Po 11 letech konec

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.19 07:06
Po 11 letech konec

Ahoj, v posledním týdnu se mi rozpadl 11i letý vztah. Nebyli jsme manželé a neměli jsme děti. Začínali jsme spolu pomalu jako děti, prošli si střední, vysokou, první práce atd.. občas to zaskřípalo a dokonce jsme se během těch let i dvakrát rozešli.. vždy tak na měsic a pak jsme se vrátili k sobě.. tentokrát se mi to zdá ale vše jinak.. už jsme spolu plánovali vlastní bydlení, auto, výhledově děti - když v tom jsem se dozvěděl, že je partnerce nepříjemné když se ji dotýkám a o týden později že je zamilovaná do jiného. On prý vůbec důvod není, prý ji strašně dlouho trápilo to, že má ke mně “nechuť”. Já do posledního týdne opravdu netušil, že může být něco špatně - ano nespali jsme spolu často - ale nečekal jsem že by se to nějak nevyřešilo.. teď strašně lituji, byli jsme svoje první lásky a já nevím jak dál. Doufal jsem, že se ke mne třeba vrátí, ale prý už to prostě uplně vzdala. Minulý týden jsme se cca 5 dnech bez sebe viděli a koukala na mne zase zamilovaně a vypadalo to, že třeba… jenže pak další rána - prostě jsem to fakt vzdala a nemohu tě teď vidět, protože bych plakala..

Jak se mám zachovat? Mám to opravdu už vzdát a zkusit jít dál? Je to strašně těžké a vím, že by to býval čas zahojil, jen kdyby se mi svěřila.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Verun83
Extra třída :D 10384 příspěvků 17.07.19 07:17

Ja nejsem pro to, aby clovek mel v zivote jen jednu lasku. Ocekavala bych po 11 letech uplne jiny vztah, nez teprve planovani rodiny.
Nepises kolik vam je. Ale pokud k tobe mela nechut, nechala bych ji jit. Svym zpusobem te ma urcite rada, byli jste spolu kus zivota. Ale je cas jit proste dal.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.19 07:17

Přechodili jste vztah. Měli jste se posunout dřív, mnohem dřív. Já začala s manželem na střední v 15 letech. Ve dvaceti po pěti letech jsme se k sobě stěhovali a žili spolu. Po 11 letech ve 26 se brali a začali zakládat rodinu. Dneska jsme spolu 29let, z toho 18manželé. Vy jste to přechodili, za 11let jste se neposunuli ani ke společnému bydlení. Ani jste spolu jako mladá dost nespali, to my ve vašem věku téměř denně. 11let se těžko háže za hlavu, ale nech jí jít, je konec. Přechodili jste to, 11let čekat a rozhoupávat se teprve ke společnému bydlení je hodně. Vtah vyšuměl.

Slečna Ferka
Extra třída :D 10376 příspěvků 17.07.19 07:23

Přesně, přechozený vztah.

Rozhlídni se jinde. Pokud jsi normální chlap, jsi v ideálním věku a holky budeš přehazovat vidlema :)

Uživatel je onlinedebra.morgan
Echt Kelišová 9764 příspěvků 17.07.19 07:31

Nepises kolik vam je, ale taky mam 11 lety vztah, zacali jsem spolu kdyz mi bylo 14, jenze narozdil od vas jsme vztah posouvali, už nějakou dobu spolu bydlime, přes 2 roky manžele, čekáme dítě…za me je to u vas typicky prechozeny vztah, jak psali ostatní :nevim:

Alušáček
Závislačka 3952 příspěvků 17.07.19 07:35

Kolik vám je, kolem 25let? Myslím, že nejlepší čas jít dál, jak píšeš byly jste děti když jste spolu začali a děti se mení, co se líbí v 15 v 25 už ne…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.19 07:48

Taky mam vztah 11 let a oba jsme si byli první..
Ale po tech 11 letech mame dve deti a dum.
Ano, obcas se postekame a mame tichou domacnost :lol: ale vesměs to pořád klape ve všech směrech.
Jak tu někdo psal, meli jste se posunout mnohem dřív.
A kdovi, třeba si to ona i ty, vyzkoušíte s nekym jinym a nakonec si tu cestu k sobe zase najdete.. A nebo naopak do par let budete mit rodinu s nekym jinym ;) i takovy znam.

Tina69
Kecalka 106 příspěvků 17.07.19 08:01

Tak ju nechaj ísť. Chodiť spolu 11 rokov a nikam sa neposunúť… to by som ušla aj ja. Bohužiaľ to tak chodí. Vláčiť sa sa spolu niekoľko rokov a vlastne nič, byť s niekym len zo zvyku bez lásky… to každého prestane baviť. Zrazu sa objaví niekto pri ktorom človek cíti že to je to to pravé a behom pol roka stihne svadbu, dieťa, bývanie… zrazu zistí, že čo doteraz nešlo zrazu jde. Poznám z vlastnej skúsenosti. Bývalý dlhoroční partner, po toľkých rokoch to už som ani necítila lásku, skôr som sa cítila v jeho prítomnosti nepríjemne. Plánovať sme plánovali, ale nikdy sa nič neuskutočnilo. Žiadna dovolenka, žiaden dom, žiadne deti, žiadne požiadanie o ruku. žiadna svadba. Zrazu sa objavil niekto s ktorým som šťastná doteraz. a S ktorým som za pár mesiacov stihla toľko čo s predchádzajúcim nebolo možné ani po niekoľkých rokoch. Teraz skôr ľutujem, že som neodišla skôr. Myslím že si svoju šancu už dávno prešvihol. Po 11 rokoch sa nič nezmôcť… ani len na to spoločné bývanie… chlap ktorý nedokáže zabezpečiť ženu, rodinu dať im domov u mňa nieje chlap. a tu nejde len o materiálne zabezpečenie

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 2375 příspěvků 17.07.19 08:02
@Anonymní píše:
Ahoj, v posledním týdnu se mi rozpadl 11i letý vztah. Nebyli jsme manželé a neměli jsme děti. Začínali jsme spolu pomalu jako děti, prošli si střední, vysokou, první práce atd.. občas to zaskřípalo a dokonce jsme se během těch let i dvakrát rozešli.. vždy tak na měsic a pak jsme se vrátili k sobě.. tentokrát se mi to zdá ale vše jinak.. už jsme spolu plánovali vlastní bydlení, auto, výhledově děti - když v tom jsem se dozvěděl, že je partnerce nepříjemné když se ji dotýkám a o týden později že je zamilovaná do jiného. On prý vůbec důvod není, prý ji strašně dlouho trápilo to, že má ke mně “nechuť”. Já do posledního týdne opravdu netušil, že může být něco špatně - ano nespali jsme spolu často - ale nečekal jsem že by se to nějak nevyřešilo.. teď strašně lituji, byli jsme svoje první lásky a já nevím jak dál. Doufal jsem, že se ke mne třeba vrátí, ale prý už to prostě uplně vzdala. Minulý týden jsme se cca 5 dnech bez sebe viděli a koukala na mne zase zamilovaně a vypadalo to, že třeba… jenže pak další rána - prostě jsem to fakt vzdala a nemohu tě teď vidět, protože bych plakala..Jak se mám zachovat? Mám to opravdu už vzdát a zkusit jít dál?Je to strašně těžké a vím, že by to býval čas zahojil, jen kdyby se mi svěřila.

Co tím myslíš? :think:

andelka83
Generální žvanilka 21149 příspěvků 17.07.19 08:05

Takhle jsem dopadla po 10 letech s ex. Sex byl minimálně, choval se hrozně, pořád mu přišlo, že je čas, že žádné velké problémy nemáme. Měla jsem už na něj fyzickou averzi. To už fakt nešlo vrátit zpátky. Sice jsme pro sebe nebyli první, ale byl to můj druhý kluk, vážný vztah, svatba, děti..Je dobře že jsme šli od sebe. Vycházíme dobře, v 35 jsem se znovu vdala. Za svoji první lásku. Někdy ty první vztahy nevyjdou. Lidé se mění, je to normální. Ještě jste mladí, nemáte závazky..jdi dál.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.19 08:07

O tom, že jsme měl vztah posunout vím.. nešlo to ale spolu zatím prostě bydlet, protože v tom furt hrály různé aspekty, které tu nemohu zmiňovat.. nejhorší je, že mi píše že mne teď nemůže vidět, protože by se rozplakala a že je jil vše líto, jak mně má strašně moc ráda a že ji trhá srdce když vidí jak se trápím apod.. do konce roku jsme se už stěhovat měli a teď nemáme nic :(

Uslava
Ukecaná baba ;) 1425 příspěvků 17.07.19 08:13
@Anonymní píše:
O tom, že jsme měl vztah posunout vím.. nešlo to ale spolu zatím prostě bydlet, protože v tom furt hrály různé aspekty, které tu nemohu zmiňovat.. nejhorší je, že mi píše že mne teď nemůže vidět, protože by se rozplakala a že je jil vše líto, jak mně má strašně moc ráda a že ji trhá srdce když vidí jak se trápím apod.. do konce roku jsme se už stěhovat měli a teď nemáme nic :(

Už nechtěla čekat a je jí to líto. To je po těch letech pochopitelné. Nejste si souzeni. S tou příští trošku přidej v aktivitě ohledně spolužití a rodiny. Třeba to vyjde. Nikdy nevíš. Tohle je asi ztracené. :think: Chodit s někým 11 let a ani spolu nebydlet, to si vůbec nedovedu představit. Nemohli jste spolu bydle kvůli ní a nebo tobě? To snad můžeš říct.

cecetka
Echt Kelišová 8643 příspěvků 17.07.19 08:14
@Anonymní píše:
Ahoj, v posledním týdnu se mi rozpadl 11i letý vztah. Nebyli jsme manželé a neměli jsme děti. Začínali jsme spolu pomalu jako děti, prošli si střední, vysokou, první práce atd.. občas to zaskřípalo a dokonce jsme se během těch let i dvakrát rozešli.. vždy tak na měsic a pak jsme se vrátili k sobě.. tentokrát se mi to zdá ale vše jinak.. už jsme spolu plánovali vlastní bydlení, auto, výhledově děti - když v tom jsem se dozvěděl, že je partnerce nepříjemné když se ji dotýkám a o týden později že je zamilovaná do jiného. On prý vůbec důvod není, prý ji strašně dlouho trápilo to, že má ke mně “nechuť”. Já do posledního týdne opravdu netušil, že může být něco špatně - ano nespali jsme spolu často - ale nečekal jsem že by se to nějak nevyřešilo.. teď strašně lituji, byli jsme svoje první lásky a já nevím jak dál. Doufal jsem, že se ke mne třeba vrátí, ale prý už to prostě uplně vzdala. Minulý týden jsme se cca 5 dnech bez sebe viděli a koukala na mne zase zamilovaně a vypadalo to, že třeba… jenže pak další rána - prostě jsem to fakt vzdala a nemohu tě teď vidět, protože bych plakala..Jak se mám zachovat? Mám to opravdu už vzdát a zkusit jít dál? Je to strašně těžké a vím, že by to býval čas zahojil, jen kdyby se mi svěřila.

Ano, nech ji jit.

Russet
Neúnavná pisatelka 17984 příspěvků 17.07.19 08:20
@Anonymní píše:
O tom, že jsme měl vztah posunout vím.. nešlo to ale spolu zatím prostě bydlet, protože v tom furt hrály různé aspekty, které tu nemohu zmiňovat.. nejhorší je, že mi píše že mne teď nemůže vidět, protože by se rozplakala a že je jil vše líto, jak mně má strašně moc ráda a že ji trhá srdce když vidí jak se trápím apod.. do konce roku jsme se už stěhovat měli a teď nemáme nic :(

Nech ji odejít. Neměli jste ideální vztah. Po 11 letech spolu nebydlet v mladém věku je divné.

Lama Lama
Hvězda diskuse 54377 příspěvků 17.07.19 08:20
@Verun83 píše:
Ja nejsem pro to, aby clovek mel v zivote jen jednu lasku. Ocekavala bych po 11 letech uplne jiny vztah, nez teprve planovani rodiny.
Nepises kolik vam je. Ale pokud k tobe mela nechut, nechala bych ji jit. Svym zpusobem te ma urcite rada, byli jste spolu kus zivota. Ale je cas jit proste dal.

a co chceš dělat, kdyby to s tim prvním klapalo?  :think:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama