Po 6ti letech za volant

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kassor
Zasloužilá kecalka 791 příspěvků 04.06.19 05:14
Po 6ti letech za volant

Jak uz nazev napovida, mam v umyslu sednout po 6ti letech za volant. Ridicak mam uz 13 let, ale jak jsem si ho udelala, tak jsem zmizela do pracovat na 5 let do zahranici, pak jsem se vratila, koupila si auto a ridila, si i myslim, ze mi to slo, ale pak jsem otehotnela a za volant uz nesedla. Ted si uz auto zase koupit musim, budu vozit sebe do prave a dceru do skolky a mam z toho smiseny pocity… Kupuju si automat, vsechny zeny v okoli radi, ze to je super a doufam, ze se do toho zase rychle dostanu. Mam v sobe ale i strach, abych nekomu neublizila a budu vozit dceru, takze o to strach se vetsi… Zazila jste nektera??

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Uživatel je onlinelucenka
Hvězda diskuse 36192 příspěvků 04.06.19 05:25

Zaplať si pár kondičních jízd. A tedy mě se automat řídí o hodně hůř než auto s klasickým řazením.

smurfka
Vesmírná mluvilka 31072 příspěvků 04.06.19 05:44

Automat bych neridila, pokud ses ucila na klasickou prevodovku. Zaplat si jizdy v autoskole, a nejprve se vyjezdi sama, treba k veceru kdy neni takovy provoz, vyjezdi sk trasu do skolky at ji znas, pak teprv vjezdi s dcerou, az si budes trochu jista

Pavlahar
Stálice 94 příspěvků 04.06.19 05:46

Ahoj, já začala řídit po 12 letech. Začátek krutý, ale teď, po 1,5 roce už to jde :pankac: neboj, chce to jen se do toho dostat a hlavně se neotacet za malou :lol:

Kelsey
Hvězda diskuse 45923 příspěvků 04.06.19 06:11

Jezdim od letoska po 15r., taky jsem si koupila automat. Kondicni jizdy jsem nepotrebovala, ale byly v zaloze, rychle jsem se rozjezdila. Jestli pomuzou, tak si par jizd zaplat.
Me trenoval manzel napred bokem na lesni ceste, pak jsme presli na cesty po obci a mimo obec. A urcity cas jsem chtela, aby sedel vzdy vedel me. Jeho autem nejezdim, protoze nema automat. Bude porizovat i sobe jine. Ze ja mam mensi auto, ale i to jeho velke rodinne potrebujeme automat. Kdyz muze, tak si rad pujci moje, ze je to pohodlnejsi. Taky si zvyknul na pohodli 8). Ma kolegyne snad po 17r. jezdi. Ted uz 10r.
Musela jsem se rozjezdit, protoze od zari chci pokracovat ve studiich a moji kolegove nechteji, konci (kteri nas brali). Takze bylo nutne se prestat vymlouvat, ze jezdit a auto nepotrebuji. Potrebuji. Musim. Velice rychle jsem si zvykla :mrgreen:.

neumisa
Neúnavná pisatelka 19744 příspěvků 04.06.19 06:13

Já sedala za volant po 20 letech, nejprve se zkušeným doprovodem a v místech, kde není provoz. Automat osobně nemám ráda, vyhovuje mi klasika. Začátky byly krušné, ale jezdím ráda, hodně a bez nehod.

LaEllaX
Kecalka 370 příspěvků 04.06.19 06:16

Automat je nejlepší. Odpadne ti starost s řazením a nebudeš se muset bát, že ti to někde zdechne ;) Jinak se snaž že začátku, když pojedete třeba někam s partnerem, abys vždycky řídila ty. Budeš mít vedle sebe někoho a pojede se ti s lepším pocitem (pokud teda partner moc nemluví do řízení :mrgreen:).

chaela
Ukecaná baba ;) 2205 příspěvků 2 inzeráty 04.06.19 06:36

Já teď budu začínat taky, asi po 8 letech. Automat mít musíme a jsem za to i ráda, odpadá jedna starost. Ale máme velký auto, toho se bojím nejvíc, v menším je to pohoda, to už jsem si párkrát zajezdila a v klidu. Ale teď mě děsí ta velikost, že se nikam nevejdu a hlavně nezaparkuju. No dnes asi pojedu poprvé, tak uvidím :)

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1442 příspěvků 04.06.19 06:46

Automat je bozi, kor v dnesnim provozu, kdo na to nadava, tak to ani nezkusil. Kondicky by to urcite chtelo a pak se hlavne jed projet nekolikrat sama az chlap bude doma, at vis co a jak.

ivašot.
Echt Kelišová 8118 příspěvků 04.06.19 06:55
@Micaella22 píše:
Automat je bozi, kor v dnesnim provozu, kdo na to nadava, tak to ani nezkusil. Kondicky by to urcite chtelo a pak se hlavne jed projet nekolikrat sama az chlap bude doma, at vis co a jak.

Taky jsem před lety tvrdila, že automat nikdy - řídila jsem aktivně s manuálem asi 12 let - pak jsem si koupila auto s automatem a už nikdy nechci jiné!

Uživatel je onlinelucenka
Hvězda diskuse 36192 příspěvků 04.06.19 06:58
@Micaella22 píše:
Automat je bozi, kor v dnesnim provozu, kdo na to nadava, tak to ani nezkusil. Kondicky by to urcite chtelo a pak se hlavne jed projet nekolikrat sama az chlap bude doma, at vis co a jak.

no vidíš, já si automat vyzkoušela v mnohem šílenějším provozu než je ten v ČR a přesto bych ho do svého auta nechtěla.

ivašot.
Echt Kelišová 8118 příspěvků 04.06.19 07:02
@lucenka píše:
no vidíš, já si automat vyzkoušela v mnohem šílenějším provozu než je ten v ČR a přesto bych ho do svého auta nechtěla.

Můžu se zeptat, co ti na něm nevyhovovalo?

Kelsey
Hvězda diskuse 45923 příspěvků 04.06.19 07:34

Kazdemu vyhovuji jine moznosti. Nemyslim si, ze by jedna nebo druha varianta byla lepsi nebo horsi.
Automat je spis pro zeny nebo pro pohodli. Moje segra ridi jak chlap, tak ta se vyziva v radeni a nevzdala by se ho. Jeji svagrova to nema rada, tak ma taky automat.
Je moznost volby, tak si kazdy vybere. Ja to i rikam, ze jsem si koupila snadne ovladatelne auto pro zenu.

citlivaduse
Ukecaná baba ;) 2379 příspěvků 04.06.19 07:36

Ja se taky porad odhodlavam sednout si za volant po 10 letech. Zkousela jsem to znovu par let zpatky s manzelem vedle sebe. To je ale nervak a zas me to nejakou dobu odradilo.. :)

Lenka76
Ukecaná baba ;) 1384 příspěvků 04.06.19 07:42

Ja na automat nedam dopustit. Odpada hodne stresu, co se deje uvnitr, a mas cas sledovat, co se deje venku. Moje mama udelala ridicak, kolem 55let, koupila si auto, a hned naborila slopup. Ted ma automat, a jezdi bez nehod :D
Automatem to zvladnes uplne v pohode!

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama