Po dvou letech se stal jen kamarádem s výhodami?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.07.19 21:48
Po dvou letech se stal jen kamarádem s výhodami?

Fakt nevím. S přítelem jsme přes dva roky, ale poslední rok cítím dost velké ochlazení. Byl vždycky spíš samotář, myslela jsem si, že nemá štěstí na ženy, ale asi to bude v něm. Dřív jsme hodně cestovali, sportovali, on denně volal (nebydlíme spolu), ale v poslední době se ozve jednou za tři dny, o víkendu jsme jednu noc spolu, ale on kouká na Tv dlouho do noci… je nám oběma přes 40, já děti mám, on ne, spolu neplánujeme. Co s tím? Tlačit na něj? Tak nějak si zajel do svých původních kolejí…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anetaa120
Povídálka 45 příspěvků 09.07.19 21:58

To mi opravdu nepříjde moc jako vztah, když se ozve jednou za 3 dny. Asi bych si s ním o tom promluvila, že cítíš změnu a zeptat se ho, jak to tedy vidí dál. Záleží taky co bys chtěla ty.. jestli by jsi s ním chtěla bydlet atd. Je Vám přes 40 a je blbost ztrácet čas s někým, kdo ti nemůže dát, co chceš. Prostě si spolu sedněte a narovinu si řekněte, co od vztahu očekáváte.

Jaja97
Kecalka 153 příspěvků 09.07.19 22:07

Lasku ani pozornost si nevynutis. Tlacit na nej nema vubec smysl.
Zkuste si na rovinu promluvit, mam pocit, ze oba od toho „vztahu“ ocekavate neco jineho. On je pravdepodobne spokojeny tak jak to je, ale Ty by jsi s nim radeji travila vice casu, o coz on az tak nestoji…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.07.19 22:17

A ještě začal jako by vyčítat a ponižovat. Na začátku byl hodně submisivní, pořád jako by ponížený, snažila jsem se mu vyšovat sebevědomí, chválit ho, neutralizovat jeho negativní smýšelní o něm samém (jsem nejhorší, nepovede se…). A teď najednou začal - nelyžuješ (byli jsme na horách a byla jsem unavená ze stěhování a práce a prostě jsem si chtěla přes poledne sednou), nechodíš (na horách dám tak 25km max, když je to kolem 30 km, tak už toho mám plné kecky, on má víc síly, takže jde přede mnou a skoro jak blázen to musí strhnout), pak že mi nejde golf, a že nehraju tenis, a že bych měla pilovat aspoň ten golf, protože jiný sport za chvíli nebudu moct dělat, když už teda nelyžuju a nechodím…

Russet
Neúnavná pisatelka 17985 příspěvků 09.07.19 22:24
@Anonymní píše:
A ještě začal jako by vyčítat a ponižovat. Na začátku byl hodně submisivní, pořád jako by ponížený, snažila jsem se mu vyšovat sebevědomí, chválit ho, neutralizovat jeho negativní smýšelní o něm samém (jsem nejhorší, nepovede se…). A teď najednou začal - nelyžuješ (byli jsme na horách a byla jsem unavená ze stěhování a práce a prostě jsem si chtěla přes poledne sednou), nechodíš (na horách dám tak 25km max, když je to kolem 30 km, tak už toho mám plné kecky, on má víc síly, takže jde přede mnou a skoro jak blázen to musí strhnout), pak že mi nejde golf, a že nehraju tenis, a že bych měla pilovat aspoň ten golf, protože jiný sport za chvíli nebudu moct dělat, když už teda nelyžuju a nechodím…

Tak takového snad ani není za potřebí mít…

Kajuli
Ukecaná baba ;) 2209 příspěvků 09.07.19 22:26

Ve vašem věku mít dva roky vztah stagnující na místě, bez společného soužití? To není vztah, to je prostě sex kdy to vyjde.

Jaja97
Kecalka 153 příspěvků 09.07.19 22:28

No tak jsi mu to sebevedomi zvedla az moc.

Ted jsem to cele docetla. Proc s nim jses? Ze zvyku? Ze strachu, ze uz zadneho chlapa nenajdes a zustanes sama?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.07.19 22:47
@Jaja97 píše:
No tak jsi mu to sebevedomi zvedla az moc.Ted jsem to cele docetla. Proc s nim jses? Ze zvyku? Ze strachu, ze uz zadneho chlapa nenajdes a zustanes sama?

Co jsem zatím potkala, tak bylo horší. Anebo když nebylo, tak ti chlapi měli o sobě vysoké mínění a chtěli holky tak kolem 25-30. Jakože na staré škatule nejsou…

Russet
Neúnavná pisatelka 17985 příspěvků 09.07.19 22:53
@Anonymní píše:
Co jsem zatím potkala, tak bylo horší. Anebo když nebylo, tak ti chlapi měli o sobě vysoké mínění a chtěli holky tak kolem 25-30. Jakože na staré škatule nejsou…

Takže jsi s ním jen proto, abys nebyla sama.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.07.19 23:11

Já jsem možná na ty výhrady ke mně citlivější, protože takhle skončilo moje manželství - najednou jsem byla v mnoha věcech vadná :zed:

tak zas bude chlapec asi sedět doma a čučet na televizi

Anetaa120
Povídálka 45 příspěvků 09.07.19 23:18

Jak tak čtu tvoje komentáře, asi bych se na to vykašlala a hledala dál. Tohle tě nikam neposouvá

ontar
Ukecaná baba ;) 2026 příspěvků 09.07.19 23:22
@Anonymní píše:

Já tady píšu pořád, že chlap je největší vzácnost a je třeba si ho opečovávat…

Jaja97
Kecalka 153 příspěvků 09.07.19 23:23

Tak cucet na televizi muze sam doma, k tomu Te nepotrebuje :)

Jestli chces kamarada s vyhodami, tak s nim zustan. Jinak si myslim od neco nic vic neocekavej.

Ja bych hledala jinde. Zivot je az moc kratky, abychom se trapili, kdyz nemusime ;) To, ze jsi doted mela stesti na „blbce“ neznamena, ze nenajdes bezva chlapa :kytka: :mavam:

Ou
Echt Kelišová 8545 příspěvků 09.07.19 23:36

To je ten co vyžahl víno a choval se jak kretén na dovolené v horách?

Podle toho jak to píšeš, tak se tě možná snaží zbavit, ale nechce být ten, kdo se rozchází a může čekat, až to uděláš ty.

mrav
Vesmírná mluvilka 31348 příspěvků 09.07.19 23:40
@Jaja97 píše:j
Tak cucet na televizi muze sam doma, k tomu Te nepotrebuje :)

Jestli chces kamarada s vyhodami, tak s nim zustan. Jinak si myslim od neco nic vic neocekavej.

Ja bych hledala jinde. Zivot je az moc kratky, abychom se trapili, kdyz nemusime ;) To, ze jsi doted mela stesti na „blbce“ neznamena, ze nenajdes bezva chlapa :kytka: :mavam:

S tím nelze jinak, než souhlasit. I já. mám po 40, i já jsem byl ještě nedávno volný. Už jsem zadaný :lol: :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama