Po 7 letech na 7. pokus

Dendera15
21.3.17 12:50

Po 7 letech na 7 pokus

V 39 letech jsem otěhotněla po 7 letech snažení a na 7 pokus zavedení oplodněných vajíček. Dneska mají naše krásná dvojčátka přes 2 a půl roku. Možná se najde některá z Vás, která bude chtít poradit, podpořit a nebo nalít do duše naději. Já ji skoro ztratila. Naštěstí zůstalo u toho skoro a dnes mám doma dvě nádherná štěstíčka :srdce:

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

21.3.17 13:12

Konečně něco pozitivního tady :D Ať vám dělají radost :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.3.17 13:13

:dance: konečně něco, co člověka na tomhle fóru potěší, gratuluji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.3.17 13:18

Paráda :potlesk: gratulace!!! U nás se po devíti letech snahy povedl chlapeček :mrgreen: přirozeně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Dendera15
21.3.17 13:22

Děkuji. Jen mě napadlo, že by se našel někdo, kdo by potřeboval poradit a nebo pomoci. Někdy i maličkost může bránit v tom mít miminko. Já vlastně do dneška nevím, v čem byl problém. Ale vyzkoušeli jsme spoustu věcí a možná skloubení všeho dohromady pomohlo :-)

• Citovat
  • Upravit
2269
21.3.17 13:31

Taky se přidávám ke gratulaci :kytka:. jak jsem rodila starší dceru tak se mnou byla v porodnici paní, která se snažila 17let otěhotnět, za sebou měla několik umělých oplodnění a nezadařilo se tak se smířili, že budou bezdětní a nakonec otěhotněla ve 43letech a narodil se jim chlapeček. Někdy jsou ty příběhy opravdu neuvěřitelné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.3.17 14:00

@Dendera15 to máš pravdu. Já třeba měla problém v imunitě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Dendera15
21.3.17 14:09

@jesterka001 Já trochu v imunitě, předávkování hormony v předešlém centru, s tím související váha, k tomu vysoký věk a hlavně to bylo i v mé „hlavě“.

• Citovat
  • Upravit
21.3.17 14:39

@Dendera15 :palec: jo, hlava a vysoký věk u mě hrál taky roli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
660
21.3.17 17:01

@Dendera15 @jesterka001. Holky…a co poradite s tou hlavou…taky věřím, ze je to v hlave…ale nevím, co s tím. Moc po mimču toužím. Otehotnela jsem jednou, prakticky hned, v 10tt zamlkle tehotenstvi. A od te doby to nějak nejde… :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Dendera15
21.3.17 19:14

@Laila4 Já jsem zkrátka do posledního pokusu dala všechno - cvičila jsem 2× denně v posilovně. Ráno před prací a pak po ní. Nechala jsem si vyčistit dělohu. Cvičila Mojžíšovku. A hlavně jsem si v hlavě srovnala, že už to je vážně poslední pokus. Že pokud se to nepovede, tak život budu muset zaměřit jiným směrem.

• Citovat
  • Upravit
660
21.3.17 19:24

@Dendera15 takze smirit se s tim, ze mimi treba byt nemusi? My se snazime teprve 10mesicu… Snazim se na to moc nemyslet, ale moc mi to nejde… :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56965
21.3.17 19:33
@Dendera15 píše:
V 39 letech jsem otěhotněla po 7 letech snažení a na 7 pokus zavedení oplodněných vajíček. Dneska mají naše krásná dvojčátka přes 2 a půl roku. Možná se najde některá z Vás, která bude chtít poradit, podpořit a nebo nalít do duše naději. Já ji skoro ztratila. Naštěstí zůstalo u toho skoro a dnes mám doma dvě nádherná štěstíčka :srdce:

rozhodně nejsi sama :mrgreen: mi se povedlo po 8 letech a omylem… ségře po 16 letech :dance: zázraky se dějí..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Dendera15
21.3.17 20:27

@martina.se Vy to máte doslova v rodině :-D

• Citovat
  • Upravit
21.3.17 21:40

@Laila4 přesně tak. Nám se povedlo dva měsíce po tom, kdy jsem si řekla, že když to nejde, tak se hold taky svět nezboří… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama