Po 18měsících nekojení mám pořád trochu mléka!

Anonymní
7.8.13 07:54

Po 18 měsících nekojení mám pořád trochu mléka!

Říkám si, jestli je to ještě normální. Nekojím rok a půl, vlastně jsem nekojila skoro vůbec a pořád ještě, když zmáčknu prso, vymáčknu kapku mléka. Měla jste to také tak některá? Neměla bych to řešit s lékařem? Říkám si, jestli to nesouvisí s mojí nechutí k sexu (hormonálně)…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9092
7.8.13 07:59

Já si myslím, že je to normální, pokud neteče samo od sebe, tak bych to neřešila. Já nekojím teda jen 3 měsíce ale taky něco vymáčknu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1520
7.8.13 08:04

Ahoj, já jsem nekojila půl roku a při předklonu jsem měla mokro. Šla jsem k dr. Brali mi krev, aby zjistili, jestli to neni kvůli prolaktinu, což nebylo. Pak mě poslal do mamologické ambulance, ale mezitím jsem zjistila, že jsem těhu, takže se to dál neřešilo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3251
7.8.13 08:36

Já kojila jenom 2 měsíce, teď už přes rok nekojím a taky něco vymáčknu, taky už mi to leze na nervy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2539
7.8.13 16:58

Mam ten samy problem taky nekojim rok a pul a taky mi obcas ukapne kapka. Zatim to nejak neresim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
9.11.17 16:46

Tvorba mléka při nekojení

Už jsem tu vyčetla, že se mléko někomu tvoří ještě dlouho.. 2 měsíce nekojím, ale mléko stále v prsou mám, když si zmačknu bradavku a asi 2× se mi stalo, že jsem měla malé mokré flíčky a k tomu mě napadá a nenašla jsem odpověď jestli nemám malého zkusit zase přikládat? Jestli není škoda, že tam mléko stále mám ač málo, zda to ještě nezkusit :think: co vy na to? Jak to máte? Nebo to mám nechat už být?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
459
9.11.17 17:39

@Aduska333 ahojky zálezí jen na tobě jestli chceš ještě zkusit kojit…taky si malý prso nemusí vzít…pokud by se povedlo a chtěla bys kojit tak homeopaka ricinus communis 5 ch - 5 kuliček 2* denně…podporují tvorbu mléka…a pokud bys chtěla laktaci zastavit tak ricinus communis 15 nebo 30 ch - 5 kuliček 2* děnně střídat s lac caninum 9 nebo 15 ch - 5 kuliček 2* denně…tvorba mléka se zastaví…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama