem rada, ze v tom svym tele dokazu alespon jednu vec nejak ridit, takze jsem za ni rada a proste se s ni citim fakt lip. Btw pred par lety jsem tu antiko na cca 9 mesicu vysadila a jediny rozdil spocival v tom, ze misto 3-4dni ms jsem mela ms skoro tyden a dost silnou, poznala jsem celkem i presne ovulaci (cyklus mi naskocil hned a jak hodinky) a taky mi prestal vonet pritel, ale to byla spis takova tresnicka na tom nasem vztahu… vysazovala jsem kvuli libidu, ale ukazalo se, ze proste libido mam snizeni diky tomu, ze proste pritel me prestal uz predtim pritahovat a s vysazenim HA se mi proste jen potvrdilo, ze s nim fakt uz nindy nic vic ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.6.21 14:12

@Leenvecka Chápu a ráda slyším, že antikoncepce má i nějaká pozitiva. Já zatím nějaké snížené libido nepocituju, ale je fakt, že to beru krátce :D. Tak jsem zvědavá co bude před MS.. :think:..
Je fakt, že když jsem pročítala různé diskuze právě o PMS tak hodně ženských psalo, že jim na to pomohla fakt jen ta HAK a nebo těhotenství (což, teď pár měsíců po porodu vážně nehrozí :D).

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat