Pnutí v prsou a bolest 10 dní po styku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.18 00:50
Pnutí v prsou a bolest,10dní po styku

Ahoj, holky, mám dotaz. Přesně 14 dní zpět, jsem měla styk, byl to přesný konec menses, partner do mě nevyvrcholil. Teď mám čtvrtý den bolest v prsou, resp. cítím je, mám pocit, že „narostly“..bolí při zmáčknutí, bradavky jsou stále zduřelé…na test je stále brzy řekněme čtyři dny minimálně, je to známka těhotenství???

Reakce:
mgdln
Závislačka 4658 příspěvků 13.11.18 01:04

Nepochybně JE či NENÍ.

malina83
Závislačka 3522 příspěvků 13.11.18 05:32
@Anonymní píše:
Ahoj, holky, mám dotaz. Přesně 14 dní zpět, jsem měla styk, byl to přesný konec menses, partner do mě nevyvrcholil. Teď mám čtvrtý den bolest v prsou, resp. cítím je, mám pocit, že „narostly“..bolí při zmáčknutí, bradavky jsou stále zduřelé…na test je stále brzy řekněme čtyři dny minimálně, je to známka těhotenství???

Spíš bych tipla stav po ovulaci, mám to každý měsíc. A test si klidně udělej 14 dní od styku už by na testu něco vidět bylo

skorotehotna
Kecalka 333 příspěvků 13.11.18 07:38

Řekla bych, ze to muže byt znak but twhotenstvi nebo měsíčního cyklu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >