Pracovní neschopnost a pojištění úvěru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veronika587
Povídálka 17 příspěvků 29.10.18 12:49
PN a pojištění úvěru

Zdravím, mám takový dotaz. Jsem už 2 měsíce na PN. Byla jsem si teď vyřídit na bance plnění pojištění které lze vyřídit až právě po dvou měsících na neschopence. Jsem u CS. Bylo mi tedy řečeno že od teď mi bude úvěr platit pojišťovna. Ale co mě zaskočilo a nevěděla jsem je to, že by mi snad měli poslat zpětně ty dvě splátky úvěru které jsem v době neschopnosti už zaplatila. Když jsem tomu nechtěla věřit tak pán mi na to konto řekl, že teda aspoň dříve to tak bylo ale jistý si nebyl. Nemáte někdo s tímto čerstvou zkušenost?? Děkuji :)

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Plekanec a Šafářová jsou konečně spolu, na rande vyrazili v Brně

Konečně spolu! Ačkoliv tenistka Lucie Šafářová v Praze slavila vítězství... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >