Po 4 letech rozhozená - Minerva

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
cezet
Ukecaná baba ;) 2310 příspěvků 01.02.17 13:50
Po 4 letech rozhozená - Minerva

Ahojky holky, beru 4 roky Minervu a v poslední době zjišťuji, že mi asi nedělá dobře, skoro 4 roky ok, ale poslední měsíce se mi stává že ještě po menstruaci špiním a nebo někdy i před. ted mi to skončilo v neděli, v pondělí troška zašpinění s krví a dnes ve středu lehce zašpinění bez krve, může to začít dělat antikoncepce? v pondělí jedu na gyndu, tak se ptám jen pro info a vaše zkušenosti, děkuji

Reakce:
Ornwen
Závislačka 4901 příspěvků 01.02.17 13:57

@cezet hele, objevilo se u mě něco podobného. Akorát po víc letech. Doktorka to nijak neresila. Tak jsem vysadila a pořídila si děti :-)

cezet
Ukecaná baba ;) 2310 příspěvků 01.02.17 14:04

@Ornwen já už dvě mám :-)

koziskova
Kecalka 179 příspěvků 01.02.17 14:19

Stalo se mi to před lety u jiné antikoncepce, než píšeš ty. Taky pár let v pohodě a pak přišlo tohle, po pár měsících se k tomu přidaly i bolesti. Po jiných práškách jsem pak zvracela nebo byla náladová. Nakonec jsem to přestala brát úplně a je po problémech.

Teď mám doma několikaměsíční miminko a asi nakonec půjdu do hormonálního tělíska, jinou možnost jsem zatím nevymyslela :(

Ornwen
Závislačka 4901 příspěvků 01.02.17 14:25

@cezet no tak mně zjistili v těhotenství leidena, takže už se k antikoncepci vracet nebudu. Takže za mě tohle vyřešeno.

Ornwen
Závislačka 4901 příspěvků 01.02.17 14:49

@cezet no tak mně zjistili v těhotenství leidena, takže už se k antikoncepci vracet nebudu. Takže za mě tohle vyřešeno.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Sluníčkář Klus nejdříve politoval své děti a pak oznámil deal s miliardářem

Zpěvák Tomáš Klus (32) neztrácí dobrou náladu a radost ze života a přál by... číst dále >

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >