Po dvou letech společných aktivit zase každý po svém?

Anonymní
27.11.19 22:34

po dvou letech zase po svém

Ahoj,

chtěla jsem se zeptat, s přítelem jsme spolu tři roky a po cca dvou letech, kdy se fakt hodně snažil, cestovali jsme, zajišťoval lístky na koncerty, já zase hotely a nápady na výlety, začal postupně ochládat a najel zase na svůj pohodlný život, kde já jsem, až když má čas.

Zažila jste některá? Dá se to zase nějak nastartovat? Anebo ten chlap se prostě zase vrátí do svých kolejí a víc se očekávat nedá? Jinou nemá, to vím. nebo si myslím, že vím.

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

2250
27.11.19 22:45

Myslím, že opadla zamilovanost a už to moc lepší nebude, chybí vám nějaký posun. Proč jste se nesestěhovali?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.11.19 23:01
@Kajuli píše:
Myslím, že opadla zamilovanost a už to moc lepší nebude, chybí vám nějaký posun. Proč jste se nesestěhovali?

A pomohlo by to?

• Nahlásit
  • Citovat
525
27.11.19 23:01

bohužel

Tak proč spolu jste? Pokud spolu nemáte děti, můžete jít od sebe. Tohle vypadá na stereotyp a na nezájem z jeho strany. Nemá na tebe čas? Tak je něco špatně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.11.19 23:05
@Keltka píše:
Tak proč spolu jste? Pokud spolu nemáte děti, můžete jít od sebe. Tohle vypadá na stereotyp a na nezájem z jeho strany. Nemá na tebe čas? Tak je něco špatně.

Chodí rád do sauny. Týden jsme se neviděli, byla jsem pracovně pryč. V pondělí jsem mu poslala sms, že jsem vařila, že bychom se mohli potkat a já mu jídlo dala (stravuje se hrozně - snídá třeba tyčinky, v lepším případě, obědvá čokoládu, večer chleba a vejce. Ozval se po dvou dnech. Říkám, tak pojďme dnes do sauny, dovezu ti to, pak už by se to mohlo zkazit. Řekl, dnes už ne, nechce se mi - byly dvě odpoledne. V další dny se jít nedá, jsou jen ženy anebo jen muži.

Já fakt nevím.

• Nahlásit
  • Citovat
2250
27.11.19 23:05
@Anonymní píše:
A pomohlo by to?

Teď už těžko… Ono by to bývalo pomohlo, kdybyste k tomu dospěli v té aktivní fázi, nejlépe oba dva. Teď už je to podle mne jen řešení problému a nepřineslo by to nic dobrého

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3090
27.11.19 23:25

Tak to uz spolu spíš nechodíte…jenom jste si to jeste neuvedomili/neřeli

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
222
27.11.19 23:25
@Anonymní píše:
Chodí rád do sauny. Týden jsme se neviděli, byla jsem pracovně pryč. V pondělí jsem mu poslala sms, že jsem vařila, že bychom se mohli potkat a já mu jídlo dala (stravuje se hrozně - snídá třeba tyčinky, v lepším případě, obědvá čokoládu, večer chleba a vejce. Ozval se po dvou dnech. Říkám, tak pojďme dnes do sauny, dovezu ti to, pak už by se to mohlo zkazit. Řekl, dnes už ne, nechce se mi - byly dvě odpoledne. V další dny se jít nedá, jsou jen ženy anebo jen muži.Já fakt nevím.

Hmm ten uz se ale s tebou rozešel, jen ještě nenašel odvahu to sdělit a čeká, až to Ty uděláš za něj :slight_smile: ale všichni chlapi takto fakt nefungují jako tento, tohle je jak dítě malý :slight_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.11.19 23:36

Společné bydlení podle mě v tomhle nepomůže, aspoň podle mé zkušenosti jsme pak na sebe měli paradoxně méně času.. Fyzicky sice v jednom bytě, ale každý svůj program - nejčastěji práce.. Už to bylo jiné, než když bylo několikkrat týdne rande a oba jsme tak měli čas vyhrazený jen pro sebe

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3543
27.11.19 23:43

No to vypadá, že zamilovanost opadla a nějak to vyšumělo, aniž byste si toho všimli :nevim: Kolik vám je let? Mluvili jste někdy o budoucnosti, o společném bydlení například? Po třech letech už byste spolu mohli víc než jen „chodit“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4338
28.11.19 09:34
@Anonymní píše:
Chodí rád do sauny. Týden jsme se neviděli, byla jsem pracovně pryč. V pondělí jsem mu poslala sms, že jsem vařila, že bychom se mohli potkat a já mu jídlo dala (stravuje se hrozně - snídá třeba tyčinky, v lepším případě, obědvá čokoládu, večer chleba a vejce. Ozval se po dvou dnech. Říkám, tak pojďme dnes do sauny, dovezu ti to, pak už by se to mohlo zkazit. Řekl, dnes už ne, nechce se mi - byly dvě odpoledne. V další dny se jít nedá, jsou jen ženy anebo jen muži.Já fakt nevím.

Moc se snažíš. Očividně nemá zájem - ví, že jsi mu uvařila, nabidla mu jeho aktivitu, dlouho jste se neviděli a on nemá zájem. Podle mě tě bude takhle deptat, dokud nepochopis, že on čeká až tě to přejde a dáš mu kopačky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4338
28.11.19 09:35
@olinek píše:
Hmm ten uz se ale s tebou rozešel, jen ještě nenašel odvahu to sdělit a čeká, až to Ty uděláš za něj :slight_smile: ale všichni chlapi takto fakt nefungují jako tento, tohle je jak dítě malý :slight_smile:

Souhlas!!! Bohužel…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
124
28.11.19 19:30

Hmm, ten mi připomíná mého bývalého. Já chtěla trávit čas s ním, on se mnou ne. Když svolil, řekl Ano…ale at vyberu cas schuzky, lokalitu atd. Tak takhle jsem si to nepředstavovala. Pán se uvolil se vidět, na moje žadonění a zbytek zařídim já. No, pomalu se smiřuj s tím, že je konec, když má chlap zájem, čas si najde,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1194
28.11.19 20:06
@Anonymní píše:

Vis, to ze tolik nejezdite na vylety neni podstatny, proste muze zpohodlnet, mit nejaky lenivy obdobi. podstatny je tenhle tvuj prispevek, ejstl ito nevidis. :nevim: To ze nema zajem te videt, ani kdyz se docela vnucujes a ze mu tyden nechybis. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10738
28.11.19 20:16

Je mi to líto, pochybuji, že to přijmeš už dnes, ale už spolu nejste. smiřuj se s tím.
A drž se, objeví se někdo, kdo k tobě patří.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama