Po injekci na vyvolání menstruace stále nic

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucy020
Povídálka 17 příspěvků 23.11.17 09:52
Po injekci na vyvolání menstruace stále nic

Pěkný den holky,
zajímalo by mě, zda má někdo stejné/podobné zkušenosti. Přestala jsem brát antikoncepci, menstruace ihned po dobrání dorazila, další měsíc nedorazila. Takže jsem čekala 14 dní a zašla na gynekologii, kde mi dali injekci na vyvolání menstruace s tím, že do 14 dní dorazí. Po 14ti dnech nic, takže další návštěva na gynekologii, kde mi dali další injekci, žže do 14ti dnů už by opravdu měla dorazit. Dnes je to 9. den a opět nic. Jediné co, tak lehké (velmi lehké) špinění. Žádná krev, jen tmavě hnědý výtok, kterého je opravdu málo.
Budu ráda za každou Vaši zkušenost. Mějte se krááásně. :) :oops: :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 23.11.17 11:01

A test jsi zkoušela?

sall7
Kecalka 160 příspěvků 10 inzerátů 23.11.17 11:29

@lucy020 není to nic přijemneho, taky jsem jednou měla inj. s trvaním neporadim, mě menses dorazil. přeju ať je vše ok, je to na palici, já vím.. :hug: :kytka:

lucy020
Povídálka 17 příspěvků 23.11.17 11:32

Na gynekologii se pan doktor díval a říkal, že těhotná nejsem. Že nic nevidí.

Uživatel je onlineLenka_Hal
Kelišová 5605 příspěvků 23.11.17 11:33

No, stalo se mi to, kdyz jsem byla tehotna a Dr na uz nic nevidela, dostala jsem injekci. A nic…kdyz jsem prisla podruhe, uz videla.

Příspěvek upraven 23.11.17 v 11:34

lucy020
Povídálka 17 příspěvků 23.11.17 11:33

Děkuji moc, nic příjemného určitě. Jen mě zajímalo, zda nemá někdo podobné zkušenosti.

Verun83
Echt Kelišová 8837 příspěvků 33 inzerátů 23.11.17 12:47

No tak nejakou dobu tlumis telo HA a pak chces, aby slapalo jak hodinky bez hormonu? :roll: co ho nechat, at se nastartuje samo bez tech injekci? Zkus treba gynex.

lucy020
Povídálka 17 příspěvků 23.11.17 12:50

Je mi jasný, že to právě potřebuje svůj čas a já osobně jsem šla na gynekologii s tím, že je to odborník a bude vědět co bude pro mě nejlepší. Takže injekce jsem si nenechala dát, proto že bych chtěla já. Ale asi to uznal za vhodné můj gynekolog.

lucy020
Povídálka 17 příspěvků 23.11.17 12:51

Rozhodně nechci, aby moje tělo teď šlapalo jak hodinky. Takhle to vyznít nemělo. Jen jsem se obrátila s dotazem, zda měl někdo podobnou zkušenost. Právě i kvůli případnému těhotenství.

lucy020
Povídálka 17 příspěvků 23.11.17 12:53

@Lenka_Hal a to bylo také po vysazení HA 8)?

Kelišová 5605 příspěvků 23.11.17 13:45

Ano.

lucy020
Povídálka 17 příspěvků 23.11.17 13:46

@Lenka_Hal jéé a cítila jste to nějak? Já se jinak necítím. Říká se, že se nastávající maminky cítí prostě „jinak“. Asi stejně budu muset opět na gynekologii, opět jsem naprosto minimálně špinila a nic víc. :/

Kelišová 5605 příspěvků 23.11.17 14:06

Nee, v te dobe vubec ne. Pak jsem byla takova nijaka, ze na me neco leze a az pozdeji jsem zacala mit divny chute, neco jsem snedla, bylo mi z toho blbe…to mi uz bylo divny, tak jsem si koupila test. Vlastne jsem to vedela, az jsem byla dva mesice tehotna. Ja mela za to, ze kdyz to dr. nevidela, tak tehotna nejsem, takze mozna i psychika zapracovala…

lucy020
Povídálka 17 příspěvků 23.11.17 15:00

@Lenka_Hal a po té injekci jste špinila, jestli se mohu zeptat? Nebo vůbec nic? :/

Kelišová 5605 příspěvků 23.11.17 15:11

To sice ne, ale mela jsem jakoby menstruacni bolesti.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Její dceři hrozí děcák, narkomanka Katka ale zůstává věrná drogám

Je smutnou pravdou, že si za 26 let aktivní feťácké kariéry Katka Bradáčová... číst dále >

Smutné Vánoce Jiřiny Bohdalové: Ortéza a invalidní vozík! Sama neudělá ani krok

V dubnu Jiřina Bohdalová (87) spadla ze schodů a nevypadalo to s ní vůbec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >

Sezonní afektivní porucha: 3 věci, které byste o ní měli vědět

Úbytek slunečního svitu a chladné počasí může u některých lidí vyvolat... číst dále >