Reklama

Po dvou rozchodech dá se znovu zamilovat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.18 14:54
Po dvou rozchodech dá se znovu zamilovat?

Prosím anonym, jde o rodinu, anebo smazat

Švagr. Rozvedl se kvůli o generaci mladší, protože chtěl s kamarády zažít tu „úžasnost“ a „jiný svět“ borců a jejich milenek. Mohl mít klid, protože už má velké děti, ale našel si ženskou se dvěma předpubeťačkami. Ona záhy pochopila, že holky nejsou vítané, takže to akceptuje. Už se dvakrát rozešli, jednou dokonce na půl roku, ale zas to dali dohromady - teda spíš si myslím, že ona je schopna neustále odpouštět nějaké švagrovy excesy, a teď přijeli na dva dny a jsou samé ťuťuŃuňu, on prohlásil, že je zamilovaný jak nikdy v životě, ona pořád Danečku sem, Danečku tam. Manžel je z toho hotový, říkal, že nechápe. Manžel je rodinný typ a děti jsou pro něj vším.
Je možné, že by se dva lidi, kteří spolu ani nežijí, chlap ty holky skoro ani nezná (krom pár setkání) takhle po třech letech a několika rozchodech do sebe zamilovali? Navíc jsme se dozvěděli, že švagr teď odjel kamsi do zahraničí a ona s holkama jela na kola sama, protože vlastně nemá s kým.
dík za názory, sama jsem z toho taky zmatená

Reklama

Reakce:

Martha03
Kecalka 376 příspěvků 07.08.18 15:16

Proč ne, možné je všechno. Naopak když spolu lidé nežijí neřeší standardní denní problémy takže se to zdá všechno růžovejsi a lepší, jednodušší. Láska kvete v každém věku, stejne jako blbost :D

kve-tinka
Závislačka 4345 příspěvků 4 inzeráty 07.08.18 15:17

Maji proste treba ted takove to lepsi obdobi. Ale moc temhle opakovane slepovanym vztahum neverim.
P.S.ja jsem ted sama se synem taky na dovolene :nevim:

Clarity
Kecalka 230 příspěvků 07.08.18 23:51
@Martha03 píše:
Proč ne, možné je všechno. Naopak když spolu lidé nežijí neřeší standardní denní problémy takže se to zdá všechno růžovejsi a lepší, jednodušší. Láska kvete v každém věku, stejne jako blbost :D
:lol: :potlesk: :palec:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama