Po covidu se mi točí hlava

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
29.10.21 14:50

Po covidu se mi točí hlava

Stalo se to někomu? Mám covid, za pár dní už bych měla jít do práce. Průběh covidu byl v pohodě, jen jsem byla víc unavená a měla trochu rýmu. Byla jsem ráda, že to tak proběhlo a těšila jsem se na konec karantény. Ovšem už pár dní se mi stává, hlavně večer a v noci, že se mi začne strašně točit hlava. Většinou když si lehnu na bok, je to nejhorší. Ale stává se o i ve stoje, úplně se motám, je mi z toho až špatně od žaludku. Stává se to stále častěji. Obávám se, že příští týden, místo, abych byla fit, budu dělat okružní jízdu po doktorech… ovšem, mám vůbec řídit, co když se mi to stane při řízení??

Měl někdo takové stavy?

Děkuji za info..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3321
29.10.21 14:57

Ano. asi cca 7 den nemoci. jen tak dva tridny, pak to zmizelo. nemocni z me makazene skupiny to meli stejne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7271
29.10.21 15:29

Pamatuju, že mi tak 10 dní od prvních projevů nebylo dobře. Pak se to vrátilo do normálu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4927
29.10.21 15:30

To motání je jako pocit na kolotoči? A k tomu špatně od žaludku? Nemáš k tomu zalehlé ucho? Nejspíš bude problém někde ve vnitřním uchu. Podle popisu by to mohl být nějaký periferní vestibulární syndrom (ten po virozách horních cest dýchacích občas bývá), případně pokud se to objevuje jen při tom otočení hlavou tak benigní paroxysmální polohovatelné vertigo. Ideálně navštívit neurologii nebo ORL.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.10.21 16:30
@Lucka1111 píše:
To motání je jako pocit na kolotoči? A k tomu špatně od žaludku? Nemáš k tomu zalehlé ucho? Nejspíš bude problém někde ve vnitřním uchu. Podle popisu by to mohl být nějaký periferní vestibulární syndrom (ten po virozách horních cest dýchacích občas bývá), případně pokud se to objevuje jen při tom otočení hlavou tak benigní paroxysmální polohovatelné vertigo. Ideálně navštívit neurologii nebo ORL.

Děkuji za info. Pokud to do pondělka nezmizí, budu muset. Zalehlé ucho nemám. Zajímavé je, že nic jiného mi nebylo. Žádná horečka, žádný kašel. A když už se těšim na normální život, tak začne tohle :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.10.21 16:31

@Alyss1
Ty jo, tak je naděje, že to odezní samo, kéž by! Díky za info.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat