Po 24 letech zjišťuji, koho jsem si vzala

Anonymní
28.3.20 22:01

Po 24 letech zjistuji koho jsem si vzala

Ahoj, prosim anonym…nevim kde zacit. S muzem se zname 30 let a z toho 24 let manzele, on pro me byl prvnim muzem, on mel predemnou jednu detskou lasku. Prosli jsme si oboustranou neverou, u nej opakovanou ale ustali jsme to. Mame jednu uz dospelou samostatnou dceru. A ted problem, muz cely zivot dela vlakvedouciho v mezinarodni doprave, tak nebyl treba tyden doma nebo nejaky cas, ja po materske nastoupila do jedne firmy a kdyz dcera odesla na intr posleze na kolej tak sem take casto byla v zahranici… Takze jsme se s manzelem videli pomalu a kdyz uz tak jsme odpocivali, vyletovali, vzdy jsme jeden z nas prichystal pro druheho prekvapko a nebo se jen tak poflakovali a uzivali si jeden druheho. Ja uz jsem tri tydny na HO, muz asi 12 dnu, a jsme k sobe tak nejak divny, jak jsme cely zivot zili vicemene pres telefon a kdyz se videli tak jsme byli nadseni, ale ted uz si nemame pomalu co rict, intimnosti az na sex vymizeli, nemame spolecne konicky. Spolecny cas jsme travili vice spolu vetsinou jen na dovce, ale to i taky treba pul dne oddelene…Muz vstava brzy dela neco v dilne ja poklidim, uvarim, a pak si kazdy zalezeme nekam oddelene a sejdem se akorat u vecere a vecer mlcky koukame na tv. Pripadam si jak kdyby mi bylo 18 a mela nudnyho spolubydliciho. Je mu na tom pry neprijde nic divneho, ze je rad ze je po letech doma, ale kdyz zacnu nejake tema tak m tomu rekne dve vety a tim to zazdi…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3266
28.3.20 22:06

A co tě na tom tak překvapuje, když celé roky žijete každý svůj život? Myslíš, že se to teď jako mávnutím kouzelného proutku změní?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1400
28.3.20 22:14

Podle mě to není hrozne a je to tak nějak normální… my male male deti tak jsme pořad spolu, s detma na výletě /ted ne/ ale vecer taky mlčky koukáme na TV…ptz deti nás proste utahaji…
Ja se o docela tesim až budou decka dospěly a ja si taky někam zalezu a budu si delat svoje věci…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13061
28.3.20 22:15

No potřebujete se začít učit spolu žít, hledat nějaká společná témata - ne to brát jako útok a selhání toho druhého, když to zrovna nefunguje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22310
28.3.20 22:17

Podle názvu jsem čekala nějakou pekelnou úchylku a ono nic. No prostě nemáte dlouhá léta nic společného a nic se na tom nezměnilo. Totéž by přece mohl napsat on…že zjišťuje, koho si vzal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13914
28.3.20 22:18

Vlakvedoucí asi moc mluvný nebude :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1999
28.3.20 22:19

Mně to přijde docela v pohodě, co by za to jiné ženské daly, které teď musí trávit 24 hodin s nějakým despotou, alkoholikem, pesimistou, buranem, puntíčkářem, aspergerem…Taky zrovna nemáme náladu kecat a bavit se celé dny, tak spíš odpočíváme každý po svém a těšíme se do práce a na normální dny zase.
Když jsem si přečetla ten nadpis, tak jsem čekala nějaké větší psycho a ono nic :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3774
28.3.20 22:20

Tak vůbec ta karanténa je na prd. Co chceš pořád vykládat, když jsou lidi pořád spolu doma. Zkuste najít aktivitu, kde nebudete muset spolu moc mluvit. Klidně hrajte karty, stáhněte si nějaký dobrý film…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2429
28.3.20 22:30

Mít manželku s takovýmhle intelektem, tak se jí také vyhýbám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1081
28.3.20 22:47

Karanténa je na prd. 5kg nahoře, mám pocit, že mám doma jiného chlapa než jsem si vzala :D. Těším se až si dám večer dvojku… no, už aby to bylo za náma…Myslím, že v tom nebudete sama :srdce:. Vše se vrátí do starých kolejí. Snad…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
97
29.3.20 16:43

Přesně tohle mě napadlo. Že ten virus zvládneme, ale problém budou mezilidské vztahy. Kolik lidí zjistí, že s tím druhým spolu neumí komunikovat a žít. A až k tomu přijdou finanční problémy, kdy lidi dostanou 70% platu a při tom mají rozpočty napnuté jako kšandy a rezervu nula nula nic. To teprve bude nešťastných lidí. Ale kdo ví, třeba pro některé to bude šance konečně rozseknout a ukončit něco v čem žili jen z pohodlnosti, opustit svoji komfortní zónu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.4.20 15:13
@Anonymní píše:
Ahoj, prosim anonym…nevim kde zacit. S muzem se zname 30 let a z toho 24 let manzele, on pro me byl prvnim muzem, on mel predemnou jednu detskou lasku. Prosli jsme si oboustranou neverou, u nej opakovanou ale ustali jsme to. Mame jednu uz dospelou samostatnou dceru. A ted problem, muz cely zivot dela vlakvedouciho v mezinarodni doprave, tak nebyl treba tyden doma nebo nejaky cas, ja po materske nastoupila do jedne firmy a kdyz dcera odesla na intr posleze na kolej tak sem take casto byla v zahranici… Takze jsme se s manzelem videli pomalu a kdyz uz tak jsme odpocivali, vyletovali, vzdy jsme jeden z nas prichystal pro druheho prekvapko a nebo se jen tak poflakovali a uzivali si jeden druheho. Ja uz jsem tri tydny na HO, muz asi 12 dnu, a jsme k sobe tak nejak divny, jak jsme cely zivot zili vicemene pres telefon a kdyz se videli tak jsme byli nadseni, ale ted uz si nemame pomalu co rict, intimnosti az na sex vymizeli, nemame spolecne konicky. Spolecny cas jsme travili vice spolu vetsinou jen na dovce, ale to i taky treba pul dne oddelene…Muz vstava brzy dela neco v dilne ja poklidim, uvarim, a pak si kazdy zalezeme nekam oddelene a sejdem se akorat u vecere a vecer mlcky koukame na tv. Pripadam si jak kdyby mi bylo 18 a mela nudnyho spolubydliciho. Je mu na tom pry neprijde nic divneho, ze je rad ze je po letech doma, ale kdyz zacnu nejake tema tak m tomu rekne dve vety a tim to zazdi…

Proč proboha potřebujete s mužem pořád něco řešit a rozebírat? Mne by to štvalo. Na to jsou kamarádky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52889
29.4.20 23:26
@Příjemné Pondělí píše:
Proč proboha potřebujete s mužem pořád něco řešit a rozebírat? Mne by to štvalo. Na to jsou kamarádky.

A co bys teda dělal s partnerkou? Seděl někde sám a dělal si svoje?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama