Po jak dlouhé době chlap ochladne?

Anonymní
8.1.21 18:38

Po jak dlouhé době chlap ochladne?

Ahoj holky,

jaká je vaše zkušenost s projevovanim citu u chlapa? Hrozne mě štve, jak se z total romantického chlapa stal méně romanticky chlap :lol: Jako porad je to super, ale po cca 3 měsících to samozrmeme není už samy volání a srdíčka a vyznávání lasky a já bych teda klidně pokračovala ve stejném duchu :mrgreen: Teď je to spis “zájem”, starostlivost, vidíme se obden tak se zmenšila i frekvence volání a psaní, i když porad jsme dnes a denně v kontaktu a osobně a je to skvělý.

Tak by mě jen zajímalo, jak to mate vy. Já jsem v tomhle asi celoživotní romantik :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20116
8.1.21 18:40

Můj ani po víc jak 3 letech neochladl, je pořad stejný :mrgreen: akorát já na to moc nejsem, tak z toho nejsem úplně nadšená :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2031
8.1.21 18:42

Záleží, jak moc je žhavej… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1992
8.1.21 18:44
@Kriss Tina píše:
Můj ani po víc jak 3 letech neochladl, je pořad stejný :mrgreen: akorát já na to moc nejsem, tak z toho nejsem úplně nadšená :lol:

Přesně, zas vocud-pocud, aby člověk nebyl úplně oňunínkovanej :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25414
8.1.21 18:53

Můj je studenej od začátku :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2255
8.1.21 18:56
@Kriss Tina píše:
Můj ani po víc jak 3 letech neochladl, je pořad stejný :mrgreen: akorát já na to moc nejsem, tak z toho nejsem úplně nadšená :lol:

Chtela jsem napsat uplne to stejne :mrgreen: muj muz je i hodne kontaktni, porad se chce mazlit, dotykat, denne mi rika sladka sluvka, neusne, aniz by mi rekl, ze me miluje. A ja na to vubec nejsem, myslela jsem, ze to po opadnuti prvotni zamilovanosti prejde, ale drzi ho to i po letech. Kazdopadne jsem se mu v tomto smeru hodne prizpusobila a snazim se mu to vracet, tak snad nestrada. Ale kdyby byl citove chladnejsi a mene kontaktni, asi by mi to nevadilo. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9355
8.1.21 18:59

No, casto ty srdicka v smskach krejou nedostatky v dulezitejsich oblastech… Fakt ti na tomhle zalezi…?

Jinak tohle za romantiku nepovazuju. Romantika je treba to, ze jdes jen tak nekam na kafe a skoncis na zasnezenym Karlove moste pri mesicku. A tak ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22858
8.1.21 19:00

My v první řadě nikdy nenasadily tohle vrazedny romantický tempo. Ale prvotni bláznivá zamilovanost probehla. Asi moc nevěřím, že něco takovýho jde přirozeně. Nicméně jsme spolu pres 12 let a hromada věci je čím dál lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20116
8.1.21 19:05
@Ernais píše:
Chtela jsem napsat uplne to stejne :mrgreen: muj muz je i hodne kontaktni, porad se chce mazlit, dotykat, denne mi rika sladka sluvka, neusne, aniz by mi rekl, ze me miluje. A ja na to vubec nejsem, myslela jsem, ze to po opadnuti prvotni zamilovanosti prejde, ale drzi ho to i po letech. Kazdopadne jsem se mu v tomto smeru hodne prizpusobila a snazim se mu to vracet, tak snad nestrada. Ale kdyby byl citove chladnejsi a mene kontaktni, asi by mi to nevadilo. :mrgreen:

Jojo přesně můj případ :lol: kolikrát už mu musím říct, že potřebuji trochu osobního prostoru, hlavně na spaní :D on mi pak řekne, že jsem chladná, ale já se jenom nepotřebuji 10× denně ujistovat, že mě pořad miluje a každou volnou minutu posílat srdíčka do zpráv :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.1.21 19:05

@Lucie_Sx to ne, záleží mi na jiných věcech. Ale to ještě neznamená, ze mi tohle nechybí, nebo spis - ze se mi to líbilo. To, ze se vztah mění, je jasne. Kdysi jsem měla chlapa, co mi denně rikal, jak mě miluje. Tak to nepotrebuji teda :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
2255
8.1.21 19:18
@Kriss Tina píše:
Jojo přesně můj případ :lol: kolikrát už mu musím říct, že potřebuji trochu osobního prostoru, hlavně na spaní :D on mi pak řekne, že jsem chladná, ale já se jenom nepotřebuji 10× denně ujistovat, že mě pořad miluje a každou volnou minutu posílat srdíčka do zpráv :mrgreen:

Ja ja ti rozumim. Za svoji vyhradni polovinu postele bojuju marne od zacatku naseho vztahu :mrgreen: tez potrebuju osobni prostor, muz to toleruje celkem v pohode, protoze ma casove narocne povolani a konicka, takze casu na muj osobni prostor bez nej mam velkoryse. Ale kdyz se pak po celem dni sejdeme vecer doma, tak mne by stacilo prijemne popovidani o tom, jaky mel kdo den, kdezto muj muz se na me vrha pomale uz ve dverich s objetim a pusou a vecer musim stravit na gauci v jeho objeti, protoze me prece celej den nevidel a ani jsem se neozvala :mrgreen: a ja bych si klidne sla cist do vedlejsi mistnosti, kde bych na to mela vetsi klid nez s nim u televize, ktera me pri cteni rusi, ale to by mi neproslo :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4061
8.1.21 19:22

Ten muj neochladl ani po 10 letech. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1992
8.1.21 19:31
@Ernais píše:
Ja ja ti rozumim. Za svoji vyhradni polovinu postele bojuju marne od zacatku naseho vztahu :mrgreen: tez potrebuju osobni prostor, muz to toleruje celkem v pohode, protoze ma casove narocne povolani a konicka, takze casu na muj osobni prostor bez nej mam velkoryse. Ale kdyz se pak po celem dni sejdeme vecer doma, tak mne by stacilo prijemne popovidani o tom, jaky mel kdo den, kdezto muj muz se na me vrha pomale uz ve dverich s objetim a pusou a vecer musim stravit na gauci v jeho objeti, protoze me prece celej den nevidel a ani jsem se neozvala :mrgreen: a ja bych si klidne sla cist do vedlejsi mistnosti, kde bych na to mela vetsi klid nez s nim u televize, ktera me pri cteni rusi, ale to by mi neproslo :mrgreen:

Tak aspoň, že se ti to kompenzuje tím časem pro sebe, já zažila minivztah, kdy jsme měli stejnou pracovní dobu a co jsme přišli domů, byl na mně nalepený (a to fyzicky i psychicky), pořád mě oňuchňával a říkal mi, že nejsem kontaktní. Nikdy jsem neměla pořád tak mastné vlasy jako v té době, protože mi na ně pořád sahal :pocitac: Úplný studený čumák bych taky nesnesla, ale něco mezi prostě :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14880
8.1.21 19:35

Přestal tě balit a začal reálně fungovat ve vztahu.

Co je pro tebe důležitější? Vztah a nebo fantazie?

Debility co kdo posílá po chatu jsou zcela irelevantní a o ničem nevypovídají. Naopak, zkušený lovec pomocí nic klidně balamutí několik ženských zaráz.

Soustřeď se na realitu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1806
8.1.21 19:49

@Kriss Tina, u nás naprosto stejné, ani po devatenácti letech žádný útlum. Musím se přiznat, že mi to občas leze pěkně na nervy. K tomu mám ještě silně kontaktní dítě, takže je na mě furt někdo nalepený.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat