Po injekci na vyvolání menstruace stále nic

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucy020
Povídálka 17 příspěvků 23.11.17 09:52
Po injekci na vyvolání menstruace stále nic

Pěkný den holky,
zajímalo by mě, zda má někdo stejné/podobné zkušenosti. Přestala jsem brát antikoncepci, menstruace ihned po dobrání dorazila, další měsíc nedorazila. Takže jsem čekala 14 dní a zašla na gynekologii, kde mi dali injekci na vyvolání menstruace s tím, že do 14 dní dorazí. Po 14ti dnech nic, takže další návštěva na gynekologii, kde mi dali další injekci, žže do 14ti dnů už by opravdu měla dorazit. Dnes je to 9. den a opět nic. Jediné co, tak lehké (velmi lehké) špinění. Žádná krev, jen tmavě hnědý výtok, kterého je opravdu málo.
Budu ráda za každou Vaši zkušenost. Mějte se krááásně. :) :oops: :srdce:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 23.11.17 11:01

A test jsi zkoušela?

sall7
Kecalka 143 příspěvků 11 inzerátů 23.11.17 11:29

@lucy020 není to nic přijemneho, taky jsem jednou měla inj. s trvaním neporadim, mě menses dorazil. přeju ať je vše ok, je to na palici, já vím.. :hug: :kytka:

lucy020
Povídálka 17 příspěvků 23.11.17 11:32

Na gynekologii se pan doktor díval a říkal, že těhotná nejsem. Že nic nevidí.

Lenka_Hal
Závislačka 4184 příspěvků 23.11.17 11:33

No, stalo se mi to, kdyz jsem byla tehotna a Dr na uz nic nevidela, dostala jsem injekci. A nic…kdyz jsem prisla podruhe, uz videla.

Příspěvek upraven 23.11.17 v 11:34

lucy020
Povídálka 17 příspěvků 23.11.17 11:33

Děkuji moc, nic příjemného určitě. Jen mě zajímalo, zda nemá někdo podobné zkušenosti.

Verun83
Echt Kelišová 8410 příspěvků 33 inzerátů 23.11.17 12:47

No tak nejakou dobu tlumis telo HA a pak chces, aby slapalo jak hodinky bez hormonu? :roll: co ho nechat, at se nastartuje samo bez tech injekci? Zkus treba gynex.

lucy020
Povídálka 17 příspěvků 23.11.17 12:50

Je mi jasný, že to právě potřebuje svůj čas a já osobně jsem šla na gynekologii s tím, že je to odborník a bude vědět co bude pro mě nejlepší. Takže injekce jsem si nenechala dát, proto že bych chtěla já. Ale asi to uznal za vhodné můj gynekolog.

lucy020
Povídálka 17 příspěvků 23.11.17 12:51

Rozhodně nechci, aby moje tělo teď šlapalo jak hodinky. Takhle to vyznít nemělo. Jen jsem se obrátila s dotazem, zda měl někdo podobnou zkušenost. Právě i kvůli případnému těhotenství.

lucy020
Povídálka 17 příspěvků 23.11.17 12:53

@Lenka_Hal a to bylo také po vysazení HA 8)?

Lenka_Hal
Závislačka 4184 příspěvků 23.11.17 13:45

Ano.

lucy020
Povídálka 17 příspěvků 23.11.17 13:46

@Lenka_Hal jéé a cítila jste to nějak? Já se jinak necítím. Říká se, že se nastávající maminky cítí prostě „jinak“. Asi stejně budu muset opět na gynekologii, opět jsem naprosto minimálně špinila a nic víc. :/

Lenka_Hal
Závislačka 4184 příspěvků 23.11.17 14:06

Nee, v te dobe vubec ne. Pak jsem byla takova nijaka, ze na me neco leze a az pozdeji jsem zacala mit divny chute, neco jsem snedla, bylo mi z toho blbe…to mi uz bylo divny, tak jsem si koupila test. Vlastne jsem to vedela, az jsem byla dva mesice tehotna. Ja mela za to, ze kdyz to dr. nevidela, tak tehotna nejsem, takze mozna i psychika zapracovala…

lucy020
Povídálka 17 příspěvků 23.11.17 15:00

@Lenka_Hal a po té injekci jste špinila, jestli se mohu zeptat? Nebo vůbec nic? :/

Lenka_Hal
Závislačka 4184 příspěvků 23.11.17 15:11

To sice ne, ale mela jsem jakoby menstruacni bolesti.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Z oslavy narozenin se stal pohřeb, dívku zastřelili před nočním klubem

Eliana Ferreira Campos známá jako ‚Miss Barbye Marley‘ byla zastřelena před... číst dále >

Vondráčková promluvila o poměru s Hádkem: Mým bytem prošlo mnoho mužů!

Stojí za rozpadem manželství Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance zpěvaččiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama