Po dvou císařích pro nepostupující porod zase císař?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pájaapáta
Kecalka 277 příspěvků 24.08.18 13:47
Po dvou císařích pro nepostupující porod zase císař?

Holky je tu nějaká po dvou císařích? Museli ste zase do poradny do nemocnice k vypsání císaře nebo je 3. už automatický?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

poHanka89
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 24.08.18 13:49

Vsude mi rikali, ze kdyby bylo jeste treti, tak automaticky cisar. Mam uz dva za sebou

tininas
Ukecaná baba ;) 1119 příspěvků 24.08.18 13:52
@pájaapáta píše:
Holky je tu nějaká po dvou císařích? Museli ste zase do poradny do nemocnice k vypsání císaře nebo je 3. už automatický?

Kamarádka teď v únoru automatický 3. císař. Nikdo se s ní prakticky o vaginálním ani nebavil, ale ona na něm ani netrvala.

Porodnice Zlín.

pájaapáta
Kecalka 277 příspěvků 24.08.18 13:56
@poHanka89 píše:
Vsude mi rikali, ze kdyby bylo jeste treti, tak automaticky cisar. Mam uz dva za sebou

Děkuju za zprávičku!, já se na to ještě neptala.. tak to se mi ulevilo, prvního syna mi pridusili a u druhého mu císař vypsali ve 40 týdnů když jsem měla hrdlo stále nezralé.. a když se mi den před plánovaným císařem rozjeli kontrakce, hrdlo stále nepripravene zkoušeli na mne abych zkusila rodit normálně.. já jim řekla že sem se u prvního ani přez kapacku neotvirala (stejně jako mamka..) Koukala jak tele ale císař udělat museli.. jsem ráda, malej měl už zakalenou vodu.. :(

pájaapáta
Kecalka 277 příspěvků 24.08.18 13:57
@tininas píše:
Kamarádka teď v únoru automatický 3. císař. Nikdo se s ní prakticky o vaginálním ani nebavil, ale ona na něm ani netrvala.Porodnice Zlín.

Super díky za zprávičku!

jiti81
Kecalka 307 příspěvků 28 inzerátů 24.08.18 13:57

ahoj, já jsem teď po 3. císaři. Už to brali automaticky, jako zdravotní riziko, přece jen už jsou na děloze 2 jizvy. Při tomto císaři jsem se nechala už i sterilizovat.
Ale dr. mi říkal, že třeba v Ostravě by to klidně riskli, jakože vyvolání ještě před termínem…, aby nebylo dítě ještě moc velké.
Já měla císaře v pohodě a i teď jsem za 24 hodin chodila skoro jako neoperovaná… :)

Markéta80
Hvězda diskuse 40005 příspěvků 24.08.18 13:59

@pájaapáta mne řekli jasně že po dvou sekcích už další je bez diskuze :lol:

pájaapáta
Kecalka 277 příspěvků 24.08.18 14:00
@jiti81 píše:
ahoj, já jsem teď po 3. císaři. Už to brali automaticky, jako zdravotní riziko, přece jen už jsou na děloze 2 jizvy. Při tomto císaři jsem se nechala už i sterilizovat.
Ale dr. mi říkal, že třeba v Ostravě by to klidně riskli, jakože vyvolání ještě před termínem…, aby nebylo dítě ještě moc velké.
Já měla císaře v pohodě a i teď jsem za 24 hodin chodila skoro jako neoperovaná… :)

Díky za zprávičku!

Jadala
Kecalka 290 příspěvků 24.08.18 14:03

Po dvou císařských řezech byl třetí automatický.

katyna1984
Zasloužilá kecalka 550 příspěvků 24.08.18 14:03

Automaticky jsem sla na třetího císaře.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16422 příspěvků 24.08.18 14:04

Pokud vím, tak po dvou sekcích už je automaticky třetí. Znám tady jedinou maminku, která po dvou sekcích úspěšně porodia vaginálně - @tezi :kytka: Ale ta si to přála, byla to její vůle. Díky tomu pak porodila ještě daší děti.

jiti81
Kecalka 307 příspěvků 28 inzerátů 24.08.18 14:05

@pájaapáta řekl mi, že pokud bych začala sama rodit před 36tt, tak by to nechali proběhnout, pokud by se porod rozjel po 36tt, tak podle velikosti mimča už bych musela na akutního císaře. Já ale vydržela do toho 39tt. Termín císaře už mi naplánovali v 29tt, přímo v porodnici. Ale asi záleží na konkrétní porodnici.

Lenka Z.
Kecalka 198 příspěvků 24.08.18 14:08

Jsem také po 3 sekcích. Třetí se dělá automaticky, ale v dnešní době už myslím pár porodníků v ČR svolí s tím třetím porodem vedeným vaginálně. U mě ho také jednou ke konci těhu navrhli, ale pak z toho sešlo, dítě mělo 4,3kg, takže nakonec byl opět císař.

azalia
Kecalka 308 příspěvků 24.08.18 14:10

Po dovu císařích jsem automaticky dostala termín na dalšího císaře. O přirozeném porodu se nikdo ani nezmínil.

MAR01
Ukecaná baba ;) 1909 příspěvků 24.08.18 14:57

Tři sekce jsou max?

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Bučková brání Vágnera a vzkazuje Langmannové: Sáhni si do svědomí!

Schyluje se k válce modelek? Zeptali jsme se Elišky Bučkové, co si myslí o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >