Po fyzické aktivitě necítím pohyby miminka

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
26.9.21 20:36

Po fyzické aktivitě necitim pohyby miminka

Ahoj holky,

Hrozne se bojím :? byla jsem dneska na túře,15 km, funěla jsem ale zase to nebylo tak náročný, abych to nezvládla i s bříškem. Jsem 19tt. V pondeli ultrazvuk v pořádku. Denně cítím pohyby a dneska nic. Ani když lezim, ani když s nim zaklepu. Možná nepatrné ale to budou asi střeva. Už dva týdny ji cítím jinak několikrát denně.

Silene se bojím jestli se něco nedeje a třeba ji ta tura nejak nemohla ublížit. Jsem zvykla chodit ale za moje 4 měsíce těhotenství to bylo zatím asi nejnáročnější, ale jak rikam, nebylo to chozeni po Alpách, proste jsem se zadychala a bolely svaly, ne ze jsem si sáhla na dno.

Dekuju moc za případný uklidnění a já už asi budu chodit jen kolem baráku než tyhle nervy :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13720
26.9.21 20:38

Musíš vyrazit na pohotovost, nic jineho nejde poradit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
684
26.9.21 20:39

Zkus si dát kousek čokolády nebo colu, na to by mělo mimčo reagovat. A pokud máš špatně tušení, tak vyraž na kontrolu k lékaři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
527
26.9.21 20:44

Taky bych zkusila čokoládu nebo vypít alespoň půl litr vody a leh na levém boku, to by mělo mimčo nabudit. Pokud to nezabere, jela bych na pohotovost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
89
26.9.21 20:46

Dej si něco sladkého, nebo studené taky pomáhá. Kostka ledu třeba.
Uvidíš, ze jen spí. Já v 19 týdnu jezdila na kole.

A dej vědět co pomohlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
986
26.9.21 20:49

Taky se mohlo mimčo třeba otočit tak že kope směrem k páteři a to úplně cítit nemusíš, v tomhle týdnu tam má ještě moře místa…držím pěsti aby to bylo vporadku :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.9.21 20:50

Dost pravděpodobně jen spí.. nebo se mohla posunout.. je ještě malička a má více místa.. zkus něco sladkého.. případně více zahýbat bříškem ze strany na stranu.. lehnout na levý bok a sledovat..

Kdyby i tak nic, klidně vyraz do nemocnice nebo k doktorce.. oni tě nesezerou..
Lepší 100× zbytečně než 1× pozdě :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.9.21 20:51

Holky já jsem úplně na prasky, četla jsem tedy ze muže byt otočená a kopat tak ze to necitim, nebo spinka třeba, ale proste se bojím. Něco málo jsem zacitila, jen si nejsem jista zda je to ona. Až budu moct lehnu si znovu a na ten bok a snad bude ok!

Teď si ten výlet strašně vycitam, ale rikam si ze to ze se zadycham snad nemůže ohrozit zdravé miminko :,(

• Citovat
  • Nahlásit
2203
26.9.21 20:57
@Anonymní píše:
Ahoj holky,

Hrozne se bojím :? byla jsem dneska na túře,15 km, funěla jsem ale zase to nebylo tak náročný, abych to nezvládla i s bříškem. Jsem 19tt. V pondeli ultrazvuk v pořádku. Denně cítím pohyby a dneska nic. Ani když lezim, ani když s nim zaklepu. Možná nepatrné ale to budou asi střeva. Už dva týdny ji cítím jinak několikrát denně.

Silene se bojím jestli se něco nedeje a třeba ji ta tura nejak nemohla ublížit. Jsem zvykla chodit ale za moje 4 měsíce těhotenství to bylo zatím asi nejnáročnější, ale jak rikam, nebylo to chozeni po Alpách, proste jsem se zadychala a bolely svaly, ne ze jsem si sáhla na dno.

Dekuju moc za případný uklidnění a já už asi budu chodit jen kolem baráku než tyhle nervy :oops:

Pokud se bojíš jeď na pohotovost, pro svůj klid. Každopádně ja v 19tt necítila nic. Vůbec nic. Sem tam střeva :-)).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7288
26.9.21 20:58

V 19. tt cítíš tak šimrání

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7288
26.9.21 20:59
@EvieK píše:
Pokud se bojíš jeď na pohotovost, pro svůj klid. Každopádně ja v 19tt necítila nic. Vůbec nic. Sem tam střeva :-)).
@EvieK píše:
Pokud se bojíš jeď na pohotovost, pro svůj klid. Každopádně ja v 19tt necítila nic. Vůbec nic. Sem tam střeva :-)).

Já první lehké dotyky cítila taky až od 20. tt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.9.21 21:01
@Kfětoslava píše:
V 19. tt cítíš tak šimrání

Já citila kopance a partner přes ruku taky. Jsem hooooodne hubena a poprvé kopla na konci 17tt a pak jsem denně něco citila, zejména když jsem ležela na zádech. Ve stoje nic. Ale denně jsem o ni věděla no, proto se tak bojím

• Citovat
  • Nahlásit
7288
26.9.21 21:04
@Anonymní píše:
Já citila kopance a partner přes ruku taky. Jsem hooooodne hubena a poprvé kopla na konci 17tt a pak jsem denně něco citila, zejména když jsem ležela na zádech. Ve stoje nic. Ale denně jsem o ni věděla no, proto se tak bojím

Promiň, ale kopance cítící rukou v 19.tt ti nevěřím. Taky jsem byla hubená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
596
26.9.21 21:05

Z toho co píšeš je dost cítit, jak moc se bojíš. Tvůj strach je jasnou indikací k návštěvě pohotovosti. Jedině tam tě mohou uklidnit a věř, že je absolutně zbytečné se takhle mučit třeba několik hodin, když už jsi mohla být v klidu ;). Jinak túra sama o sobě miminko v 19.tt neohrozí. Každopádně na pohotovosti jsou na to připraveni a zvyklí ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2203
26.9.21 21:06
@Anonymní píše:
Já citila kopance a partner přes ruku taky. Jsem hooooodne hubena a poprvé kopla na konci 17tt a pak jsem denně něco citila, zejména když jsem ležela na zádech. Ve stoje nic. Ale denně jsem o ni věděla no, proto se tak bojím

Kopance? To nee, miminko ma sotva 250g, nožičky ve vývinu, ale kopne tak, že to cítíš i pres kůži břicha?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat