Po 11 letech spolu pořád nevím

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.19 22:33
Po 11 letech spolu pořád nevím

Zdravím všechny, obracím se k vám o radu.
Jsem s partnerem už 11 let, ale stále si nejsem jistá jestli je vhodný pro rodinný život a jestli bych s ním byla schopna mít děti (je mi 31). Je to spíš introvert a tak žádná zábava s lidmi nepřichází k úvahu, všude chodím s přáteli. Hrozně nerad utrácí a snaží se kontrolovat za co utrácím já a má u toho hromadu řečí. Je mi to strašně nepříjemné a bráním se ale jemu to pořád tak nějak nedochází. Po tolika letech mě ani nepozadal o ruku a i kdyby ano tak vůbec nevím co bych mu odpověděla. O sex moc nestojí. Je tohle normální?
Naopak mi imponuje že je inteligentní a můžu se s ním bavit o spoustě věcech do hloubky což jsem nikde u jiných chlapů neviděla. Navíc mám tak trochu strach ze už bych takového nesehnala.
Prozivame spolu spustu hezkého, cestujeme po světě atd ale prostě si nejsem vůbec jistá jestli to někam vede nebo ne.
Prosím poraďte co byste na mém místě dělali vy.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Amelie30
Závislačka 3163 příspěvků 30.07.19 22:38

Na svatbě by mi nezáleželo, co bymi silně vadilo je to šetření a sex. Pokud za 11 let nedošlo ke změně, volila bych rozchod. Jenže každému vyhovuje něco jiného. Tady je pro mě víc negativ než pozitiv.

P4ja
Extra třída :D 10647 příspěvků 30.07.19 22:51

Prababička vždycky říkala, ať si sama sebe představím za deset let. Bude ti pořád imponovat, že má hluboké znalosti? To, že musíš chodíte bavit se sama? Málo sexu?

marcellia
Ukecaná baba ;) 1637 příspěvků 30.07.19 23:01

A bylo by ti lip s extrovertem? To taky neni zadny terno. A az byste meli deti, tak predpokladam, ze nejake courani po venku s prateli by taky vzalo za sve, ten cas uz na to pak x let moc nebude. Setreni by mi asi taky vadilo, zazila jsem to, ale zazila jsem i utraceni a to taky neni dobry. Zkus se s nim spis pobavit, jak si vas zivot a vztah predstavuje dal, co od toho ceka. Mas ho rada? Je spolehlivej, slusnej, hodnej? Ver, ze to neni automaticky ani zdaleka. A musis to brat i tak, ze KAZDEJ ma nejaky svy mouchy, uchylky, k necemu tihne, zlozvyky… :nevim:

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1723 příspěvků 30.07.19 23:01

Rozchod. Je to prechozeny. 11 let a zadna zmena, akorat te vic a vic bude buzerovat za utraceni. Proc teda chodis do prace? Si nechces udelat obcas radost? Kabelka? Drink s kamoskama? Lepsi vecere s chlapem? Uzit si dovolenou se vsim vsudy. Zazila jsi neco z toho? Jsi s nim 11 let a mas prd ani prsten na ruce :roll: **** jeden. Ja mam vsechno co jsem vypsala a prijde mi to jako normalni, mame 2 deti a normalni plat. Preju to stejny i tobe s lepsim chlapem. Prece nechces resit dvacku sem, dvacku tam. Jo a tom sexu radsi ani nemluvim. Asi te ma jen na myti nadobi a vareni

edit adminem - urážka/nadávka

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23467 příspěvků 30.07.19 23:06

No a bavíte se spolu o budoucnosti? Děti, svatba. Jak to máte s bydlením?
Jinak jste přechození, takže buď nějaká změna a nebo rozchod.

P4ja
Extra třída :D 10647 příspěvků 30.07.19 23:11

@Micaella22 drsně napsáno, ale souhlas.

Tohle je partie možná tak na důchod a to ještě hodně pozdní. Tam ty debaty chápu. Ale ve třiceti si neužívat sex, nerozmazlovat se a šetřit ani nevím na co.

Ale třeba má zakladatelka jiné priority, no :nevim:

Izzadora
Nováček 2 příspěvky 30.07.19 23:25
:roll:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.19 23:28

@Micaella22 mam to všechno (teda kromě toho prstenu) ale koupuji a platím si to sama. A on místo toho aby mi řekl že mi to třeba sluší tak je akorát naštvanej že si kupuju nové věci. Pokud navíc zjistí kolik to stálo tak má hromadu řečí že mi tu radost z toho kolikrát zkazí :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.19 23:31

@marcellia to je právě ta otázka. Já jsem hodně extrovertni a cítím že mě hodně uzemnuje což je asi dobře. Ale když ho někam vezmu na party tak je to fiasko, jen stojí a kouká, není schopnej se bavit. Jinak hodnej je, nekouří, nepije a má mě rád takovou jaká jsem vím že to není samozřejmost ale zároveň se ptám jestli nemůžu zažít víc s někým kdo mě bude hýčkat, rozmazlovat atd.

Tiffany1
Závislačka 4631 příspěvků 30.07.19 23:40

No Holka, těžko radit. Myslim, ze bych si do svých penez nenechala mluvit. To by mi hodne vadilo. Druha vec, myslim si, ze takového introverta pro zivot bys ocenila, kdybys mela neco odzito. Ale jestli jsi s jim od 20ti, tak pochybuju, ze jsi si stihla uzit. Na druhou stranu si myslim, a obavám se, ze, kdyz se rozejdete, budes za cas hodne litovat, ze jsi ho pustila k vodě…
Každá rada draha… to šetření by me vytacelo, s tim bych neco udelala. Jinak, na me to nepusobi blbe. Na party muzes s kýmkoliv. Rikala jsi, ze cestujete a mate se vlastně dobre, ma spoustu vlastnosti, které nemaji dnešní hoši někteří ani z půlky… těžko rict. Kdyz se rozjedes, muze se stat, ze budes hořce litovat a kdyz zustanes, budes cely zivot přemýšlet, jestli jsi nemela odejít.
Přeji šťastnou volbu. :kytka:

LAlezane
Ukecaná baba ;) 1311 příspěvků 30.07.19 23:49

Máš ho vůbec ráda…? To ti v těch suchejch výčtech kladů a záporů nějak vypadlo :roll:

pe-terka
Generální žvanilka 20012 příspěvků 30.07.19 23:49

Tady těžko radit, ale taky bych byla s unáhleným rozchodem opatrná! Ono mít doma opak, společenského playboye, co neudrží korunu, taky není žádné terno pro život :think:
Ptala ses partnera, jak si představuje vaši budoucnost? To by pro mě bylo dost zásadní! A když je tam šetrný, na co konkrétního šetří? Není to třeba na bydlení nebo zajištění budoucnosti? Že je nespolečenský je škoda, ale s dětma by stejně různá mecheche vzala postupně za své :think: Nicméně cestujete, na zadku nesedíte, je inteligentní, což je taky fajn - než mít po boku nějakého primitiva :think:
Jak on vidí vaši budoucnost?

Lalelale
Kelišová 5300 příspěvků 30.07.19 23:52

Přijde mi, že sis tak trochu, a asi nevědomky, odpověděla sama. Z tvého příspěvku docela čiší, že s ním nejsi spokojená. Po 11 letech se nezmění. Když si představuješ svou budoucnost, je v ní i on? Když si teď představis, že za deset let jsi pořád s ním, evokuje to v tobě úzkost, nebo radost?

pe-terka
Generální žvanilka 20012 příspěvků 30.07.19 23:55
@LAlezane píše:
Máš ho vůbec ráda…? To ti v těch suchejch výčtech kladů a záporů nějak vypadlo :roll:

Dobrá otázka :think:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama