Reklama

Po 4 letech rozhozená - Minerva

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

cezet
Ukecaná baba ;) 2299 příspěvků 01.02.17 13:50
Po 4 letech rozhozená - Minerva

Ahojky holky, beru 4 roky Minervu a v poslední době zjišťuji, že mi asi nedělá dobře, skoro 4 roky ok, ale poslední měsíce se mi stává že ještě po menstruaci špiním a nebo někdy i před. ted mi to skončilo v neděli, v pondělí troška zašpinění s krví a dnes ve středu lehce zašpinění bez krve, může to začít dělat antikoncepce? v pondělí jedu na gyndu, tak se ptám jen pro info a vaše zkušenosti, děkuji

Reklama

Reakce:

Ornwen
Závislačka 4231 příspěvků 1 inzerát 01.02.17 13:57

@cezet hele, objevilo se u mě něco podobného. Akorát po víc letech. Doktorka to nijak neresila. Tak jsem vysadila a pořídila si děti :-)

cezet
Ukecaná baba ;) 2299 příspěvků 01.02.17 14:04

@Ornwen já už dvě mám :-)

koziskova
Kecalka 178 příspěvků 01.02.17 14:19

Stalo se mi to před lety u jiné antikoncepce, než píšeš ty. Taky pár let v pohodě a pak přišlo tohle, po pár měsících se k tomu přidaly i bolesti. Po jiných práškách jsem pak zvracela nebo byla náladová. Nakonec jsem to přestala brát úplně a je po problémech.

Teď mám doma několikaměsíční miminko a asi nakonec půjdu do hormonálního tělíska, jinou možnost jsem zatím nevymyslela :(

Ornwen
Závislačka 4231 příspěvků 1 inzerát 01.02.17 14:25

@cezet no tak mně zjistili v těhotenství leidena, takže už se k antikoncepci vracet nebudu. Takže za mě tohle vyřešeno.

Ornwen
Závislačka 4231 příspěvků 1 inzerát 01.02.17 14:49

@cezet no tak mně zjistili v těhotenství leidena, takže už se k antikoncepci vracet nebudu. Takže za mě tohle vyřešeno.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama