Po 2 ampulích agolutinu se MS stále nedostavila

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

slaava
Stálice 64 příspěvků 23.02.18 08:50
po 2 ampulích agolutinu se menstrace stále nedostavila.

Ahoj všem. Nikde jsem se v diskuzích nedočetla odpověď na svou otázku. Je možné, že jsem jen nepročetla důsledně všechny diskuzní příspěvky. Před 11 dny jsem dostala na vyvolání MS rovnou 2 ampule Agolutinu. Měla jsem velmi nízkou sliznici, přidávám k tomu, že mám PCO. Menstruace se ale stále nedostavila a ani necítím jakékoliv příznaky, že by se dostavit vůbec měla. Když jsem kdysi občas dostávala Agolutin na vyvolání, tak to vždy zabralo i při 1 ampuli do cca 5 dnů.
Máte s tím některá nějakou zkušenost? Už si připadám vážně dost divná :roll:

Reklama

Reakce:

jaaaninda
Kecalka 440 příspěvků 23.02.18 09:09

Taky jsem to po agolutinu dostávala vždy do týdne. Ale v říjnu jsem to po injekci nedostala. 11.den od injekce mi brali krev i na hcg (těhotenství neprokázáno) a 14.den jsem dostala další a větší dávku agolutinu. Den na to mi vyšel pozitivní těhotenský test. Otěhotněla jsem po té první injekci. Bohužel těhu nedopadlo. Vyčkej, někdy se uvádí, že ms dorazí až do 14 dnů. Jinak k doktorovi.

admin
Extra třída :D 10475 příspěvků 23.02.18 09:27

Dobrý den,

zkuste svůj dotaz vložit do Poradny gynekologa.

Zkušený odborník váš dotaz zodpoví nejlépe ;)

Pěkný den :kytka:
adminka Lucka

slaava
Stálice 64 příspěvků 23.02.18 09:46

@jaaaninda ahoj, díky za odpověď. čekám, čekám, ale přijde mi to zvláštní, že po hned dvou ampulích najednou MS pořád nikde a kdysi s tím nebýval problém :-( Mylsela jsem si, že když mi je naordinovali hned 2 najednou, tak že MS můžu čekat snad do druhého dne, protože i sestřička říkala, že je to skoro koňská dávka, ať mně to nepoloží. A ono nic.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší kámošky z paláce: Proč vznikly tyto dvojice a má Meghan výhodu? Vysvětlíme

Od dob královské svatby Meghan Markle a prince Harryho se ohledně královské... číst dále >

Emma Smetana terčem podvodníků: Zneužili její tělo pro 30 kilogramů

Emma Smetana se nestačí divit. Díky svým fanouškům se dozvěděla, že je tváří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přecházel jsem tři týdny nachlazení, pak jsem upadl do bezvědomí

Tři týdny jsem přecházel nachlazení, pak se mi udělalo špatně, upadl jsem do... číst dále >

Podprsenka? Ne, díky. Celebrity sázejí na přirozenost

Je jedno, jestli máte prsa malá, nebo velká, souměrná, nebo nesouměrná,... číst dále >

Reklama