Po 4 letech rozhozená - Minerva

2318
1.2.17 13:50

Po 4 letech rozhozená - Minerva

Ahojky holky, beru 4 roky Minervu a v poslední době zjišťuji, že mi asi nedělá dobře, skoro 4 roky ok, ale poslední měsíce se mi stává že ještě po menstruaci špiním a nebo někdy i před. ted mi to skončilo v neděli, v pondělí troška zašpinění s krví a dnes ve středu lehce zašpinění bez krve, může to začít dělat antikoncepce? v pondělí jedu na gyndu, tak se ptám jen pro info a vaše zkušenosti, děkuji

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

5707
1.2.17 13:57

@cezet hele, objevilo se u mě něco podobného. Akorát po víc letech. Doktorka to nijak neresila. Tak jsem vysadila a pořídila si děti :-)

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2318
1.2.17 14:04

@Ornwen já už dvě mám :-)

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
185
1.2.17 14:19

Stalo se mi to před lety u jiné antikoncepce, než píšeš ty. Taky pár let v pohodě a pak přišlo tohle, po pár měsících se k tomu přidaly i bolesti. Po jiných práškách jsem pak zvracela nebo byla náladová. Nakonec jsem to přestala brát úplně a je po problémech.

Teď mám doma několikaměsíční miminko a asi nakonec půjdu do hormonálního tělíska, jinou možnost jsem zatím nevymyslela :(

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5707
1.2.17 14:25

@cezet no tak mně zjistili v těhotenství leidena, takže už se k antikoncepci vracet nebudu. Takže za mě tohle vyřešeno.

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5707
1.2.17 14:49

@cezet no tak mně zjistili v těhotenství leidena, takže už se k antikoncepci vracet nebudu. Takže za mě tohle vyřešeno.

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama