Reklama

Po 2.5 letech dvě čárky?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

S.maya
Závislačka 4242 příspěvků 06.01.17 13:20
Po 2.5 letech dvě čárky?

Zdravím, dnes jsem si udělala jen tak náhodou test (po roce), protože mám týden zpoždění a hned vylezly dvě čárky. Nevím, jestli tomu mám verit…Smát se nebo brečet. Test bych si normálně nedělala, ale příští týden mám jít na tetanus, tak si říkám…Co kdyby. A ony tam jsou. Je to test z dr. Maxe…Nějaký obyčejný.
Víte co je na tom absurdní? 2,5 roku nepoužíváme ochranu a doteď se nic nestalo. Mě cyklus funguje a přítel byl před rokem na spermiogramu, poté co jsem dr řekla že rok a půl a nic. To mu vyšlo v pořádku a dr. nevidí problém s otěhotněním.
Je to zvláštní pocit. Zítra udělám další test, nemůžu tomu věřit. Pokud se to opravdu povedlo, tak zrovna v měsíci kdy jsem měla horečky a na 10 dní ATB.

Touto diskuzí jsem chtěla dát naději i těm, kterým to nejde jako to nešlo nám. Víte, teď po novém roce jsem to chtěla řešit. Je mi přes 30, tak byl už čas.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

S.maya
Závislačka 4242 příspěvků 06.01.17 13:26

Je to můj první pozitivní test v životě. Jen si říkám, zda nemůže být falešné pozitivní.

pedigka
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 06.01.17 13:27

Gratuluji :kytka:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9648 příspěvků 06.01.17 13:28

@S.maya tak ten rozhodne pozitivní je a krasne :potlesk: gratuluji

xjuklickova
Kelišová 5081 příspěvků 1 inzerát 06.01.17 13:28

@S.maya to opravdu nebude falesne pozitivni :D

Plano
Kecalka 170 příspěvků 06.01.17 13:29

Krásné ponovoroční překvapení :-)falešně pozitivně to tedy vůbec nevypadá, gratuluji!

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 06.01.17 13:30

Čárky jsou docela silné, na týden zpoždění. Nejlepší by bylo jít na gyndu, ale těhotná nejspíš jste.
Gratuluji! :palec:

Fiducia
Generální žvanilka 23608 příspěvků 06.01.17 13:33

@S.maya gratulace :hug: Takhle falešně pozitivní test nevypadá :lol:

Tšekkin Kulpa
Zasloužilá kecalka 762 příspěvků 06.01.17 13:45

Dekuji za dodání naděje!

:kytka:

A gratuluji :srdce:

mofiz
Závislačka 2684 příspěvků 06.01.17 13:52

Gratuluji ten je krásně pozitivní. Zavolat na gyndu a objednat se na kontrolu. Já takhle pozitivní neměla vůbec… Měla jsem jen slabé čárky a za dva týdny máme termín :)

Icestar
Závislačka 4169 příspěvků 1 inzerát 06.01.17 13:57

@S.maya Dr.Max je spolehlivý test a víc pozitivní už být nemůže :mrgreen: Osobně si myslím, že těhotenství bude trochu starší než si myslíte, přesněji vám to poví doktor. Přidávám se ke gratulantům a přeji, ať vše probíhá v pohodě :kytka:

peta81
Ukecaná baba ;) 2018 příspěvků 06.01.17 13:59

@S.maya gratuluji ke krasnym dvema carkam! ty jsou rozhodne pozitivni, zadne falesne :D
chapu tve prekvapeni, tez jsem otehotnela temer po 2 a pul letech. nijak jsme netlacili na pilu, nehroutili se a jen cekali. nadeji vsem :hug:

barabasek
Echt Kelišová 9501 příspěvků 06.01.17 14:03

@S.maya Moc gratuluji krásné // Na mě // vykoukli po 4 letech zázraky se dějí.

Martina84
Ukecaná baba ;) 1984 příspěvků 06.01.17 14:03

Gratulace, krasne pozitivni..taky jsme na prvni cekali 2,5 roku a pocity, co zazivas znam. Preju, at je vse v poradku :kytka:

S.maya
Závislačka 4242 příspěvků 06.01.17 14:13

Děkuji za komentáře. Pořád jsem tu informaci nevstřebala.

No..Poslední ms jsem měla poslední týden v listopadu. Muselo se to stát 1-10.12..Tam mohla být ovulace. 7.12 mi chtěli dělat rtg zubu, ale z nějakého vnitřního pocitu jsem to odmítla. No další ms vycházela mezi svátky po vánocích a Silvestrem. Pamatuji si, že jsem jela k našim zavézt dárky a po cestě jsem měla křeče, když to máte dostat. Musela jsem se zastavit a říkám…zasraná cysta..už zase. Pro jistotu jsem si dala tampon, kdyby náhodou. Pak mě mezi svátky skolil zánět krku. Čtyři dny jsem nic nejedla a prospala. Dnes jsem byla u doktorky na kontrole s krkem a pro jistotu jsem si opět vzala tampon…Cítila jsem, známou bolest příchozí ms.

Akorát mě štve to, že jsem měla jít na chirurgické trhání osmičky v lednu, která roste křivě a je stále retinovaná. K tomu je třeba ATB krytí. Tak uvidíme.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama