Po IUI/IVF máte holčičku nebo chlapečka?

Anonymní
27.6.20 09:38

Po IUI/IVF máte holčičku nebo chlapečka?

Ahoj, včera jsem četla článek, že po umělém oplodnění se rodí více chlapečků…tak mě napadlo se Vás na to zeptat.
Prosím, kdo je po IUI nebo IVF můžete napsat, zda máte holčičku nebo chlapečka?
Moc děkuji, brala bych cokoliv, je mi to jedno, jen mě zajímá, zda platí to, co psali a nenapsali důvod, proč je více kluků po umělém oplodnění…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

19587
27.6.20 09:59

A z toho, ze ti par lidi napise, jak to maji u nich, ten duvod zjistis? Neni smysluplnejsi zapatrat po nejakych studiich, treba uz to nekdo zkoumal…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14547
27.6.20 10:13

Studie jsou, ty co jsem četla, tak se týkaly pouze IVF, tedy pokud vidíme vývoj embrya. Protože kluci se vyvíjí o malinkato rychleji než holky, tak se může častěji stát, že se pro zavedení vybere primárně ten a případně další se mrazí. Jenže s tím ti zahýbe výchozí poměr pohlaví, subjektivní hodnocení každého z embryologů, připravenost tebe jako příjemkyně embrya (celkem často ET při samotném IVF cyklu nevyjde a podaří se až z následného KETu, takže to první vybrané embryo se nenarodí),… a spousta dalších faktorů. Zkrátka stejně je to plus mínus nastejno (i přirozeně je malinko víc chlapců) a nemá smysl to absolutně řešit. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7397
27.6.20 10:48

Úplně stejná diskuze tu byla nedávno. Tak pohledej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14354
27.6.20 10:50

To bude ten šproch, že v době ovulace spíš "vznikne " kluk. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2445
27.6.20 23:04

Jedna kamarádka má kluka, další má zase holku… pomohlo? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.6.20 17:14

Kluk

Ja sem po iui a mame uz 9 mesicniho kluka

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu