Po 8letech vztahu se mnou nechce dítě

3
6.2.21 23:41

Po 8letech vztahu se mnou nechce dite

Dobrý den holky
Mám takový problém a chtěla bych znát i další názory.
Jsem s partnerem už 8let ted jsme mely vyroci. Ja mam s jinym partnerem dve deti ale uz velke. Partner ma s byvalou partnerkou dite 11let takze uz puberta ale zije s matkou. K nam jezdi pouze kdyz chce. Drive kazdy vikend a prazdniny atd. Asi pred necelym rokem jsem zacala mluvit o diteti ze bych chtela s nim dite. Nas rozhovor zkoncil obrovskou hadkou. V lete jsem pokracovala a zkousela to znovu. Zase hadka. I sama jeho mamka rikala ze jsme spolu dlouho ze by jsme mohly mit miminko. Tak jsem zkousela ruzne veci jako ze davat mu miminka do ruky a aby se na ne koukal atd. Nic. Po dalsim rozhovoru jsem znovu zamirila k diteti a to uz bylo hodne velke peklo a rekl mi takove nazory ze jsem chtela odejit. ( deti jsou na obtiz, ja si chci uzivat a ne se starat o decko, jen jsou same problemy atd) i jeho dcera mu porad opakuje ze by chtela z jeho strany sourozence. Nakonec mi rekl ze se mnou zadne decko nechce a nikdy si me nechce ani vzit.
Prosim jaky mate na toto nazor? Dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19981
6.2.21 23:45

Že má pravdu. A nedivím se mu. Ty děti máš, on taky, není žádná povinnost chtít pořád další a další.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5094
6.2.21 23:49

Že to myslí přesně tak, jak říká. ŽÁDNÉ DALŠÍ DÍTĚ NECHCE, a svatbu stejně tak.

Buď se s tím smiř, nebo začni hledat jinde.

Příspěvek upraven 06.02.21 v 23:52

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
453
6.2.21 23:51

Kdybys byla ty bezdetna, tak bych te i chapala, ale oba uz deti mate a ocividne do toho vztahu sel s tim, ze mate tuhle fazi zivota vyresenou a spolu uz budete resit jine veci, nez pliny a prikrmy. A to nerikam pohrdave, jsme ve fazi, kdy tohle s muzem resime velice radi, ale dovedu si představit, ze ve 40 uz budu mit od pokadenych plen a probdelych noci pokoj a budem si uzivat dalsi etapu. Tlacit na nej stylem, ze mu vrazis do naruce mimina, cimz teda nechapu, co chces dosahnout, a chces, aby v tak obrovským zivotnim rozhodnutim dal na radu sve jedenactilete dcery je dost silene. Pokud po diteti tolik touzis, mas pravo odejit a udelat si ho jinde, ale ve vasi situaci mu vycitat, ze nechce, neni fer.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
84
6.2.21 23:51

Že si chce užívat. Buď se staneš součástí jeho užívání si, nebo si začni užívat svůj vlastní život.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10004
6.2.21 23:55

Rekl ti to jasne.
Nema cenu ho tlacit do neceho, co nechce. Ani nemusi poslechnout svou matku ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1400
6.2.21 23:56

Tak předpokládám, že dvacet či třicet vám již nebude.. Nechala bych ho být a netlacila do dítěte, které evidentně nechce. A už vůbec do toho nepletla jeho matku či dceru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20326
6.2.21 23:59

Oba mate deti a on ti na ferovku rekl, ze zadne dalsi dite ani svatbu nechce.
Chapu, kdybys byla bezdetna, ze vysilujes.
Takhle se s tim bud smiris nebo pujdes o dum dal…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
7.2.21 00:03

@Villanelle no ze zacatku rikal kdyz jsme se seznamily ze by chtel. A nejsme stari. Je nam 35.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19981
7.2.21 00:21
@Luca100 píše:
@Villanelle no ze zacatku rikal kdyz jsme se seznamily ze by chtel. A nejsme stari. Je nam 35.

To je úplně jedno kolik vám je, on prostě další dítě nechce a tím to končí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17502
7.2.21 00:35

Tak jsem zkoušela různé věci, jako že dávat mu miminka do ruky a aby se na ně koukal… :mrgreen:

Když toto nezabralo, nepomůže ani svěcená voda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
189
7.2.21 00:38

Pokud se nedokážete ani normálně pobavit nebo něco prodiskutovat, aniž by došlo na hádku - co to je pak za vztah…
Pokud ti řekl, že dítě nechce, tak máš odpověď. Na tobě je, jestli se s tím smíříš nebo začneš hledat a budovat jiný vztah a najdeš si chlapa, který dítě chce. Záleží na tvých prioritách.
Stejně je rozhodnutí na tobě - nikdo ti nemůže dát radu, jak chlapa přemluvit. To by možná šlo, kdyby byl nalomený nebo nerozhodný a stejně bych tam já osobně cítila nátlak… on ti své řekl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8410
7.2.21 02:23

A jak trávíte společné volné chvíle? Třeba je rád, že děti jsou veliké a můžete si užívat čas spolu, vy dva. Jet na výlet, dát si cestou oběd… Máte tři děti, které budou nyní stát dost peněz. Ty by si šla na mateřskou. V tu chvíli by musel partner uživit rodinu se čtyřmi dětmi. Ty by si byla doma. O kolik by se vám snížila životní úroveň? Navíc měla by si po mateřský možnost se vrátit na stejné místo? Nemusela by si krátit úvazek, aby si zvládla obstarat všechny děti?
Máte společné bydlení, které již nepotřebuje větší investice?
Ve vašem případě bych se do dalšího dítěte nehrnula. I sama za sebe. Není podmínka mit s partnerem společné dítě.
Nedivím se, že partner se na tebe utrhuje kvůli dítěti. Sdělil ti to jasně a srozumitelně. Maximálně si s ním mohla jednou, dvakrát, v klidu promluvit, jak to vidí on. Proč nechce dítě - bez tvých výčitek, respektuj jeho názor - ale dávat mu dítě do ruky se záměrem, že si to rozmysli, to je až urážlivé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62115
7.2.21 03:36

@Luca100 proč musíš mít nutně další dítě? Pokud nechce, tak to respektuj ne.. Kolik mu je? Pokud máš děti už odroste, tak asi taky nebudeš mít 30..a on předpokládám též.. Asi už chce mít prostě klid :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62115
7.2.21 03:43
@Luca100 píše:
@Villanelle no ze zacatku rikal kdyz jsme se seznamily ze by chtel. A nejsme stari. Je nam 35.

Odrostle děti jsou pro tebe co, pubertaci? Pokud máte do kupy 3 pubose, fakt se nedivím, že další dítě nechce :mrgreen: pokud je ti 35, najdi si jineho, co děti bude chtít

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat