Po ET - pocity, bolesti, výsledek

1993
19.3.06 10:24

Po ET - pocity, bolesti, výsledek

Ahojda, jak jste se cítily po ET? Já mám od večera v den ET pořád bolesti břicha v podbřišku a čím dál více mi pnou prsa. Nyní jsem 5. den ppo ET. Připadám si, jako bych to měla dostat, ale to snad ještě není možné, protože jsem teprve 20. den cyklu. Měla jste některá podobné pocity? Nebo vůbec, jaké jste měl kdo pocity a jak to dopadlo??
Hannah

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1993
19.3.06 10:30

Ještě já...

Ještě jsem chtěla napsat, že beru Crinone vaginální gel 90mg 1× denně a taky se zeptat, jestli nemáte zkušenost, že je to málo, když Utrogestanu se prý bralo 2×2 globule, což je 400mg. Je to mé první IVF, ale to jste asi pochopily, když tak blázním, že… :lol:
Hannah

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
755
19.3.06 10:59

Ahoj Hannah,
já mám taky po svém 1. IVF, bolesti podbřišku jsem při stimulaci cítila jakoby ovulační bolesti a po ET přesně jak píšeš, pocit jako bych měla dostat MS. Teď druhý týden to ustoupilo, tak doufám, že je vše OK.
Testovat budu zítra, tak snad uvidíme dvě čárky :)

Ve „Stejné sitaci“ najdeš diskuzi „IVF + ICSI“, kde jsou holky, které s tím mají víc zkušeností, tak jestli chceš, přidej se tam k nám :)

Hodně štěstí

Inka - snažilka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
755
19.3.06 15:39

Hannah,
taky beru 1 x denně gel Crinone a na krabici je napsaná stejná dávka, jakou uvádíš ty - 90 mg progesteronu v jedné dávce, takže je to podle mě v pořádku :)

Inka - snažilka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
19.3.06 19:34

Ahoj holky,
nejsem sice po Ketu ale po IUI třetí, a čekám na ms a mám ty samé pocity už od pátku, tj třetí den, zatím mám jen pocit že mezi dvěma dávkama utrogestanu trochu růžově zašpiním a taky nevím co si o tom myslet, už vám někdo poradil? a jaký výsledek většinou přichází?
Lucka

• Nahlásit
  • Citovat
755
21.3.06 16:02

Ahoj Lucko, zkus se zeptat holek ve Stejné situaci - IVF + ICSI nebo tam najdeš možná další diskuze…

Přeju hodně štěstí!

Inka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
21.3.06 19:59

díky, já jen tu starou diskuzi nějak nemůžu najít…
Lucka

• Nahlásit
  • Citovat
755
21.3.06 21:19

Ahoj Lucko,
píšu ti sem odkaz na diskuzi IVF + ICSI

https://www.emimino.cz/modules.php?…

Inka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48
19.5.12 09:42

Ahojky všem co jsou čerstvě po et..Ja jsem 3den a první dva dny mě bolelo trošku bříško ale tedka mě už skoro nebolí mate někdo taky takovy pocit nebo zkušenost budu ráda za každou radu je to moje první ivf takže vubec nevim co mam čekat??děkuji všem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3364
7.6.12 12:52

Po ET jsem měla mírné pobolívání břicha a po pár dnech to zmizelo a příznaky vůbec žádné. První dítko se zadařilo u 1.IVF-2.KET a druhé u 2.IVF-1.KET. Bohužel se to do těhu testu nijak poznat nedá, pobolívání bylo tak nějak stejné. Akorát u druhého těhu jsem to poznala dříve kvůli kovové chuti v puse a bylo mi fakt zle, ale u prvního vůbec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
monicka86
23.2.18 10:22

Bolest bricha po ET

Ahoj holky, jsem dnes 6. ty den po svem prvnim ET. Je mi 32let, jsem naprosto zdrava, jen mu manza 38let mel spatny spermiogram. Ale podarilo se oplodnit 6 vajicek, 1 blastocystu po 5ti denni kultivaci mam zavedenou a 5 mimisek nam zmrazili. Procetla jsem snad vsechny diskuze, kde ruzne devceta psala, ze 5 i 6 den uz mely // a tak jsem i ja dnes tedy 6. den testla-bohuzel negativni :( Mam ale problem, ze uz tak treti den se v noci budim strasnou bolesti v podbrisku jako kdyz to mam dostat, citim vnitrek stehen, ale zatim nic :nevim: Prsa me neboli, spatne mi neni-citim se uplne v poho, jen ten pocit, ze brzy dorazi MS :,( Dostala jsem Crinone gel, ktery poctive zavadim, ale mam po tom negativnim testu uplne zkazenou naladu-kdyby tam byl alespon pidu dusik :,( Nemate nektera zkusenosti prave a tou bolesti bricha? Moc dekuji, Monika

• Citovat
  • Upravit
1862
23.2.18 10:27

@monicka86 Já testovala, až když jsem měla a ušetřila jsem si tím spoustu nervů. Tobě doporučuju totéž. Když to konečně vyšlo, neměla jsem příznaky vůbec žádné. Ale každý to má jinak. Nehazej flintu do žita, ještě může vyjít pozitivní test. Držím palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.2.18 10:28

@monicka86 Promiň anonym, ale ivf je pro mě osobní. Bolest břicha může znamenat naprosto cokoliv. Ono jsi po tom ivf hodně ovlivněná hormony, sliznice je více prokrvená, embryjko se snaží zavrtat. Může to být pozitivní i negativní znamení, to bohužel teď nepoznáš. Nezbývá, než vydržet, i když naprosto chápu, jak se cítíš. Já mám za sebou 3 ET, třetí vyšel. Testovala jsem až devátý den po a byl tam dušík, který vyběhl až za pár vteřin. Nic výrazného. Šestý den bych neměla nic, dle mého je to brzy. A pocity si už přesně nepamatuji. Asi nějaké pobolívání bylo. Jediné, co si pamatuji naprosto přesně, je náhlá zimnice v práci týden po ET. To už jsem začala tušit.
Teď se snažíme o další, zatím přirozeně. Jsem nějaký týden od ovulace a břicho mě tedy bolí taky dost. Ale moc tomu nedávám. Spíše se přikláním k prochladnutí.

• Nahlásit
  • Citovat
1161
23.2.18 10:30

@monicka86 já měla slabou čárku až 7 den po ET, zkus ještě vydržet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6253
23.2.18 10:38

Souhlasim stim aby jeste vydzela..dej tomu jedte nejaky ten den

• Nahlásit